שתף קטע נבחר
צילום: shutterstock

חברת חשמל על גלגלים. רכילות עסקית

המסעדה החברתית של חנוך ברקת, מפנימים פשיעה כלכלית, ג'וב חדש לאלי מאור. רכילות עסקית

מסעדה חברתית בירושלים

אנשי עסקים רבים הגיעו לירושלים כדי לציין את פתיחת מסעדת "אנה", מסעדה חברתית שמעסיקה נוער בסיכון בסיוע קרן דואליס, קרן להשקעות חברתיות, בראשות איש העסקים חנוך ברקת, ובשיתוף עם עמותת החוט המשולש.

 

המסעדה, שממוקמת בבית אנה טיכו, תציע מטבח איטלקי חלבי בקומה השנייה ובקומה הראשונה יוצגו תערוכות של מוזיאון ישראל. נכחו: ניר ברקת, ראש עיריית ירושלים, שדאג לעדכן שאין כל קרבה משפחתית בינו לבין חנוך ברקת, ג'יימס שניידר, מנכ"ל מוזיאון ישראל, מיכל הרצוג, ליאור רייטבלט, יו"ר סופר פארם לשעבר, צבי זיו, מנכ"ל בנק הפועלים לשעבר, מייקל לוסטינג, מפדרציית ניו יורק, יגאל גולדשטיין מנכ"ל החוט המשולש, אילת לוי פלד, מנכ"לית דואליס, איציק סבתו ראש אגף קרנות בביטוח לאומי, השף מושיקו גמליאל.

ליאור רייטבלט, חנוך ברקת, צבי זיו  (צילום: נדב אריאל) (צילום: נדב אריאל)
ליאור רייטבלט, חנוך ברקת, צבי זיו (צילום: נדב אריאל)

 

הילארי באס בנשיות מתפרצת

הילארי באס, נשיאה שותפה של פירמת גרינברג טראוריג, שתעמוד בראש לשכת עוה"ד האמריקאית ב 2017, התנתה בהילטון ת"א את משנתה בדבר כוח נשי ופערי שכר בין נשים וגברים. זאת במסגרת פורום ארגון היועצים המשפטיים הפנימיים ACC ישראל.

 

הקשיבו והפנימו: עשרות יועצות משפטיות של ארגונים וחברות, רון בלקין, נשיא הארגון, איל ולדמן, מנכ"ל מלאנוקס, ורודי ג'וליאני, ראש עיריית ניו יורק לשעבר וראש מחלקת אבטחת סייבר בפירמת עוה"ד Greenberg Traurig, שהסביר מדוע דעותיו הליברליות מונעות ממנו לרוץ כמועמד יחיד לנשיאות ארה"ב.

רון בלקין, הילארי באס, רודי ג'וליאני  (צילום: נגה שדמי ואן דה ריפ) (צילום: נגה שדמי ואן דה ריפ)
רון בלקין, הילארי באס, רודי ג'וליאני (צילום: נגה שדמי ואן דה ריפ)

 

אוברקוביץ' והלמן על כסא גלגלים

עמית אוברקוביץ', סמנכ"ל משאבי אנוש וארגון בחברת החשמל, ואורן הלמן, סמנכ"ל רגולציה, קשרי ממשל ותקשורת, העבירו יום עבודה על כיסא גלגלים. זאת כחלק מציונה של החברה את שבוע האחריות החברתית לקראת פרסום דירוג "מעלה", להערכה והטמעה של מחויבות חברתית בארגונים, שמתמקד בהרחבת השתתפותם של אנשים עם מוגבלויות בכלל ובמקומות עבודה בפרט.

 

לכנס הבא בירושלים

מירה אלטמן, מנכ"ל מרכז הקונגרסים הבינלאומי בנייני האומה בירושלים, ואילנית מלכיאור, הממונה על התיירות ברשות לפיתוח ירושלים, אירחו כ-50 גורמי מפתח בתעשיית הכנסים הבינלאומית, בהם נציגים מקניה, צ'ילה, אוסטרליה והודו. המטרה - לשכנע שירושלים היא הבחירה המתאימה לכנס הגדול הבא שלהם. קיקו נישמוטו מטוקיו שביפן הבטיחה, שבטור הקבוע שלה בעיתון בו היא כותבת, תפרסם מאמר מפרגן על ישראל. המדור בציפייה.

מירה אלטמן ואילנית מלכיאור  (צילום: מיכל פתאל) (צילום: מיכל פתאל)
מירה אלטמן ואילנית מלכיאור (צילום: מיכל פתאל)

 

סנוניות הייטקיסטיות בבאר שבע

קבוצת רואי החשבון של פירמת ארנסט אנד יאנג ועורכי דין מפירמת "טולצ'ינסקי, שטרן מרציאנו כהן לויצקי ושות'" הדרימו לבאר-שבע להשקת משרדים חדשים בבניין הראשון של פארק ההיי-טק בעיר. רוביק דנילוביץ', ראש העיר, דוד ברקת, מנכ"ל אוניברסיטת בן גוריון, אלי אברמוב, סגן נשיא בכיר ב"אדמה מכתשים", ושמוליק יפרח, מנכ"ל תיאטרון באר שבע, השתדלו לתת להם הרגשה של בית.

רונן בראל, רוביק דנילוביץ, מנחם טולצינסקי, דורון שטרן  (צילום: צבי תקשורת) (צילום: צבי תקשורת)
רונן בראל, רוביק דנילוביץ, מנחם טולצינסקי, דורון שטרן (צילום: צבי תקשורת)

 

נלחמים בפשיעה כלכלית

כ-150 יועצים משפטיים וקציני ציות מחברות גדולות במשק הגיעו למלון דן תל אביב, כדי לקחת חלק בכנס בנושא פשיעה כלכלית שארגנה פירמת ראיית החשבון והייעוץ PwC Israel. בנוכחים: רו"ח יוסי פילוס ורו"ח אייל בן אבי, שותפים ב- PwC, ד"ר אמיר בכר, קצין הציות של בנק הפועלים, זאב מורג, קצין הציות הראשי של בנק לאומי, המשנה לפרקליט המדינה, יהודה שפר, רפ"ק שמעון בן שושן, ממונה על מטה האכיפה הכלכלית במשטרה.

איל בן אבי, זאב מורג, אמיר בכר ויוסי פילוס  ()
איל בן אבי, זאב מורג, אמיר בכר ויוסי פילוס

 

היוונים בזבל

משלחת של 12 תעשיינים יוונים וראש העיר פיילי כריסטוס פאפוס נחתו בישראל במטרה ללמוד על זבל. את ההתרשמות והלימוד הם ערכו בפארק חירייה, כדי להפוך מטמנת אשפה בעירם לפארק ירוק ולתעשיית מיחזור. גם על פינוק הם לא ויתרו - את הלילה העבירו בסוויטות במלון כפר המכביה, כשארי איני, מנהל המלון, דואג לפינוקי טרקלין ולעיסויים.

כריסטוס פאפוס וארי איני  (צילום: כפר המכביה) (צילום: כפר המכביה)
כריסטוס פאפוס וארי איני (צילום: כפר המכביה)

 

מורשת המלונאים

בכירי התאחדות המלונות בירושלים, בראשם המנכ"ל אריה זומר, ערכו ביקור במוזיאון ידידי ישראל בירושלים, שמעלה על נס את פועלם ומורשתם של חסידי אומות העולם. בראש חבר הנאמנים הבינלאומי של המוזיאון עומד הנשיא התשיעי, שמעון פרס. המבקרים התרשמו ממיצגי המוזיאון וגם לא ויתרו על סיור קטן בכיכר החתולות, הצמודה למוזיאון.

ביקור המלונאים בירושלים (צילום: רפי קוץ) (צילום: רפי קוץ)
ביקור המלונאים בירושלים(צילום: רפי קוץ)

 

בכירי סאני בקוקו בונגו

כמה מנכ"לים ומפיצים של רשתות סלולר הניחו לכמה ימם את הסלולר שלהם, והחליפו אותו בחופשה אקזוטית ברפובליקה הדומיניקנית, לשם הוזמנו ע"י חברת סאני תקשורת, המשווקת והמפיצה הרשמית של סמסונג סלולר בישראל. הם העבירו שבוע בשייט בסירות מרוץ וקטמרן, בריקודים במועדון קוקו בונגו והיכרות קרובה עם תעשיית הרום והסיגרים המקומית.

 

היו שם: ענת כהן שפכט, מנכ"לית סאני, משה פרי, סמנכ"ל מכירות, יוסף וולמן, הבעלים של יופי תקשורת, טל פנחס, מבעלי פטקום אלקטריק, וגדי איפרימוב, מנכ"ל iCell.

ביקור סאני בקריביים  ()
ביקור סאני בקריביים

 

השמש עושה לו זוהר

מסעדת מאפו של השף ניר צוק הכילה כ-100 מוזמנות (וכמה מוזמנים), שהגיעו להשקת סדרות טיפוח של לוריאל פריז וגרנייה, שתפקידן להגן מנזקי השמש. על תקן הנביא בשער: החזאי אלעד זוהר, בהרצאה על עומסי חום צפויים. דורית וידבסקי, מנהלת התקשורת של לוריאל ישראל, וטלי בלוך, מנהלת השיווק של לוריאל פריז וגרנייה, גילו בקיאות.

טלי בלוך, אלעד זוהר, דורית וידבסקי  (צילום: אסף לב) (צילום: אסף לב)
טלי בלוך, אלעד זוהר, דורית וידבסקי (צילום: אסף לב)

 

השופ עולה לטופ

המהפך בבריטניה לא מנע את פתיחת חנות הדגל של "טופ שופ" הבריטית במתחם שרונים בהוד השרון. החליפו מידות וחיוכים: מנכ"ל המתחם, אור קופרלי, המנכ"ל בישראל, לרי זקוטו, ומוזמנים כמו סיון קליין, מאיה ורטהיימר, אורי פפר, איתי תורג'מן ועוד.

איתי תורג'מן, לרי זקוטו, אור קופרלי, אורי פפר  (צילום: אלירן אביטל) (צילום: אלירן אביטל)
איתי תורג'מן, לרי זקוטו, אור קופרלי, אורי פפר (צילום: אלירן אביטל)

 

איזה בית יש לפיסטוק

אירוע הגאלה לציון 10 שנות "פיסטוק אמנים", שבבעלות רוני ארדיטי ואודי דבוש, התקיים במרכז האירועים LAGO, שבמקביל ציין שנה להיווסדו. ליום הולדת המשותף הגיעו איש העסקים ראובן אלה, הבעלים של "לאגו", הדר קאפואנו, המנכ"לית, ועוד כ-1,000 מוזמנים, בהם שלום וליאת מוליוב, בעלי "אדידס" ישראל, נעם צימרמן, מנכ"ל "קפה קפה", עופר גלזר, ענת גרונדמן, בתו של מאמן הכדורגל יענקל'ה גרונדמן, יונה ברטל ממרכז פרס לשלום, זוהר יעקובסון, סוכנת האמנים, ואמנים, שהעניקו הופעות פיסטוקיות.

הדר קפואנו, ריטה, רוני ארדיטי  (צילום: אלירן אביטל) (צילום: אלירן אביטל)
הדר קפואנו, ריטה, רוני ארדיטי (צילום: אלירן אביטל)

 

עידן טכנולוגי חדש

מפגש הלקוחות של Dan&Bradstreet התקיים בסינמה סיטי גלילות, ועמד השנה בסימן "חידושים טכנולוגיים בעולם המידע". כ-700 מוזמנים שמעו על מצב הכלכלה הגלובאלית, על שימוש מושכל בbig data בקבלת החלטות ועל השקת פתרונות מידע חדשים. בנוכחים: חנה שראל, מנכ"לית "מידעטק", ושלומי אורן, ראש צוות Net&bi ב D&B.

 

מינוי: אלי מאור

אלי מאור מונה למנכ"ל מלון W Tel Aviv, שיהיה הסנונית הראשונה של הרשת הבינלאומית בישראל, וצפוי להיפתח ביפו בתחילת 2017 . למאור מסלול של כ-25 שנה במלונאות, כשבתפקידיו האחרונים שימש מנכ"ל קבוצת הנדל"ן "אלה" ומנכ"ל מלון ממילא בירושלים. פרויקט W Tel Aviv ימוקם במבנה ההיסטורי של בית החולים הצרפתי מהמאה ה-19.

 (צילום: אלדד רפאלי) (צילום: אלדד רפאלי)
(צילום: אלדד רפאלי)

 

כנס פעיל לפעילים

חברת פעילים לניהול תיקי השקעות בבעלות בנק הפועלים, קיימה את הכנס השנתי שלה ללקוחותיה המוסדיים. המוזמנים ניזונו מהרצאות על המצב בשוקי ההון ופוליטיקה בעידן הרשתות החברתיות.

 

בנוכחים: יו״ר בנק הפועלים יאיר סרוסי, אריק פינטו, ידין ענתבי, יו"ר פעילים חנה פריזן, מנכ"לית פעילים רבקה אלגריסי, דליה רבין ושגריר ישראל באו״ם לשעבר רון פרושאור.

 

רבקה אלגריסי, דליה רבין, רון פרושאור, חנה פרי-זן, יאיר סרוסי (צילום: סיון פרג') (צילום: סיון פרג')
רבקה אלגריסי, דליה רבין, רון פרושאור, חנה פרי-זן, יאיר סרוסי(צילום: סיון פרג')

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים