שתף קטע נבחר

אחות המחבל שרצח במיטה: "יהיה שמח בגן עדן"

מוחמד טראיירה רצח את הלל אריאל במיטתה בקריית ארבע, אחותו התגאתה בו: "אחי שהיד, השבח לאל. שאלוהים ינקום ביהודים"

 

 

 (צילום: דובר צה"ל) (צילום: דובר צה
(צילום: דובר צה"ל)
אחיה רצח בת 13 במיטה וחוסל - והיא מאושרת. אחותו של מוחמד טראיירה בן ה-17, שחדר לקריית ארבע ודקר למוות את הלל אריאל, התגאתה היום (ה') בפיגוע הרצחני שביצע. "אחי שהיד, השבח לאל. שאלוהים ינקום ביהודים. אינשאללה אחי יהיה שמח בגן עדן. די לי שאלוהים תומך".

 

"המוות הוא זכות", כתב טראיירה בפייסבוק פחות משבוע לפני הפיגוע. "קבר, היכן אתה? אתה לא שואל עליי? מלך המוות, לא התגעגעת אליי?". הוא העלה תמונות של מג'ד אל-חודור, אף היא תושבת בני נעים, שביצעה את פיגוע הדריסה בשבוע שעבר ליד קריית ארבע - וכתב ביום הפיגוע שהיא נהרגה שהידה.

 

בנוסף העלה טראיירה פוסט שבו כתב כי אף שחודש הרמדאן הוא חודש של שמחה וברכות, הוא כואב את השהידים ולא ישכח את יוסף טראיירה, בן דודו מדרגה שנייה שביצע את פיגוע דריסה בצומת אליאס ב-14 במרס.

 

הפייסבוק של המחבל. "המוות הוא זכות" ()
הפייסבוק של המחבל. "המוות הוא זכות"

כוחות צה"ל בעיירה של המחבל ()
כוחות צה"ל בעיירה של המחבל


טראיירה, תושב העיירה בני נעים שליד קריית ארבע, חצה בסביבות 9:00 את גדר היישוב, חדר לבית משפחת אריאל ורצח את הלל במיטתה. חברי כיתת הכוננות של קריית ארבע פרצו לבית וחיסלו אותו. אחד מהם, בן 31, נפצע מהירי באורח בינוני עד קשה. טראיירה הוא קרוב משפחה של מחבל שביצע פיגוע דריסה בכניסה לקריית ארבע במרס האחרון ונורה למוות.

 

לאחר הפיגוע צה"ל נערך לביצוע כתר מלא על הכפר בני נעים, שממנו יצא המחבל. מצה"ל נמסר כי הכוחות פעלו כבר הבוקר בכפר ונכנסו לבית המחבל לצורכי תחקור.

 

הלל הותירה אחריה שתי אחיות - שירה (10) וכנה (4.5). היא למדה בכיתה ח' בחטיבת הביניים בקריית ארבע. אביה עמיחי לימד בישיבה התיכונית ביישוב ובעל כרם סמוך לביתו.

האם רינה היא פעילה ומדריכה בארגון "נשים למען הר הבית - נשות המקדש".

 

האב עמיחי הוסיף: "ילדה מדהימה. הבוקר היינו אמורים לעבוד ביחד ביקב ולמלא בקבוקים ביין. היא לא פחדה מאף אחד. אף אחד לא תיאר לעצמו שאחד ממיליארד וחצי מוסלמים יעשה את זה. ילדה שלא עשתה כלום לאף אחד".

 

אחותה של האם רינה, יעל קביליו, פנתה לראש הממשלה אחרי הפיגוע: "יש לי הרבה דברים לומר לראש הממשלה שכדאי שיתעשת. הבית בוער. היום זה הבית הזה, מחר זה עוד בית. קח את הדברים לידיים ותתעשת".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים