שתף קטע נבחר

מעוז הטרור של בני נעים: שלושה מחבלים מהכפר

המחבלת סארה חג'וג', בת 27, שחוסלה ליד מערת המכפלה היא בת לחמולת טראירה שממנה הגיע גם מוחמד טראירה שרצח את הלל אריאל ז"ל מקריית ארבע. צה"ל עצר שלושה פעילי חמאס בכפר ומיפה את בית המחבל לקראת הריסה

שלושת המחבלים שביצעו שלושה מתוך ארבעת הפיגועים האחרונים יצאו מהכפר בני נעים הסמוך לקריית ארבע. בשבוע שעבר ביצעה מג'ד חודורי, פלסטינית מבני נעים, ניסיון פיגוע דריסה ליד קריית ארבע. אתמול ביצע מוחמד טראירה את הפיגוע בקריית ארבע שבו נרצחה הנערה הלל אריאל.

 

 

טראירה ()
טראירה
 

זירת ניסיון פיגוע הדקירה הבוקר בחברון (צילום: חיים בלייכר/TPS) (צילום: חיים בלייכר/TPS)
זירת ניסיון פיגוע הדקירה הבוקר בחברון(צילום: חיים בלייכר/TPS)

הבוקר ניסתה סארה חג'וג', בת 27, לבצע פיגוע במערת המכפלה. היא נורתה למוות בידי לוחם מג"ב. חג'וג', בת 27, היא במקור מהכפר בני נעים והיא מגיעה ממשפחת טראירה. זו לא הפעם הראשונה שבה יש גל של מחבלים שיוצאים מאותו כפר אחד אחרי השני. במהלך ההסלמה של השנה האחרונה יצאו גלי מחבלים גם מהכפר סעיר ליד חברון וגם מהעיירה קבטיה ליד ג'נין.

 

פעילות כוחות צה"ל בכפר בני נעים (צילום: דובר צה"ל) (צילום: דובר צה
פעילות כוחות צה"ל בכפר בני נעים(צילום: דובר צה"ל)

פעילות כוחות צה"ל בכפר בני נעים (צילום: דובר צה"ל) (צילום: דובר צה
פעילות כוחות צה"ל בכפר בני נעים(צילום: דובר צה"ל)

 

הלילה מיפו כוחות צה"ל והמנהל האזרחי את בית המחבל מוחמד טראירה לקראת הריסתו. כמו כן, הלילה עצרו כוחות צה"ל ולוחמי מג"ב 10 מבוקשים ביהודה ושומרון, שלושה מהם מהם - פעילי חמאס - נעצרו בני נעים. אחד המבוקשים שנעצרו הלילה חשוד במעורבות בפעילות טרור עממי ובהפרות סדר אלימות לעבר אזרחים וכוחות הביטחון.

 

בעתיל, סמוך לטול כרם, נעצר מבוקש פעיל חמאס. בענבתא, שממזרח לטול כרם, נעצר מבוקש. בבית כחיל, שבאזור חברון, נעצר מבוקש פעיל חמאס. בחברון נעצרו ארבעה מבוקשים פעילי חמאס.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מוחמד טראירה שרצח את הלל אריאל ז"ל
מומלצים