שתף קטע נבחר

חברות בנייה גדולות נכנסות למחיר למשתכן

על רקע החששות בענף, במכרזים האחרונים של מחיר למשתכן חברות גדולות ומנוסות החלו להיכנס לתחום. בין החברות: קבוצת בסט שתבנה מספר פרויקטים בעתלית, כרמיאל וטירת הכרמל

*התכנים במדור זה מוגשים בשיתוף עם החברות המצולמות במדריך הנדל"ן

 

אחד החששות של זוגות צעירים המתמודדים בהגרלות של מחיר למשתכן הוא איכות הבנייה בפרויקטים העתידיים. מרבית החברות שזכו במכרזי המנהל הראשונים היו חברות קטנות ופחות מנוסות, וגורמים בענף העלו ספקות לגבי יכולתן לבנות את הפרויקטים באיכות גבוהה ותוך עמידה בזמנים.

 

אולם במכרזים האחרונים אנו עדים לתופעה של חברות גדולות ידועות ומנוסות שנכנסות לתחום. אחת מהחברות האלו היא קבוצת בסט.

 

קבוצת בסט היא אחת מהחברות הוותיקות בישראל, החברה הוקמה על ידי בדיע טנוס לפני למעלה מ-40 שנה, והיא מנוהלת בשנים האחרונות על ידי בנו, אליאס טנוס. הקבוצה מדורגת על ידי חברת BDI בין חמשת חברות הבנייה הפרטיות המובילות בישראל, והיא מתמחה בביצוע ובייזום של מגה פרויקטים מהמורכבים שנבנו בארץ.

אצטדיון חיפה ()
אצטדיון חיפה
 

בחודשים האחרונים בסט זכתה בארבעה מכרזים במחיר למשתכן לבניית מאות יחידות דיור בכרמיאל, עתלית וטירת הכרמל (2 פרויקטים).

 

בין פרויקטי הענק שהחברה סיימה לבנות בשנים האחרונות ניתן לציין את אצטדיון סמי עופר בחיפה, בניין קומברס ברעננה, מתחם אפל בהרצליה, מרכז עזריאלי בחולון ועוד. במקביל החברה בונה פרויקטים למגורים ברחבי הארץ וכן פעולת בתחום ההתחדשות העירונית.

 

"כל השירות והאחריות תחת קורת גג אחת"

לדברי אליאס טנוס, מנכ"ל קבוצת בסט, "אנחנו לוקחים ניסיון של מעל 40 שנה בביצוע פרויקטי נדל"ן ויוצקים אותו בדיור איכותי לזוגות צעירים. מידי שנה אנחנו בונים ומגשימים חלומות ליזמים רבים. בשנים האחרונות החלטנו שאנחנו מעוניינים לעשות זאת גם לצרכן הישראלי - לספק לו דיור איכותי ולהירתם למאמץ להגדיל את היצע הדירות בישראל.

בית אפל ()
בית אפל

"אנחנו מאמינים שבאמצעות מחיר למשתכן גם הזוגות הצעירים יוכלו לרכוש דירה חדשה ולא פחות חשוב דירה איכותית. העובדה שאנחנו חברה המתמחה בביצוע איכותי של פרויקטים נותנת לנו יתרון בבנייה של פרויקטי מחיר למשתכן ופרויקטים של התחדשות עירונית המחייבים יעילות , ניסיון ויכולות ביצוע גבוהות".

 

טונס מוסיף: "דירה היא הקנייה המשמעותית ביותר שהצרכן עושה במהלך חייו ולכן הוא בודק פרמטרים רבים לפני הרכישה מלבד המחיר. לדבריו, "הצרכן הישראלי מבין היום את היתרונות בפרויקט בהם היזם הוא גם המבצע. רוכשי הדירות מקבלים את כל השירות והאחריות תחת קורת גג אחת".

 

לדברי טנוס, הסוד של קבוצת בסט, שמאפשר לה להקים פרויקטים כל כך מורכבים, הוא שילוב של ניסיון רב, עובדים מיומנים וטכנולוגיה מתקדמת: "רמת הציוד והטכנולוגיה עולה משנה לשנה. מדי שנה אנחנו שולחים נציגים מהחברה להשתלמויות בחו"ל ולתערוכות חשובות. בזכות השימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים יש לנו יכולות לבצע פרויקטים מורכבים ופרויקטים למגורים באיכויות גבוהות. הטכנולוגיה גם מאפשרת לסיים מוקדם יותר את הפרויקט".

 

לפרטים על פרויקטים במסגרת מחיר למשתכן שאותם תבנה החברה: www.bst.co.il

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים