שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  בגד ים חדש: להשתזף ללא סימני שיזוף

  רכישת בגד ים היא דבר מורכב ולא תמיד אהוב. אם החלטתן שהגיע הזמן לקנות בגד ים חדש, כדאי שתכירו את החידושים בתחום. על מנת להשיג שיזוף אחיד, ללא הבדלי צבע גם בחלקי הגוף שאינם חשופים לשמש, פיתחה חברת Blankkini בגד ים המבוסס על טכנולוגיה המאפשרת להשתזף ללא סימני שיזוף.

   

  הבד של בגדי הים מאפשר לקרני ה-UVA מעבר של 85%, מה שמאפשר שיזוף שמחזיק לאורך זמן. הבד מאפשר חדירה אפקטיבית של כ-75% מקרני השמש, מה שגורם לצבע העור להשתזף ולשמור על צבע זה לאורך זמן ארוך. עצם החשיפה והחסימה של שני סוגי קרני השמש מאפשרת לבדים של בגדי הים להוות גם סוג של קרם הגנה SPF20. קבלת השיזוף האחיד עם בגד הים אינו מידיי וזאת מכוון שלא כל חלקי הגוף באותו גוון צבע.

   

  בגדי הים של החברה מודפסים באיטליה על ידי טכניקה ייחודית שנעשית על בסיס גז ולא צביעה רגילה, מה שמאפשר החדרה של הצבע לתוך סיבי הבד וממקסם את עוצמת הצבעים.

   (צילום: יח"צ)
  (צילום: יח"צ)

  שימוש נכון לקבלת גוון עור אחיד

  קרם הגנה: שימוש נכון בתכשיר מסנן קרינה (spf 20) יפחית את נזקי השמש, ויאפשר להשתזף בצורה אחידה ומוגנת. את קרם ההגנה יש למרוח בצורה אחידה על הגוף שחשוף לשמש ואת החלק הלא חשוף לשמש (המכוסה בבגד הים) להשאיר ללא הגנה, וכך יתקבל גוון שיזוף אחיד.

   

  כל בגד ים מגיע באריזה הכוללת צמיד מודד קרינה. צמיד זה מודד את קרינת ה-uv ומחליף צבעים (מבהיר לכהה) על פי רמת הקרינה הקיימת בחוץ. מטרת הצמיד הינה לאפשר לכך שרוכשת בגד הים תדע לדעת כמה זמן עלייה לשבת בשמש.

   

  הקולקציה כוללת בגדי ים שלמים ובגדי ים בשני חלקים. הקולקציה תוכננה במיוחד לקימורים הנשיים באמצעות אוסף מחמיא ומגוון מידות בטכנולוגיה מודרנית. בשילוב של מראה רטרו קלאסי, עם צורות פיסול צללית חדשות, לוכד את הטוב שבעבר והעכשווי. הקולקציה באה לתת מענה לכל הריגושים בקיץ: השמש, הים והסגנונות החמים ביותר של העונה.

   

  כמה?

  בגד ים שלם: 450 שקלים

  בקיני: 350-430 שקלים

   

  איפה? 

  רשימת סניפים באתר החברה 

   


   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: יח"צ
  מבוסס על טכנולוגיה המאפשרת להשתזף ללא סימני שיזוף
  צילום: יח"צ
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים