שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  המגישה החדשה של חדשות 10: נגה ניר נאמן

  כתבת הצרכנות נגה ניר נאמן מצטרפת לתמר איש שלום וטלי מורנו, ותשמש כמגישה מחליפה במהדורת החדשות של הערוץ. "היא מראשוני העיתונאים שהובילו את הקו החברתי בישראל", אמר עליה מנכ"ל חדשות 10

  אחרי פינות הצרכנות ותוכנית הבוקר, נגה ניר נאמן תופסת משבצת חדשה: הכתבת תשמש כמגישה מחליפה במהדורת החדשות המרכזית של ערוץ 10, ותצטרף למגישות הקבועות תמר איש שלום וטלי מורנו.

   

  "אני מאוד מתרגשת להצטרף למהדורה המרכזית", מסרה נאמן ל-ynet, והודתה למנכ"ל הערוץ יוסי ורשבסקי ומנכ"ל חברת החדשות גולן יוכפז על "האמון וההזדמנות שניתנו לי". במקביל, נאמן תמשיך בתפקידה כתבת הצרכנות והתעופה של הערוץ, ותוסיף להגיש את מוסף הצרכנות "ברקוד", שמהווה חלק מהמהדורה שזכתה השנה בפרס האקדמיה למהדורת החדשות הטובה בישראל.

   

  נגה ניר נאמן. "נתפסת כשליחה של הציבור" (צילום: עדו לביא) (צילום: עדו לביא)
  נגה ניר נאמן. "נתפסת כשליחה של הציבור"(צילום: עדו לביא)
   

  "נגה, בזכות עבודה עיתונאית לא מתפשרת, הצליחה להפוך לאחת העיתונאיות שציבור הצופים תופס כשליחה אמיתית למצוקותיו, ומשוכנע שהיא תילחם עבורו עד לחשיפת העוול", אמר יוכפז על המינוי. "היא הצליחה להוכיח שהחדשות החשובות באמת הן במקרים רבים סיפור חברתי, שאינו חלק מסדר היום הביטחוני-מדיני-פוליטי, והייתה מראשוני העיתונאים בישראל שהובילו את הקו העיתונאי הזה, שהיום נראה מובן מאליו".

   

  נאמן (38) הצטרפה לחדשות 10 לפני כ-14 שנה ושימשה בתפקיד כתבת הבריאות, לפני שהחלה לסקר את תחום הצרכנות. עד לא מזמן הופיעה גם בתוכנית הבוקר של הערוץ, כשהחליפה למשך תקופה עם דני רופ את גיא מרוז ואורלי וילנאי, והיא גם משמשת כמגישה מחליפה בתוכניתו של רפי רשף.

   

  בראיון ל"לאישה" סיפרה נאמן כי עדיין לא הפנימה את הפיכתה לפנים מוכרות בכל בית. לדבריה, מזהים אותה ברחוב אבל היא "לא נינט". נאמן סיפרה בראיון: "בפעם הראשונה שביקשו לעשות איתי סלפי לא ידעתי איך להגיב. אנשים מכירים אותי ומעריכים את העבודה שלי, ומספרים לי את הצרות שלהם עם העירייה ועם חברת הסלולר. אני מקשיבה גם אם זה לא נוח באותו רגע, כי אין במדינת ישראל מי שיקשיב להם. אני גם מקבלת מלא טיפים לדיאטה. רוב האנשים אומרים לי שאני הרבה יותר רזה במציאות. אני לא נעלבת. אני מבינה שאני נכנסת אליהם לסלון ומותר להם להגיד לי מה שהם רוצים. יש לי כבר תשובה מוכנה: 'זה כי יש לכם מסך רחב. אם המסך היה לאורך, הייתי נראית רזה יותר'".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: עדו לביא
  נגה ניר נאמן. תפקיד חדש
  צילום: עדו לביא
  לאתר ההטבות
  מומלצים