שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  דחייה נוספת: רשות השידור תיסגר רק ב-2018

  תאגיד השידור הציבורי, שכבר גייס כ-200 עובדים לשורותיו, אמור היה להתחיל את שידוריו באוקטובר הקרוב - אולם בהסתדרות ובמשרד התקשורת סיכמו במשותף על דחייה נוספת, עד לתחילת 2018. הסיבה לדבריהם: "התאגיד החדש עדיין לא ערוך". גורמים בתאגיד: "מופתעים כמו כולם"

  דחיה נוספת: תחילת שידורי תאגיד השידור הציבורי שאמורים היו להתחיל באוקטובר הקרוב, יידחו לינואר 2018.

   

  ״השידור הציבורי החלופי בתאגיד החדש עדיין לא ערוך״, נכתב בהודעה משותפת של ההסתדרות ומשרד התקשורת, ״מתוך חשיבות שלא לייצר שום נתק בשידור הציבורי ולייצר שידור ציבורי רציף ומלא, על דעת יו״ר ההסתדרות ומנכ״ל משרד התקשורת, תידחה סגירת רשות השידור לתחילת 2018. יש עוד לוודא שהשידור הציבורי יהיה כפי שגם ציין ראש הממשלה, שידור מירושלים, כבר מיום השידורים הראשון״.

   

  בהחלטה זו של משרד התקשורת, נדחית גם סגירת רשות השידור הנוכחית ומאות העובדים שעדיין מחכים לתשובה לגבי גורלם - ייאלצו להמתין עוד תקופה. בנוסף, בתאגיד השידור הציבורי גייסו כבר מאתיים עובדים שיצטרכו גם הם להמתין עד לתחילת עבודתם. ״התאגיד מוכן לשידור״, אמרו גורמים בשידור הציבורי ל-ynet, ״אנחנו מופתעים בדיוק כמו כולם״.

  שר התקשורת דאז, גלעד ארדן, ברשות השידור (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
  שר התקשורת דאז, גלעד ארדן, ברשות השידור(צילום: ירון ברנר)

  הדחייה הנוספת, מגדילה את פרק הזמן שעבר מתאריך היעד המקורי שהציב שר התקשורת דאז, גלעד ארדן, ועד ליציאת תאגיד השידור הציבורי לדרך לשלוש שנים.

   

  יו"ר מועצת תאגיד השידור הישראלי, גיל עומר: "אני מצר על המהלך עליו שמעתי הערב מהתקשורת מבלי שהנושא הובא לידיעתי ולידיעת מועצת התאגיד. כידוע התאגיד ועובדיו נערכים במשך חודשים בעבודה מאומצת ואינטנסיבית על מנת לעמוד ביעד של קיום שידור ציבורי רציף, עצמאי ואיכותי ברדיו ובטלויזיה, ב-30 בספטמבר, כפי שקבע המחוקק. המועצה תתכנס מחר על מנת לדון בנושא." 

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: דודי ועקנין
  רשות השידור
  צילום: דודי ועקנין
  לאתר ההטבות
  מומלצים