שתף קטע נבחר

אביגדור ליכטנשטיין יוצא לדרך חדשה: "אתמקד בהנצחת ז'קלין"

הם היו נשואים יותר מ-45 שנה וניהלו את המספרה המפורסמת במדינה. כעת, כמה חודשים אחרי מותה של אשתו, נפרד אביגדור ליכטנשטיין מהמספרה ויוצא לדרך חדשה: "ז'קלין עזרה לאינספור אנשים, חשוב לי מאוד להמשיך את דרכה"

אביגדור ליכטנשטיין יוצא לדרך חדשה: לאחר למעלה מ-40 שנה תיסגר המספרה המיתולוגית שלו ושל אשתו ז'קלין, שהלכה לעולמה בינואר האחרון. מעתה יקדיש את זמנו להנצחת פועלה של ז'קלין, שהפכה לאגדה בעולם היופי הישראלי.

 

ז'קלין הכירה את אביגדור ליכטנשטיין כשהייתה בת 15, והשניים היו נשואים יותר מ־45 שנה. בשנת 1986 נפתחה המספרה המפורסמת שלהם בתל אביב, ובמהלך השנים כמעט כל מלכות היופי לדורותיהן עברו תחת ידיהם של בני הזוג. לשניים היו אלפי לקוחות בכל רחבי הארץ, מנשות האלפיון העליון ועד לכוכבים המפורסמים ביותר. במקביל לניהול המספרה הפופולרית הם התנדבו וקיימו פעילות חברתית ענפה: הגיעו לבתי אבות ובתי סוהר ושיתפו פעולה עם "בית השאנטי", הפועל למען נוער במצוקה.

ז'קלין ז"ל ואביגדור ליכטנשטיין. "להמשיך את דרכה" (צילום: אסף לב) (צילום: אסף לב)
ז'קלין ז"ל ואביגדור ליכטנשטיין. "להמשיך את דרכה"(צילום: אסף לב)

"הצליחה לשנות חיים לטובה" (צילום: אביגיל עוזי "ידיעות אחרונות") (צילום: אביגיל עוזי
"הצליחה לשנות חיים לטובה"(צילום: אביגיל עוזי "ידיעות אחרונות")
 

ז'קלין ליכטנשטיין הלכה לעולמה בינואר האחרון בגיל 67, לאחר שלקתה בליבה. להלווייתה הגיעו בין היתר יו"ר האופוזיציה יצחק (בוז'י) הרצוג, השר גלעד ארדן, אלי יצפאן, ציפי שביט, מירי בוהדנה, טל מוסרי, אגם רודברג, ירדן הראל, מיקי בוגנים, השף שאול בן אדרת, גיא זו-ארץ, יעל בר זוהר, אבי נמני, צביקה פיק, אביב גפן ועוד.

 

ליכטנשטיין מתכנן חופשה קצרה, ואחריה יתמקד כאמור בהנצחת פועלה של ז'קלין. ביום ראשון הקרוב הוא יזמין את הלקוחות הוותיקים להיפרד מהמספרה. ל-ynet הוא אמר: "חשוב לי לשמר את פועלה הן בתחום עיצוב השיער והן במישור החברתי שהיה בדמה. היא עזרה לאינספור אנשים, הצליחה לשנות חיים לטובה, חשוב לי מאוד להמשיך את דרכה ככל שרק ניתן. בנוסף, אשמח לתרום מהידע ומהניסיון שלי למעצבי שיער בתחילת דרכם, ולהשביח את הדורות הבאים בתחום".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יח"צ
אביגדור וז'קלין ליכטנשטיין
צילום: יח"צ
מומלצים