שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  לפני 50 שנה: דודו טופז בתפקיד המורה

  אי שם בשנות ה-60 השתתף דודו טופז בתוכנית ללימוד אנגלית של הטלוויזיה החינוכית - בתפקיד המורה. כעת נחשפים פרקים ממנה ששוחזרו, צפו בהם כאן לראשונה

   

   

  50 שנה אחרי שצולמו - נחשפים קטעים מתוכנית שבה גילם דודו טופז את אחד התפקידים הראשונים שלו: מורה לאנגלית. טופז, שבסוף השבוע מלאו שבע שנים למותו, היה בשנות העשרים לחייו כשצילם את התוכנית, שנקראה "EVERYMAN'S ENGLISH", עבור הטלוויזיה החינוכית.

   

  דודו טופז. תוכנית לימוד משנות ה-60 (באדיבות הטלוויזיה החינוכית) (באדיבות הטלוויזיה החינוכית)
  דודו טופז. תוכנית לימוד משנות ה-60(באדיבות הטלוויזיה החינוכית)
   

  הסדרה הופקה ככל הנראה בסוף שנות ה-60 (לא ידוע אם שודרה), והטלוויזיה החינוכית שחזרה שלושה פרקים מתוכה במסגרת הליך הדיגיטציה שהיא מובילה בשנים האחרונות לשימור חומרי ארכיון. בשלושת הפרקים, שבהם תוכלו לצפות כאן לראשונה, מלמד טופז אנגלית ומסביר לצופים איך מבטאים כמויות, תדירות ומילות קישור.

   

   

   

   

  טופז, שנחשב ל"מלך הרייטינג" של הטלוויזיה הישראלית בשנות ה-90, נעצר במאי 2009 בחשד שיזם תקיפה של כמה בכירים בתעשיית הבידור. הוא שם קץ לחייו כשלושה חודשים לאחר מכן בתא המעצר באמצעות כבל של קומקום חשמלי - עוד לפני שעמד למשפט.

   

  בשבוע שעבר עלה שמו לכותרות שוב לאחר שפורסם ב-ynet כי אחיו, מיקי גולדנברג, הסכים לתרום לבית הספר לאמנויות הבמה בית צבי כ-10,000 שקלים עבור מלגה שתנציח את שמו של טופז, אולם פניות זועמות מצד גורמים הקשורים לנפגעי התקיפות שטופז הזמין על-פי כתב האישום נגדו, הביאו את הנהלת בית צבי לבטל את המלגה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  באדיבות הטלוויזיה החינוכית
  דודו טופז בתוכנית הלימוד
  באדיבות הטלוויזיה החינוכית
  לאתר ההטבות
  מומלצים