שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  חשד לליסטריה בשני משקאות של ארומה ישראל

  הבעיה נתגלתה בחומר גלם של אייס טבעוני קוקוס ליצ'י ומילקשייק קוקוס ליצ'י. ארומה ישראל: "עד להשלמת הבדיקות במפעל, החלטנו מטעמי זהירות לעצור את השיווק של האייס הטבעוני ומוצר נוסף שיוצר מאותו חומר גלם במפעל"

  ארומה ישראל הפסיקה למכור שני משקאות בגלל חשש לליסטריה. צרכנים גילו הבוקר (ב') שהחברה לא מוכרת שני משקאות קוקוס ליצ'י, האחד טבעוני והשני רגיל, בשל חשד לבעיה שהתגלתה באחד הרכיבים.

   

  ליסטריה בסלמון: נטו עצרה משלוח בכניסה למפעל

  ליסטריה במעדני מיקי: מרחיבה את איסוף מוצרי סלמון קפוא גם לצרכנים ורשתות

   

  בתגובה לתלונה של אחד הצרכנים, הודיעה החברה בהודעה בפייסבוק כי "באחת הבדיקות השגרתיות היזומות נתגלה חשד לליסטריה באחת האצוות של המוצר. לכן עד להשלמת הבדיקות במפעל החלטנו מטעמי זהירות לעצור את השיווק של המוצר. אנו מקווים שתוך ימים ספורים נחזור לשווקו".

   

  החברה הודיעה למשרד הבריאות, אך לא הוציאה הודעה לצרכנים.

  מילקשייק קוקוס ליצ'י (צילום מסך ) (צילום מסך )
  מילקשייק קוקוס ליצ'י(צילום מסך )
   

    

  מארומה ישראל נמסר בתגובה כי "באחת הבדיקות השגרתיות והיזומות שביצע המפעל, נתגלה חשד לליסטריה באחת האצוות של מוצר אייס טבעוני. לכן, עד להשלמת הבדיקות במפעל, החלטנו מטעמי זהירות לעצור את השיווק של האייס הטבעוני ומוצר נוסף שיוצר מאותו חומר גלם במפעל - מילקשייק קוקוס ליצ'י. אנו מקווים שתוך ימים ספורים נחזור לשווקם".

   

  בשבועות האחרונים התגלו מספר מקרים של חיידקי ליסטריה שחדרו למוצרי מזון. חברת מעדני מיקי הודיעה על החזרה יזומה (ריקול) של מוצריה, עקב חשש להמצאות חיידק ליסטריה מונוציטוגנס במוצרי סלמון מעושן קפוא.

  גם חברת נטו עצרה בכניסה למפעל שלה בקריית מלאכי משלוח דג סלמון קפוא מצ'ילה בחשד להימצאות ליסטריה.

   

  לאחר הפרסום ב-ynet משרד הבריאות הוציא הודעה לפיה, "אתמול בשעות הצהרים התקבלה הודעה במשרד הבריאות, שירות המזון מחוז ירושלים, ממעבדת בקטוכם וארומה ישראל, כי ישנו חשש להימצאות חיידק ליסטריה במוצר אייס קוקוס מתאריך ייצור 8.8.16. כבר הבוקר יצא צוות בקרה למפעל ונלקחו דגימות לבדיקות מעבדה.

   

  מארומה ישראל נמסר למשרד הבריאות כי שיווק המוצר הופסק ונאסף המוצר מכל הסניפים ברחבי הארץ. בהתאם להוראת משרד הבריאות המפעל החל בתהליכי חיטוי וניקוי".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  צילום: נועם מושקוביץ
  סניף ארומה בירושלים
  צילום: נועם מושקוביץ
  מומלצים