שתף קטע נבחר

משפחת מנגיסטו סופרת שנתיים לשבי: "לא מקבלים עדכונים"

משפחתו של הצעיר שנמצא בידי חמאס בעזה צעדה לנקודה שבה נראה אברהם לאחרונה לפני שנתיים. בני המשפחה זועמים על ראש הממשלה נתניהו בטענה שהם לא מקבלים עדכונים: "לא נשתוק עוד"

 

המחאה נמשכת: משפחת מנגיסטו צעדה היום (ד') יחד עם פעילים לאורך חוף הים על גבול רצועת עזה לנקודה שבה נראה לאחרונה בן המשפחה אברהם מנגיסטו שמוחזק בשבי חמאס.

 

המשפחה מציינת בימים אלה שנתיים ליום שבו חצה אברהם את הגבול ומאז מוחזק בידי ארגון הטרור. לאור התקופה הארוכה שחלפה, במשפחה טוענים כי הם אינם מקבלים עדכונים על המאמצים לשחרורו ומביעים כעס רב על ראש הממשלה בנימין נתניהו.

משפחת מנגיסטו על החוף סמוך לנקודה שבה אברה נראה לאחרונה (צילום: רועי עידן) (צילום: רועי עידן)
משפחת מנגיסטו על החוף סמוך לנקודה שבה אברה נראה לאחרונה(צילום: רועי עידן)

 (צילום: רועי עידן) (צילום: רועי עידן)
(צילום: רועי עידן)

עדיין בשבי. אברהם מנגיסטו ()
עדיין בשבי. אברהם מנגיסטו

"לא נשתוק עוד", אמר אחיו של אברהם, אילן. "אנחנו מבקשים להעביר מסר שלא נשתוק עוד. מנצלים את המצוקה הנפשית של אברה לצורך עניינים מדיניים. נמשיך במאבק עד שנראה אותו בבית".

 

האח אמר עוד כי "לצערי יש אנשים שרוצים לעזור, אבל חושבים שהשחרור שלו מותנה בשחרור מחבלים. אנחנו לא מבקשים שחרור מחבלים. איננו נלחמים על כך. מדובר בעניין הומניטרי. אנשי חמאס בכלא הישראלי מקבלים טיולים בחצר ואח שלי יושב בכלא. הם מבשלים לעצמם ארוחות וחמאס אפילו לא מאפשר לתת לארגונים הומניטריים לבקר אותו".

 

אילן סיכם ואמר: "לא נרים ידיים. נילחם עד שנראה אותו בבית. רוצים צדק הומניטרי - לא שחרור מחבלים".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רועי עידן
משפחת מנגיסטו בחוף
צילום: רועי עידן
מומלצים