שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  נפתח בישראל: מרכז בינלאומי ללימודי רפואה אסתטית
  המרכז החדש הנקרא ELITE, ונפתח בהרצליה, מציע מגוון מסלולי לימוד, בשיתוף עם מרצים בכירים בעלי שם עולמי. מנהלת המרכז, ד"ר מימי ארנרייך, היא רופאה בכירה, בוגרת הטכניון

  מרכז חדש ללימודי רפואה אסתטית בישראל: המרכז החדש ELITE, שמשכנו בהרצליה, בהנהנלת ד"ר מימי ארנרייך, מציע מגוון מסלולי לימוד בשיתוף עם מרצים בכירים בעלי שם עולמי.

   

  ד"ר ארנרייך, בוגרת הטכניון, הייתה רופאה בכירה במחלקה כירורגית במרכז הרפואי רמב"ם ובעלת ניסיון של 20 שנות ניסיון בהוראה והדרכה רפואית וכירורגית.

   

  היא הקימה את המרכז כדי להעניק אפשרויות לרופאים ללמוד את התחום לאור העלייה המתמדת בביקוש ודרישת השוק לחלופות לא ניתוחיות, "לפסל" פנים ולתת מענה אסתטי למטופלים בכל גיל.

   

  ד"ר ארנרייך היא חלוצה בטכניקות פיסול פנים באמצעות המיקרו-קנולה, סדנאותיה נחשבות ומבוקשות ביותר.

   

  ד"ר מימי ארנרייך. 20 שנות ניסיון ( )
  ד"ר מימי ארנרייך. 20 שנות ניסיון

   

  ידע עיוני ומעשי

  כיום, תחום הרפואה האסתטית, נעדר מסלול התמחות או הכשרה רשמיים. רופאים המעוניינים ללמוד את רזי המקצוע, הטכניים, האמנותיים והמתפתחים, עומדים בפני אפשרויות דלות.

   

  במציאות זו צריך הרופא יותר מאשר ידע אנטומי ופרמקולוגי רלוונטיים כדי להגיע לתוצאות איכותיות. יש ללמוד את ההיבט האמנותי-פיסולי של הפנים, יש לתת את הדעת על מבנה הפנים והשינויים החלים בו עם השנים, להתבונן היטב בא-סימטריות, בפרופורציות ובדיספרופורציות ולהבין מה השלכותיהם על בחירת הטיפול ותוצאותיו.

   

  במרכז החדש ELITE יוצעו מגוון מסלולי לימוד שונים בדגש על עבודה מעשית ותרגול המאפשרים להתחיל לעבוד הלכה למעשה ולהתקדם בכל רמה. כמו כן, בתום סיום הלימודים במסלולים השונים מקבלים הרופאים ליווי מקצועי רפואי, מדיקולגאלי ושיווקי.

      

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "נפתח בישראל: מרכז בינלאומי ללימודי רפואה אסתטית "
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  שלום דוקטור
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים