שתף קטע נבחר

החידושים הפיננסיים: הלוואה שיתופית עד מיליון שקל

שבוע מודעות פיננסית ברחבי הארץ, הלוואה שיתופית של עד מיליון שקל לעסקים קטנים, שחזור הקוד הסודי של כרטיס האשראי באמצעות מסרון ומכירת פוליסות ביטוח ללקוחות בית ההשקעות - חדש על המדף הפיננסי

הלוואה עד מיליון שקל לעסקים קטנים

חברת ההלוואות השיתופיות BTB הגדילה את תקרת ההלוואה המקסימלית לבעלי עסקים קטנים ובינוניים, ובכך מאפשרת לראשונה בישראל הלוואות עד מיליון שקל ללא שעבוד נכסים

תקרת גובה סכום ההלוואה הקודמת עמדה על חצי מיליון שקל והגדלתה נעשתה לאור ביקוש גובר בשוק בקרב בעלי העסקים לאלטרנטיבה לקבלת אשראי מהבנקים ומהמוסדיים

 

הריבית על ההלוואה הינה שקלית קבועה, כלומר בהחזר חודשי קבוע ולאורך 3-6 שנים. הריבית השנתית הממוצעת סביב הלוואה מעין זו עומדת על 5%-8% .

 

לדברי שלומי תורג'מן, מנכ"ל משותף של BTB "כיום, בעלי העסקים אשר כן מצליחים לעבור את סף הסינון הגבוה של הבנקים, נאלצים לשעבד נכסים, ובמקרים רבים תנאי ההלוואה שאושרה אינם תואמים את צרכי הלווה".

 

שבוע מודעות פיננסית

הפיקוח על הבנקים בבנק ישראל, יקיים במהלך חודש ספטמבר שבוע "מודעות פיננסית" בכ-100 סניפי בנקים ברחבי הארץ, בין התאריכים 18–22 בספטמבר.

 

במסגרת המהלך, שנעשה בשיתוף הבנקים, ייערכו הדרכות והרצאות בעשרות סניפי בנקים ברחבי הארץ, כאשר מטרת הפעילות היא "להגביר את המודעות ולהקנות ידע והבנה בנושאים פיננסיים בסיסיים ללקוחות המערכת הבנקאית".

 

בין הייתר יינתנו טיפים וכלים להתנהלות פיננסית נכונה, יוצגו כלים דיגיטליים מתקדמים המסייעים לניהול יעיל יותר של חשבון הבנק, יינתנו הדרכות אישיות על "תעודת הזהות" הבנקאית - היכרות עם הדו"ח השנתי החדש המציג ללקוח את כל הפעילות הקיימת בחשבונו בצורה מפורטת, והסבר על שירות מסלולי העמלות, לרבות צירוף בפועל של לקוחות המעוניינים בכך.

כנס סוכני הביטוח

למעלה מ-1,700 בכירים בענף הביטוח ושוק ההון וסוכני ביטוח, ישתתפו בכנס אלמנטר 2016 של לשכת סוכני ביטוח, שיתקיים בשבוע הבא באילת. בכנס יעלו לדיון כמה מהנושאים הבוערים בתחום.

 

בין משתתפי הכנס: שר הרווחה והעבודה, חיים כץ; השר לשעבר, גדעון סער; יו"ר ועדת הכספים, ח"כ משה גפני; יו"ר ועדת חוק, חוקה ומשפט, ח"כ ניסן סלומינסקי ונשיא לשכת סוכני ביטוח, אריה אברמוביץ.

 

בית ההשקעות ימכור גם פוליסות ביטוח

חברת הביטוח AIG חתמה לאחרונה על הסכם שיתוף פעולה עם בית ההשקעות הלמן אלדובי. במסגרת שיתוף הפעולה, בית ההשקעות הלמן אלדובי ישווק מוצרי ביטוח כגון תאונות אישיות וביטוחי חיים של חברת הביטוח AIG באמצעות סוכנות הביטוח שלו 'הלמן אלדובי Future'.

 

מדובר על מוצרי ביטוח המשלימים את המוצרים הפיננסיים של לקוחות הלמן אלדובי. בית ההשקעות פועל בבלעדיות עם AIG. את הפעילות יובילו ליאור שיינין, סמנכ"ל בכיר ערוצי הפצה ב- AIG ושי סלומון, מנהל פיתוח עסקי בהלמן אלדובי.

 

שחזור הקוד הסודי - במסרון

שירות חדש של לאומי קארד מאפשר ללקוחות החברה לשחזר את הקוד הסודי של כרטיס האשראי באופן מיידי וללא תלות בשעות פעילות מוקד שירות הלקוחות.

 

הקוד הסודי מופק באמצעות SMS לאחר כניסה לאפליקציית לאומי קארד או לאתר החברה ואימות פרטים מזהים. לדברי החברה, המהלך יחסוך ללקוחות המתנה לקוד הסודי בדואר ויאפשר למי ששכח את הקוד, לקבלו באופן מהיר, מיידי ולהשלים את העסקה באופן בטוח.

 

אתר חדש לבית ההשקעות

מטריקס דיגיטל, זרוע הדיגיטל של מטריקס, סיימה בימים אלו פרויקט לפיתוח אתר אינטרנט חדש לבית ההשקעות מיטב דש.

 

מהאתר ניתן להיכנס לניהול החשבון האישי, להירשם לחשבון האישי וכן למצוא בו מידע על כל המוצרים השונים של מיטב בתחומי הפנסיה, הגמל, ההשתלמות ומידע רב אודות חברות הבת של מיטב דש. כמו כן ניתן להירשם לניוזלטר, למצוא שאלות ותשובות , לשוחח עם נציג, להוריד את כל הטפסים הרלוונטיים וליצור קשר בכל הערוצים לרבות פייסבוק ו- YouTube.

 

הפקדה מהירה לבעלי עסקים

בנק לאומי השיק לאחרונה שירות המיועד לעסקים קטנים ובינוניים – "לאומי 24/7 לעסקים". מדובר בכספת ייעודית, שתוצב בהדרגה בכל סניפי הבנק המשרתים לקוחות עסקיים, ואשר תחליף את שירות תיקי הממסרים הקיים היום בסניפים.

 

הכספת החדשה מאפשרת לבעלי עסקים לבצע את כלל הפעולות שהם נהגו לבצע עד כה באמצעות תיקי ממסרים או באמצעות הטלר בסניף. פעולות אלו כוללות הפקדת מזומנים, הפקדת צ'קים ותשלום שוברים. בנוסף, השירות החדשני מאפשר זיכוי מיידי של חשבון הלקוח, במקרים של הפקדת מזומן.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים