שתף קטע נבחר

המכשיר שאמור לתת לכם שקט בלחיצת כפתור

פרויקט קיקסטארטר שהצליח לגרוף חצי מיליון דולר ממשתמשים הופך לוויראלי, בזכות הבטחה ליכולת ביטול רעשים מהפכנית

Muzo Zone Creator הוא פרויקט קיקסטארטר שהדיווחים עליו הציפו את הרשת בימים האחרונים, למרות שהגיוס עבורו הסתיים כבר לפני כשלושה חודשים בהצלחה מרובה. המוצר האקוסטי יוצא הדופן שעומד במרכזו, המפותח על-י החברה הצעירה Celestial Tribe, מתיימר להשתיק בלחיצת כפתור את רעשי הסביבה וליצור "אזור אישי" שקט. הוא אמור להגיע לראשוני התומכים עוד לפני סוף השנה.

 

עוד כתבות באתר HWzone:

מחשב נייד מרובע ליבות עם כרטיס מסך ראוי בפחות מ-3,000 שקלים

הכינו מחשבכם למלחמת העולם הראשונה

מערכת אנדרואיד חינמית שרצה בתוך מערכת החלונות שלכם  

 

 

בסרטון ההדגמה מוצגת היכולת של Muzo לבטל רטט ממכשירים אלקטרונים קרובים ולמזער רעשי רקע במהלך פגישה במסעדה הומה. מיוזו, כך לפחות על-פי מפתחי המכשיר, מגיע עם למעלה מ-1,000 "סצינות", כלומר קולות רקע שונים שיכולים להחליף את רעשי הרקע הרגילים של הסביבה. דירה אשר ממוקמת מעל רחוב סואן, למשל, יכולה להפוך באמצעותו לחוף ים מבודד.

 

המכשיר אמור להציע שלושה מצבים: הבסיסי, Serenity - ימזער רעשי רקע מהסביבה. השני - Sleep, ייצור סצנה רגועה שתסייע להירדמות ולשינה איכותית. השלישי Secret - הוצג בסרטון ומטרתו ליצור "בועה קולית" מסביבכם כדי למנוע מאחרים לצותת לשיחה. לטענת המפתחים, ניתן יהיה גם להצמיד אותו לחלונות ולהפוך אותם לרמקולים של ממש.

 

בלחיצת כפתור (מתוך עמוד הקמפיין בקיקסטארטר) (מתוך עמוד הקמפיין בקיקסטארטר)
בלחיצת כפתור(מתוך עמוד הקמפיין בקיקסטארטר)

מתוך עמוד הקמפיין (מתוך עמוד הקמפיין בקיקסטארטר) (מתוך עמוד הקמפיין בקיקסטארטר)
מתוך עמוד הקמפיין(מתוך עמוד הקמפיין בקיקסטארטר)

 

ב-Celestial Tribe מסבירים כי מיוזו פועל על טכנולוגיית אנטי-רטט שתפקידה למזער רעשים, שמיושמת לראשונה על גבי משטחים חלקים, וכן בטכנולוגיית Billionsound כדי לדמות "סצינות" בצורה אפקטיבית. מערכת עיבוד האותות שעליה מושתת המכשיר משתמשת באלגוריתם מיוחד שיכול להתמודד עם כמויות אדירות של מידע, ומצוידת בחיישן רטט רגיש.

 

ב-36 ימי הגיוס, החברה גייסה קרוב לחצי מיליון דולר עבור פיתוח Muzo, פי 6 מהיעד המקורי שלה. הסימנים הראשונים עשויים להצביע על כך שאנו עתידים לחזות בסיפור הצלחה מסחרר. למרות זאת, חשוב לזכור כי אף אתר מרכזי ברשת עדיין לא ראה את המכשיר בפעולה, וכי פרויקט של מוצר בשם Sono, שהיה היחיד שהתיימר לשחק תפקיד דומה ועלה ברשת ב-2013, נעלם מהרדאר מאז.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מתוך עמוד הקמפיין בקיקסטארטר
זה יעבוד?
מתוך עמוד הקמפיין בקיקסטארטר
מומלצים