שתף קטע נבחר
צילום: shutterstock

נלחמים באלצהיימר ב-65 מיליוני שקלים

מיליארדרים בירושלים, אסם ברעננה, קאדילק בהרצליה, ריקליס מלמד באימפקט, שמעון מזרחי מחייך, ההסתדרות בעכו ועזריאלי רמלה בתפוסה מלאה. רכילות עסקית

אנשי עסקים ובכירי מערכת הבריאות חנכו את הבניין החדש של מרכז האלצהיימר ברמת גן, שנפתח בעלות של 65 מיליוני שקלים. מנכ"ל הביטוח הלאומי פרופ' שלמה מור יוסף סיפר על מחלת האלצהיימר של אמו ודרכי ההתמודדות של בני המשפחה. מנכ"ל קופת חולים מאוחדת זאב וורמברנד לא היסס כשקבע: "כל פעם שחולה אלצהיימר מתאשפז בבית חולים, זה גורם לו לירידה במצבו הרפואי".

 

בנוכחים: מנהל מרחב עסקי במזרחי טפחות אילן טרבלסי, שנתנו את ההלוואה לבניית הבניין, יו"ר הוועד המנהל אמוץ אליאש, מנכ"ל המרכז ניתאי אליאש, פרופ' מיכאל דוידזון, סמי סגול, סגן נשיא הבורסה דוד דרעי ומנכ"ל חברת נוירוניקס איל בראור האחראי על פיתוח מערכת neuroADTM, המציעה טיפול טכנולוגי לעיכוב במחלה.

שלמה מור יוסף ניתאי אליאש (צילום: יוני רייף) (צילום: יוני רייף)
שלמה מור יוסף ניתאי אליאש(צילום: יוני רייף)
 

קאדילק משיקים 400 אלף שקלים

אולם קאדילק בהרצליה אירח את השקת הרכב קאדילק XT5 שעלותו נעה בטווח של 400-350 אלף שקלים. בלבד. בין המתרשמים: מנכ"ל UMI וסמנכ"לית השיווק והמכירות דוד עיני וגלית עיני, בעלי מגדלים ד"ר יעקב שיינין, המשנה למנכ"ל איתוראן עמי סרנגה ומנכ"ל UTI, יבואנית איסוזו לישראל, דורון ליאור.

 דורון ליאור וגלית עיני (רונן טופלברג) (רונן טופלברג)
דורון ליאור וגלית עיני(רונן טופלברג)
 

אסם חוגגת יום הולדת 75

חברת אסם חגגה 75 שנה להיווסדה באמפי רעננה. 5,000 עובדי החברה נהנו בקבלת הפנים מתערוכה נוסטלגית: "מאורז בן גוריון ועד בייגלה שטוחים". רון שחר הנחה, ויו"ר אסם דן פרופר, שמציין בימים אלו 50 שנות פעילות באסם, התרגש כשמקהלת עובדים ביצעה לכבודו את "צעיר לנצח".

 

מנכ"ל החברה איציק צאיג התפעל מנתון הפעילות הכוללת של אסם, שמגיעה להיקף של כ-4.2 מיליארדי שקלים בשנה. בין הנוכחים, משלחת בכירים מנסטלה העולמית, נציגי ההסתדרות החדשה ובני משפחות המייסדים.

איציק צאיג רון שחר (דוד בר סלע) (דוד בר סלע)
איציק צאיג רון שחר(דוד בר סלע)
 

פריננס נותנת שואו במוזיאון

הידידים הצעירים של מוזיאון תל אביב לאמנות חגגו את פתיחת התערוכה הראשונה בסיועם בשם: "קותימאן: Off Grid Off Line". הנעימו את זמנם של המבקרים: המוזיקאי קותימאן והשחקנית סמנתה ״פרינסס״ שואו.

 

בין הנוכחים: מנכ"לית ואוצרת ראשית של המוזיאון סוזן לנדאו, מנהלת ידידי המוזיאון עטרה דז'יקובסקי, מריוס נכט, אוצרת התערוכה טל לניר, מנהל גלריה זימק ירון הרמתי, מבעלי גלאי תקשורת וגלריה גבעון יוני וולף, הדס ונילי פורר ובמאי הסרט "פרינסס שואו" עידו הר.

פרינסס שואו סוזן לנדאו קותימאן (צילום: אביב חופי) (צילום: אביב חופי)
פרינסס שואו סוזן לנדאו קותימאן(צילום: אביב חופי)
 

המיליארדרים חוגגים יובל בירושלים

כ-50 מיליארדרים, המוגדרים בין המשפיעים בעולם, התכנסו בירושלים לרגל יובל להקמת הקרן לירושלים. במהלך הכנס נבחרו שלוש יזמיות חברתיות פורצות דרך, שיקבלו מענק כולל של כחצי מיליון שקלים. מאז היווסדה על ידי טדי קולק, גייסה הקרן מעל ל-5 מיליארד שקלים לכ-4,000 פרויקטים עבור העיר.

 

בין המתכנסים: נשיא AJC ג'ון שפירו, מבעלי מלונות קראון לסטר קראון, יו"ר ענקית הצעצועים הסברו לשעבר אלן הסנפלד, בתו של צ'ארלס קלור דיים קלור דאפילד, נעמי עזריאלי, הארי בלומפילד, חבר הוועד המנהל של הקרן ארי ספיר, יו״ר לאומי ויו״ר הוועד המנהל של הקרן דוד ברודט ונשיאת הקרן יוהנה ארביב

מת׳יו ברונפמן ויוהנה ארביב (צילום: ליאור גולסאד) (צילום: ליאור גולסאד)
מת׳יו ברונפמן ויוהנה ארביב(צילום: ליאור גולסאד)
 

ריקליס מעביר ערכים

המיליארדר משולם ריקליס נשא נאום בפני בוגרי אימפקט, תוכנית המלגות של ארגון ידידי צה"ל בארצות הברית, והדגיש: "יושר וחברות בעולם העסקים, הם הערכים החשובים ביותר".

משולם ריקליס ובוגרי אימפקט (צילום: טומי כהן) (צילום: טומי כהן)
משולם ריקליס ובוגרי אימפקט(צילום: טומי כהן)
 

חברת חשמל מוקירה למנהלים

במסגרת טקס הוקרה למנהלי חברת חשמל, המעסיקים עובדים עם מוגבלות, נכחו יו"ר ארגון עובדי חברת החשמל דוד (מיקו) צרפתי, סמנכ"ל רגולציה, קשרי ממשל ותקשורת בחברה אורן הלמן, סמנכ"ל משאבי אנוש עמית אוברקוביץ', יו"ר הדירקטוריון אלוף במיל יפתח רון-טל ומנכ"ל חברת חשמל עופר בלוך.

דוד (מיקו) צרפתי אורן הלמן עמית אוברקוביץ' נורית קורן יפתח רון-טל עופר בלוך (צילום: יוסי וייס) (צילום: יוסי וייס)
דוד (מיקו) צרפתי אורן הלמן עמית אוברקוביץ' נורית קורן יפתח רון-טל עופר בלוך(צילום: יוסי וייס)
 

על חם: שמעון מזרחי מחייך

מנכ"ל מרכנתיל שוקי בורשטיין וסמנכ"ל ומנהל החטיבה העסקית - מסחרית בבנק אמיר קליבנוב אירחו את הלקוחות העסקיים של הבנק לכבוד השנה החדשה. שמעון מזרחי נתפס בחיוך נדיר.

שמעון מזרחי ושוקי בורשטיין (צילום: מורג ביטן) (צילום: מורג ביטן)
שמעון מזרחי ושוקי בורשטיין(צילום: מורג ביטן)
 

ההסתדרות מצפינה לשנה החדשה 

ראשי ההסתדרות ויו"רים האיגודים המקצועיים הצפינו עד מלון רימונים בעכו לכבוד הרמת כוסית לשנה החדשה. מנכ"ל המלון דודי בן גל קיבל את הבאים, ביניהם יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן ויו"ר מרחב צפון בהסתדרות רפי מסט. שף המלון אבי דדוש היה על הטעמים, ופבלו רוזנברג זימר והרקיד.

דודי בן גל אבי ניסנקורן רפי מסט (צילום: קרן פנחס) (צילום: קרן פנחס)
דודי בן גל אבי ניסנקורן רפי מסט(צילום: קרן פנחס)
 

עוגת הפתעה לשמעוני

קבוצת "הרץ" קיימה אירוע משפחות של החברות אוטו סנטר והרץ ישראל. כ-1,200 העובדים ובני משפחותיהם הגיעו לחוף שונית סמוך לנווה ים, והשתתפו בפעילויות אתגריות. מנכ"ל החברה דני שמעוני הופתע מהעוגה והשירים, הרי לא כל יום חוגגים יום הולדת 55.

דני שמעוני (במרכז) ()
דני שמעוני (במרכז)
 

רופאה ואופה בסגנון איטלקי

הפסיכיאטרית ד"ר צ'ינסיה קליין נבחרה לנשיאת האקדמיה האיטלקית לבישול בישראל. הבחירה נעשתה במהלך כנס במלון שרתון בתל אביב, שעסק באוכל ותרבות נוסח איטליה. השף מקס מריולה בישל ספגטי בסטייל הנכון. מנהל המכון האיטלקי לתרבות ד"ר מסימו סרטי ושגריר איטליה בישראל פרנצ'סקו מריה טלו בירכו את הנשיאה. הבעל ד"ר דב קליין הרגיש גאה.

צ'נסיה קליין, מסימו סרטי, פרנצ'סקו מריה מקס מריולה דב קליין (צילום: אסף לוי) (צילום: אסף לוי)
צ'נסיה קליין, מסימו סרטי, פרנצ'סקו מריה מקס מריולה דב קליין(צילום: אסף לוי)
 

עזריאלי רמלה בתפוסה מלאה

קניון עזריאלי ברמלה צירף 5 שוכרים לחנויות, ובכך איכלס את כל שטחי המסחר שבו, הכוללים 150 חנויות על שטח של כ-23 אלף מ"ר. מנכ"ל הקניון צביקה רוזנטל שיתף שחלה עלייה משמעותית במכירות בקניון, ואמר כי "הנתונים משקפים את החשיבות של הקניון כמנוע צמיחה מרכזי באזור".

 

עזריאלי רמלה ()
עזריאלי רמלה

מינוי: הנרי צימרמן

יו"ר קבוצת טרלידור - תעשיות מתכת מתקדמות הנרי צימרמן נבחר לתפקיד יו"ר התאחדות התעשיינים צפון לקדנציה הקרובה. נשיא התאחדות התעשיינים בישראל שרגא ברוש בירך. צימרמן (54) יליד דרום-אפריקה ומתגורר ברשפון.

שרגא ברוש, הנרי צימרמן, טובי בכר, ליאור אפלבאום (צילום: אסף לוי) (צילום: אסף לוי)
שרגא ברוש, הנרי צימרמן, טובי בכר, ליאור אפלבאום(צילום: אסף לוי)
 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים