שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זמן לזוגיות אמיתית: הורוסקופ נובמבר
  שינויי הכוכבים בחודש הקרוב יתנו לנו את הכוח ללכת אחרי הזוגיות שאנחנו רוצים ולא לוותר לעצמנו ולהישאר במערכת יחסים שאינה טובה לנו, ומה צפוי לנו בתחום הפיננסים ובמקום העבודה? הורסוקופ אישי לחודש נובמבר

  הימים הם חודשי הסתיו, השמיים מנצנצים בכוכבי העקרב, החודש מתחיל מיד אחרי מולד הירח עם סימן ללידה מחדש ופוריות. הירח בעקרב פותח את החודש עם צמידות לאסטרואידית ג'ונו (הרה) העוסקת ביכולת ליצור יחסים ולהפכם להריון, לידה ותשוקה מינית. וגם זהו חודש שמטיב עם התחום הפיננסי ומסחר בנדל"ן וקרקעות.

   

  ג'ונו-הרה עוסקת רבות בשאלת הזוגיות שנועדה להיות ולעתים האדם חווה תסכול בחיי הנישואין שלו ונשאר שם בשם המוסד המקודש. ג'ונו נותנת את הכוח ללכת אחרי הזיווג ולא לוותר על עצמנו בתוך מערכות יחסים שגורמות לנו תסכול – אלא לפרוש כנף וללכת אחרי האהבה, מערכות יחסים של העידן החדש אינם נועדו בהכרח להיות לנצח, אם אנו חשים שזה נגמר, בהחלט כדאי שנבדוק אולי להמשיך הלאה.

   

  מערכות יחסים נועדו להפריה הדדית, אנו זקוקים לסביבה תומכת כדי להגיע למקסימום

  מיצוי הפוטנציאל שלנו, על כן ונוס בצמידותה לפלוטו בגדי ב-25 תגדיר לנו מחדש את מה שאנו מוכנים לעשות עבור מערכות יחסים, שותפות או כיבוש יעדים ביחד ולא לחוד. צמידות זו תביא אותנו לשיאים, שותפויות והכרה ציבורית.

  המעברים הבולטים של החודש:

   

  מפת השמיים ל-8 בנובמבר 2016, יום הבחירות בארה"ב - ונוס קרובה לשבתאי, דמות נשית מתחזקת. שבתאי מייצג את הממשל הקיים ומעדיף את המפלגה הדמוקרטית, את המשפחה השלטת הנוכחית וישאיר את השלטון בידי אלו שמחזיקים בו.

   

  מרס יעבור למזל דלי ב-9 – ויתדלק את הצורך בחברה ואנשים, יציאות ובילויים. וגם יזכיר לנו ששיתופי פעולה קבוצתיים, יכולים להביא לתוצאות טובות יותר.

   

  ונוס שתעבור לגדי ב-12 ותשלים צמידות ל פלוטו ב-25 תגלם את השותפויות בסביבות העבודה ותאפשר לנו למצות את הפוטנציאל הגלום בנו ביחד ולא לחוד.

   

  מרקורי יעבור לקשת ב-12 וישלים צמידות לשבתאי ב-16 - מוסדות יקבלו גוון אחר, פחות קשוח ופחות שמרני.

   

   

  ירח מלא בשור ב-14 ייתן תחושה שדברים מתנהלים מתחת לפני השטח ואין עדיין בהירות כלפי העומד לקרות.

   

  מרקורי שבתאי ב-23 - אז דברים יתבהרו ויצאו הכרזות בנוגע לשלטון חדש או מסגרת חדשה.

   

  השמש תעבור לקשת ב-22 ומולד ירח קשתי ב-29 - הכבדות שחווינו בחודש העקרבי, תתחיל להשתחרר עם בשורות טובות ותחושה של חופש.

    

  מזל טלה

  הימצאותו של יופיטר המטיב הגדול בבית הזוגיות ממשיכה למקד את האנרגיה שלכם כלפי שיתופי פעולה וכמובן זוגיות. כוכב האישי מארס מתחיל את החודש במזל בו הוא נחשב נעלה וזה מקרין עליכם לחיוב. מארס במזל גדי אומר שאתם מכוונים להצלחה והשגיות.

   

  בנוסף, מארס נמצא החודש במצב של קרבה לשבתאי בבית השינויים שלכם. זה מראה שהדברים שאתם עושים עכשיו הם שם להישאר, אז כמו שאומרים ההשקעה משתלמת.

   

  ביטחון עצמי זה המפתח בשבוע הראשון של נובמבר, יש לכם איזה אתגר או משימה ואתם מחפשים ומחפשים.

   

  מחסור בפעילות אסטרולוגית בשבוע הראשון של החודש מייצר בכם מתח וסודק את האמונה שתצליחו, אבל זה רק עניין של זמן. ירח מלא בבית הביטחון העצמי ב-14 שובר את הקיפאון ונותן לכם סיכוי טוב לשינוי בתחום העבודה והקריירה.

   

  קריירה - בשבוע השני של החודש, ונוס ומרקורי יעבור מזל והאופטימיות תחזור לככב. אולי תקבלו כמה הצעות עבודה, תתקבלו למספר מקומות במקביל או תקרה בדרככם הזדמנות הכוללת שינוי כיוון מוחלט.

   

  זוגיות - כוכבי הלכת עוברים ממזל עקרב לקשת וזה ממנף אתכם ומציב אתכם במקום יותר יציב מבחינה רגשית. צמידות ונוס פלוטו ב-25, תגרום לכם להשיג את מה שייחלתם לו רבות. אז תנסו לחשוב מה אתם הכי רוצים.

   

  פוריות - צמידות של האסטרואידית קארס ואורנוס בין ה-24-26 תפתיע עם פריון של רעיונות מבריקים וגם עם פריון של היריון.

   

  ימים טובים לזוגיות: 24-25 לחודש.

  הירח במזל שלכם: 11-12 לחודש.

   

  מזל שור

  החודש אתם מסכימים לעזוב דפוסים ישנים והתנהגויות לא אדפטיביות ומשהו טוב מתחיל לקרות בחייכם.

   

  במערכות יחסים השפעת בני הזוג או הרצון להשיג זוגיות משתלטת עליכם. הרווקים אולי ירצו לדעת שדברים קמים ונופלים החודש בקשרים שלכם, אתם מתעמתים עם המציאות ומגיעים להחלטה האם להמשיך או לא.

   

  מבחינת תזמון, השבועיים של אמצע החודש בין ה-12 ועד ל-25 נושאים פרי למרב הדרמה שיכולה להתחולל פה.

   

  מבחינה אישית - ירח מלא במזל שלכם, ב-14 עם היבט לאסטרואידית קארס, מעצים את יכולת הפריון שלכם גם בעבודה וגם בתחום הזוגי. הקסם שלכם טמון בהתעקשות לעשות דברים בדרך שלכם אבל כל אחד יכול להיעזר בשינוי מדי פעם.

   

  באמצע של כל זה אתם מתחזקת האמונה שלכם בעצמכם ואתם הופכים ליותר בטוחים בדרך החיים שאותה אתם רוצים לנהל. ונוס בצמידות לפלוטו ב-25 בבית האמונה שלכם, החוויה הרוחנית, הלימוד והמסעות, מחזקת אתכם בכל הקשור להתפתחות ולכוח פנימי שיתדלק אתכם.

   

  בריאות - יופיטר בבית הבריאות שלכם עם היבט לאורנוס, חשוב שתקפידו על תזונה ולא תפריזו באכילה.

   

  המצפן החודשי - תחילת החודש הירח המלא שרק חלף במזל היורד שלכם ואתם מוצאים את עצמכם במערכות יחסים חדשות או חיזוק הקיימות.

   

  סוף החודש - אתם מצליחים להיכנס ללחץ בעקבות מספר דברים, אבל בעיקר משום שאתם מפלסים את הדרך בטריטוריה חדשה ולא בטוחים לגבי מידת ההצלחה. מולד הירח ב-29 בבית הכספים, מזכיר לכם את הרצון העז לעצמאות שיחזק את ההכנסות ואין בכוונתכם לוותר על מעמד זה.

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 13-14 ירח מלא.

  ימים טובים לזוגיות: 1 ו-26-28 לחודש.

   

  מזל תאומים

  יופיטר בבית המימוש העצמי שלכם משפר את מעמדכם, אתם חדורי מוטיבציה להשקיע בהתפתחות. צמידות מרקורי שבתאי ב-23 גורמת לכם להתאמץ ולהשקיע בתחום הזוגי או השותפות ולהבין שההשקעה משתלמת. צמידות פלוטו ונוס ב-25 כנראה תכניס אתכם להתחייבות או למסלול מואץ להצלחה שלכם.

   

  משהו מתבשל בחזית הרומנטית ואתם יודעים את זה - רווקים. אלו שבזוגיות, לבני הזוג שלכם פשוט נמאס להיות לבד ואתם יודעים את זה – אז כדאי לחשוב על בילוי משותף.

   

  מבחינה אסטרולוגית החודש דברים משתפרים עם מעבר כוכבים למזל היורד שלכם. הכוכב האישי מרקורי יעבור למזל קשת ב-12, השמש ב-22, אתם חווים שיפור בחיי האהבה שלכם, בחיוניות ובמצבכם הכללי בהתאמה.

   

  אם נתבונן במצפן החודשי שלכם, בשבוע הראשון של נובמבר אתם עדיין נמצאים בפאזת הבילויים שלכם - לפחות עד הירח המלא של יום שישי ה-4 לחודש. הירח המלא נופל בבית עולמכם הפנימי והפיצול התאומי מכה בכם שוב עם הרגשת ריקנות, רק אל תשברו כי באופן כללי זוהי תקופה של נסיקה.

   

  השבועיים הבאים - מתאריך ה-9 ועד ליום שבת ה-22 לחודש - אתם עושים שעורי בית ומשלימים פערים בכל הנוגע לבריאות, לימודים וביורוקרטיה. זה הזמן לעשות את המטלות שאתם פחות אוהבים ולהשתדל לא להזניח.

   

  השבוע האחרון - אתם מרשים לעצמכם לבלות או לברוח לעיסוקים שאתם אוהבים. הזוגיות חוזרת להיות מנה עיקרית בארוחות שלכם וזה גם מדד לזמן החופשי שעולה בהדרגה. בדצמבר חלים שינויים דרמטיים אבל אתם מגיעים לזה מחוזקים עם הרבה חוויות חיוביות.

   

  פנינה אסטרולוגית לסיום: צמידות אורנוס קארס בין 24-26 בחודש, גורמת לכם להעז בכל הקשור לעסקים והשקעות בעיקר אלו הקשורים לקרקעות ובתים.

   

  ימים טובים לזוגיות: 2-3 לחודש.

  הירח במזל שלכם: 15-16 לחודש.

   

  מזל סרטן

  החודש ונוס תעבור למזל היורד שלכם ותטיב עם המערכת הזוגית שלכם. אנו ממליצים לכם להתכוונן לרצונות שלכם כי ב-25 צמידות של פלוטו ונוס תגרום לכם להשיג את מה שנראה לכם אולי לא הגיוני מתחום הזוגיות והשותפות (זהירות ממלחמתיות, נסו לאמץ גישה רכה).

   

  ענייני כסף וזוגיות הם נושאים מרכזיים בפַלֵטָה שלכם החודש. יכול להיות שאתם מבזבזים כספים בהגזמה, שהרי הירח הוא זה ששולט במזל שלכם וכל פעם שאתם סובלים מדכדוך, הפזרנות מחזקת אתכם.

   

  כוכב שבתאי נע יותר מהר מכוכב יופיטר המזוהה עם המזל שלכם וזה פועל לרעתכם במישור הפיננסי. עדיף לכם להתחיל את החודש עם תוכנית מסודרת ובכלל לעבוד על תכנית כלכלית מובנית. מרס במעברו לדלי ב-9 יכול להבטיח לכם הצלחה בתחום המשפטי.

   

  זוגיות ויחסים נמצאים הרבה בתודעתכם החודש. ונוס במזל היורד שלכם מה-12 לחודש, מרככת את בני הזוג שנראים לכם נוקשים.

   

  באופן כללי חשוב גם שתדעו שתקופת תחילת החודש נושאת עמה אנרגיות של תשוקה, יצירתיות וכיף. הירח המלא של ה-14 לחודש הוא זה שיחמם את לבכם. שארית החודש ובעיקר הזמן שבסוף החודש הוא זמן של התמודדויות ואולי לחצים.

   

  בשבוע של ה-25 צמידות של פלוטו וונוס תהווה מוקד של פיצוי על כל ההשקעה שלכם בחודשים האחרונים (אנו ממליצים לכם לעבוד עם תכנית, מטרות ויעדים ולסמן וי על הכיבושים).

   

  טיפ החודש: צמידות מרקורי שבתאי ביום שלישי ה-23 היא נקודת ציון חשובה בחייכם בה משא ומתן או כושר הביטוי שלכם יחזק את מעמדכם.

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 11-12 לחודש.

  עדיף להישאר בבית: 18-19 לחודש.

  ימים טובים לזוגיות: 25-26 לחודש.

   

  מזל אריה

  במחזור השנה הקלנדרית חודש נובמבר הוא החודש הכי משפחתי, רגשי והכי קרוב ללב, וגם זמן בו אתם חוזרים לבסיס ומשקיעים ביסודות. ירח מלא של ה-14 מאפשר לכם ימים של עינוגים. בסוף החודש מולד ירח של ה-29 מבטיח לכם הישגים בתחום האישי או התחלה חדשה שתאתגר אתכם. (בדקו את הדרקונים שלכם).

   

  מרובע דיסהרמוני מרכז החודש והזמן שבין ה-10 ועד ל-20 יכול להרגיש עבורכם כ'עבודה נגד התנגדות' תוך ניסיון להדוף מעצמכם את ענני הביקורת.

   

  לַאֲמִתּוֹ של דבר, מעבר לשינויים קלים בהתנהלות שלכם, אתם צריכים לשמור על קור רוח וגישה חיובית בתקופה זאת, חוץ מזה הזמן יעשה את שלו ותוכלו לצאת כמנצחים.

   

  בנושאים אחרים ובהערה חיובית יותר ניתן לדבר על חייכם המקצועיים שהופכים למרכיב מרכזי אצלכם החודש. מעבר מארס תורם לאש הפנימית וגורם לכם להיות לוחמניים והישגיים לפחות עד סוף החודש.

   

  מבחינת תזמון, השבוע הראשון של החודש הוא הזמן שאתם הכי נותנים מעצמכם בעבודה. זמן הירח המלא של יום שני ה-14 לחודש זה הזמן בו תוכלו כבר לחוש את המוצר, הרעיון או האור בקצה המנהרה של הפרויקט שאתם שוקדים עליו.

   

  ואי אפשר שלא לדבר על הצד הזוגי מרס במעברו לבית הזוגיות ב-9 מאתגר אתכם וגורם לכם להשקיע בפעילות זוגית או בהישגיות מסוג זה. מיקום זה של מרס יתברר יותר ויותר כנקודת אור בחודש שלכם.

   

  בזמן זה אין מקום כמו הבית שבו תעדיפו להיות ועם בואו של החורף מגיעה גם אהבתם של יקירכם.

   

  בשבוע האחרון של החודש אתם מתפנים לרעש של הנאות החיים ופינוקים כמו שרק אתם יודעים לעשות.

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 19-20 לחודש.

  ימים טובים לזוגיות: 7-8 לחודש.

   

  מזל בתולה

  ראש הדרקון במזל שלכם ממשיך לככב ולגרום לכם להפוך למדויקים ביותר בכל מעשה ידכם, אם הייתם תמיד קפדנים, אתם עולים לרמות אחרות החודש וכל ביצוע שלכם לא מבייש רמה של כוכבי מישלן. בנוסף, החודש נפתח עם עניינים לא פתורים מתחת לפני השטח ואתם משקיעים את מרצכם לפתור בעיות, לשוחח ולשכנע.

   

  הכוכב שלכם מרקורי יעבור לקשת ב-12, ושוב כשאתם מרגישים שהטרדות משתלטות עליכם אתם מעדיפים לברוח והכי טוב על המטוס. אפשרות נוספת היא להשקיע בהתפתחות ולמידה ולשחרר את ההיאחזות החומרית.

   

  אמצע החודש - מרקורי יעבור לקשת ב-12 ויאפשר לכם לשחרר קצת לחץ של עבודה ואחריות. ב-23 צמידות של מרקורי ושבתאי יעלה אתכם על שולחן משא ומתן ויגרום לכם להשיג עוד חלק בפאזל של ההישגיות שלכם.

   

  בתחום הזוגי והמשפחה ונוס בקרבתה לשבתאי בתחילת החודש, גורמת לכם להתעקש על מסגרת בטוחה ושמרנית. הביקורת שלכם כלפי עצמכם וכלפי הסובבים אולי קצת מוגזמת.

   

  כספים - יופיטר במעברו לבית הכספים לשנה שלמה עד אוקטובר 2017 מטיב עם תחום הכספים שלכם וגורם לכם לחשוב על השקעות ושותפויות שיניבו תוצאות טובות. אם אתם צריכים להתמודד עם בתי משפט – זה הזמן לפתור בעיות שמלוות אתכם כבר שנים.

   

  טיפ החודש: החיבור לרוחניות מטיב עמכם, ירח מלא ב-14 יפתח לכם גם את עולם התקשור, היו קשובים.

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 21-23 לחודש.

  ימים טובים לזוגיות: 9-10 לחודש.

   

  מזל מאזניים

  יופיטר במזל שלכם ממשיך להסב לכם את הנאות החיים וכך גם כוכבית המזל שלכם ונוס שהתחילה את מסעה החודש בקשת ובצמידות לשבתאי - טיולים וחופש הן מילות המפתח ואחרי שתתפנו מלנשום אויר הרים צלול, כדאי שתשקיעו בלימודים ובהתפתחות.

   

  מארס המייצג את הלחשן עובר בתחתית המפה שלכם ומזכיר לכם לבלות ולהשקיע בבית ובמשפחה, כידוע כשיש לכם שלמות פנימית כל החוץ מסתדר בהתאם.

   

  כספים - בתחילת החודש ירח מלא בעקרב בבית הכספים שלכם, מזכיר לכם להתנהל נכון ולא להתפזר. בסך הכל, אם אתם מצליחים לשמור על קו שמרני עד לנובמבר אתם עושים בחוכמה. חודש פחות טוב לקחת סיכונים. ונוס בצמידות לפלוטו ב-25 לנצל מומנטום של השקעות קצרות טווח או קבלת כספים מדמות אבהית או בוגרת.

   

  המצפן החודשי - ירח מלא רגע לפני שהחודש מתחיל וצמידות מרקוריאלית בבית השותפויות והמיסים יכול להציב אתכם במצב בו נחשפים סודות שלכם או הדברים אותם הייתם מעדיפים להסתיר.

   

  מהבחינה הכלכלית נטו, שבוע לאחר מכן ביום חמישי ה-13, הפלנטה שלכם ונוס יוצרת צמידות לשבתאי בבית הכספים. שבתאי באסטרולוגיה מייצג אתגרים ומכשולים, אך שבתאי נחשב נעלה במזל שלכם ומכאן אנו מקווים שנושאי הכספים שלכם מסתדרים סמוך לתאריך זה. גם הזדמנויות למסחר, עסקים, אפשרויות תעסוקה והזדמנויות לעשות כסף.

   

  קריירה - ונוס תעבור למזל גדי ב-12 ואתם הופכים יותר רציניים ומוכנים להתחייבות אחרי שכל הקיץ חשבתם רק על חופש. מרקורי בצמידות לשבתאי ב- 23 מובילה אתכם לקחת ברצינות תוכניות לימודיות או פרויקטים הקשורים לחו"ל. אם אתם מורים, זה הזמן לעלות עוד פאזה ברמת ההוראה.

   

  שווה לציין שצמידות אורנוס קארס ב-24-26 לחודש היא הזדמנות לחשיבה יצירתית מחוץ לקופסה, שיתופי פעולה ואפילו סטארט-אפ בא בחשבון. מולד ירח ב-29 מפציר בכם לאמץ אופטימיות בדרך למטרה ציבורית או שליחות שאתם מאמינים בה ולא לוותר גם אם יש מכשולים.

   

  בריאותית - זה נושא המשקל שמטריד אתכם מאז שיופיטר נכנס למזל שלכם (בספטמבר) וכדאי שתקפידו על ספורט כי יופיטר יכול לעזור גם בזה ותזונה נכונה על בסיס קבוע גם מומלץ.

   

  ימים טובים לזוגיות: 11-12 לחודש.

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 24-25 לחודש.

   

  מזל עקרב

  החודש מתחיל עם ירח ושמש במזל שלכם וימי ההולדת השנתי שלכם קרב, השנה עם מחזור חדש של יופיטר אתם נוטים להסתכל לאופק הרחוק ולכוון גבוה.

   

  צמידות ונוס פלוטו ב-25 ומעברי כוכבים בבית הכספים שלכם מטיבים אתכם בשבוע האחרון של החודש.

   

  אולי שווה גם לציין את האסטרואיד ג'ונו הרה במזל שלכם שמשפיעה על חיי הזוגיות שלכם והאפקט שלה אינו יכול להשאיר אתכם איפה שאין תשוקה ואהבה. אם זה לא עובד, אל תתעקשו, פשוט תמשיכו הלאה.

   

  זוגיות ואהבה - הירח המלא של ערב שני 14.11 בבית הזוגיות שלכם הוא זמן מצוין להכריז, להציע, לבקש או לקדם את הקשר בצורה אחרת, ניתן גם לבשר בשורות של סיומים ולרכך את הקושי (יש לכם אהבה חדשה, פשוט תתקדמו ותהיות כנים).

   

  יום שישי 4.11 הוא תזמון טוב גם כן, למי שיש רק את הסופ"ש.

   

  ימי הולדת - כן, יש פה מדור חודשי מיוחד רק למזל שלכם. אז מתי כדאי לחגוג? הירח המלא ב-14 מושלם עבור חגיגה פרטית ורומנטית, או אירוע קטן עם קבוצת חברים או אולי משפחה. מולד ירח ב-29 מתאים לחגיגה גדולה ונטולת רסן, חינגה או אירוע רב משתתפים אחר. הסופ"ש ב-25 יכול להתאים לאירוע רומנטי ומלא תשוקה.

   

  פיננסים וקריירה – ונוס-שבתאי בבית הכספים שלכם מעודדת אתכם להיות שקולים עם כספים ואולי לתכנן השקעה שמרנית או חסכון. אם הגעתם להחלטה לעבור דירה או לשפץ - אין זמן טוב מזה.

   

  אתם מצפים לצ'ק הגדול שיגיע ואולי כבר אתם יודעים על מה תרצו לבזבז או איפה להשקיע. לחלק מכם זה חשוב כדי לראות שהדברים החדשים שאתם עוסקים בהם רווחיים לא פחות מהישנים, ובתקווה יותר.

   

  הסופ"ש האחרון של החודש מזכיר לכם כמה אתם אוהבים להתעסק עם כספים והשקעות גם אם הם סולידיות זה הזמן.

   

  ימים טובים לזוגיות: 13-14 לחודש עם ירח מלא.

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: היום הראשון של החודש וה- 26-28 לחודש.

   

  מזל קשת

  החודש אתם מחליטים לשים הכל בצד ולפנות זמן להתפתחות, יצירה או התמחות בתחום חדש. צמידות מרקורי שבתאי ב-23 גורמת לכם להבין שבסופו של דבר המוח הוא זה שאתם נשארים איתו לנצח ולא המיטלטלין. אם הייתם ממשיכים לחיות רק עבור עצמכם אז לא הייתה בעיה להמשיך עם החופש הנצחי, אולם צמידות פלוטו ונוס ב-25 כנראה תכניס אתכם להתחייבות, שאולי במצבים אחרים בחיים הייתם מוותרים עליה. זכרו שמה שאתם עושים ביחד אין זה אפשרי להשיג לחוד.

   

  משהו מתבשל בחזית הרומנטית ואתם יודעים את זה - רווקים. אלו שבזוגיות, לבני הזוג שלכם פשוט נמאס להיות לבד ואתם יודעים את זה – אז כדאי שתשקיעו גם בבני הזוג שלכם ואת זה תעשו סביב ה-25 לחודש עם צמידות ונוס פלוטו.

   

  קריירה ומימוש עצמי - חודש לפני יום הולדת שלכם, זה הזמן לחשבון נפש בכל הקשור לדרך בה ממשיכים? האם אתם לוקחים החלטות משמעותיות או הולכים על סולידיות, באופן מפתיע הנטייה שלכם מאז ששבתאי מבלה במזל שלכם (מדצמבר 2014) ליותר שמרנות וצעדים של בניית קרקע בטוחה ופחות הימורים ופזרנות.

   

  ב-29 - מולד ירח במזל שלכם מזכיר לכם את האופטימיות שלכם ומניע אתכם שוב אל קו ההתפתחות שלכם. יוזמות חברתיות לבילויים וגם לעסקים יכולים להיות מוקד התעניינות החודש, כל עוד אתם לא מבזבזים זמן על פול גז בניוטרל, הקפידו להיות ענייניים.

   

  כספים - צמידות מרס פלוטו שממשיכה את מסעה בבית הכספים שלכם, גורמת לכם להדק חגורות ולא להשתולל מידי שאחרת תצטרכו להתמודד עם קנסות ותשלומים. אם קניתם דירה ואתם צריכים לקחת משכנתה או לגרור תשלומים, כדאי לחשוב סולידי ולא להתפתות להלוואות מלחיצות או התנהלות מופרזת.

   

  זוגיות - ונוס במזל שלכם עד ל-12 בחודש מעוררת את התשוקה והליבידו שלכם. בזמנים בהם שבתאי מבלה במזל שלכם וזה לא הולך להיגמר עד דצמבר 2017 - רוב הזמן אתם מרגישים מבוגרים מכפי גילכם, ביקורים של כוכבים נוספים במזל שלכם, מחזיר לכם את תחושת הנעורים. ובסוף החודש במולד ירח ב-29 יש לכם הזדמנות להחזיר את שמחת הנעורים שלכם.

   

  טיפ: הזמן הזה ששבתאי במזל שלכם מדצמבר 2014 ועד לדצמבר 2017 אמנם מרגיש לכם כעליה תלולה ותחושה של קושי, אבל מצד שני, מאפשר לכם להתבגר בהחלטות שלכם ולקחת אחריות והתחייבויות שבדרך כלל אתם בורחים מהם.

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 29-30 עם מולד ירח

  ימים טובים לזוגיות: 15-116 לחודש.

   

  מזל גדי

  מספר חודשים אחרי ההחלטה לעשות שינויים כואבים, אך נחוצים, באורחות חייכם אתם מרשים לעצמכם להרפות קצת מדוושת הגז וליהנות מהנסיעה. ונוס תעבור למזל שלכם ב-12 לחודש ותפתח לכם הזדמנויות רומנטיות שיבשו לאחרונה.

   

  זוגיות - צמידות ונוס פלוטו במזל שלכם ב-25 תעודד אתכם לקחת יוזמה ולהתעקש על האהבה שאתם אליה מייחלים. זה הרי ברור לכולם שאתם הולכים רק על הטוב ביותר ואין לכם פשרות וזגזוגים. אז נקודת ציון זו טובה גם לאלו מכם שבזוגיות וגם לרווקים.

   

  עבודה וקריירה - מארס, שנכנס למזל גדי בסוף החודש שעבר, יכול להפוך למרענן הרשמי של החורף או לחלופין להיות הצרה הכי גדולה שלכם, וזה הכל תלוי בגישה.

   

  מארס אוהב שעושים דברים מהר, עם ביטחון עצמי ובלי להתמהמה וזו היא גם ההמלצה שלנו.

  ברמה הקוסמית אפשר להתייחס לנובמבר כזמן המתאים לקחת את הפרויקטים שלכם שלב אחד קדימה.

   

  כשמרס יעבור לדלי ב-9 תעברו לשלב הגימור, ליטוש עד לשלב נסיעת המבחן המיוחלת.

   

  מולד ירח בבית עולמכם הפנימי ביום ראשון 29.11 הופך את השבוע האחרון של נובמבר למושלם בכל הקשור לדבר שאתם הכי אוהבים בעולם הזה, המשפחה שלכם ואולי קבוצה של חברים מאוד קרובים. תשקיעו בהם על מנת להשקיע בעצמכם ותחסכו מאות שקלים על פסיכולוג.

   

   

  עדיף להישאר בבית: 29-30 לחודש.

  ימים טובים לזוגיות: 17-18 לחודש.

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 4-6 לחודש.

   

  מזל דלי

  כוכב מרס יעבור למזל שלכם ב-9 לחודש והחיים יעברו להילוך גבוה, אתם עולים על הגל של העשייה ותובעים ביצועים. יחד עם זאת, חיי האהבה נשמרים מאחורי הקלעים החודש, או שאולי אתם מעדיפים בסוף היום ליהנות מפינוק ביתי - לפחות עד שוונוס תעבור למזל שלכם בסוף החודש.

   

  אז כמו שאמרנו עבודה וקריירה הם לחם חוקכם החודש, אבל לאמתו של דבר מדובר בהרבה יותר מזה. בין אם אתם חוזרים טריים מחו"ל, מסיימים טריים במסלול לימודים או סתם לקחתם פסק זמן ללכת בעקבות צו הלב - החיים קוראים לכם לחזור לדרך המלך עכשיו.

   

  אם אתם כבר הולכים במסלול הרצוי, הטיפ שלנו אליכם הוא לא להגדיש את הסאה החודש. אם אתם במקום עבודה חדש תעשו את מה שאומרים לכם לעשות, אם אתם לומדים ומתמקצעים בתחום כלשהו לכו על פי הספר, ואם אתם עוזבים מקום עבודה ישן אז בלי דרמות מיותרות. נצלו את היכולת המולדת שלכם לטאקט ול-מידה טובה.

   

  תחום הזוגיות - אורח החיים הנוכחי לא מאפשר לכם הרבה אוויר לנשימה ומתנגש בשבועיים הראשונים של החודש עם חיי החברה שלכם וחיי הזוגיות מתנקזים לעבודה.

   

  חברתי ופיננסי - יוזמות כספיות או חברתיות ואצלכם כאמור זה הולך ביחד, כי פרויקטים שלכם הם תמיד בארגונים או בחברתי. ב-23 אתם יכולים להוציא לפועל יוזמה כזו. ההמלצה שלנו היא לכוון לכך שהרעיונות התיאורטיים יהפכו לביצוע.

   

  המלצות:

  • ירח מלא ב-14 מפנה זמן לאינטימיות ורומנטיקה.
  • מולד ירח ביום ראשון ה-29 מוציא אתכם לבילויים ומכניס בכם רוח אופטימית.

   

  הירח במזל שלכם: 7-8 לחודש.

  ימים טובים לזוגיות: 19-20 לחודש.

   

  מזל דגים

  החודש אתם מחפשים את הקסום ואת המיוחד, גם אם לא תמצאו בטח תצליחו להרשים כמה אנשים בדרך, אז בעצם למה לא? כוכב יופיטר ממשיך את מסלולו בבית הרוחני ואם עוד לא נרשמתם ללימודים כאלה או שפתחתם קבוצה כזו משל עצמכם, אנו ממליצים לכם לעשות את זה.

   

  תקופה טובה - ירח מלא בבית החוויה והאמונה ב-9 מעודד אתכם לצאת את האזור הבטוח להתנסות בחוויות שונות, לספוג תרבות ולראות עולם.

   

  מארס, שחזר לקצב של בערך מזל לחודש, מכסה החודש את בית החברים, הקבוצות ותחומי העניין שלכם ומוסיף שמן למוקד התרבותי הכללי.

   

  סידורים וחובות - המחצית השנייה של 2016 הייתה עמוסה עד מאוד עבורכם עם אחריות וסידורים, חובות ונושאים שצריך לדאוג להם. זה לא יעלם באורח פלא ולא תופיע פיית קסמים שתטפל בזה, אבל ההחלטה לשים בצד את כאב הראש לתקופה ברורה ומתוחמת פועל לטובתכם בטווח הארוך. אם סינדרלה יכלה לעזוב את הכל ולצאת לנשף אז גם אתם יכולים.

   

  שווה ציון - צמידות אורנוס קארס ב-24-26 בבית הכספים והפריון שלכם, גורם לכם לחשוב על פתרונות שפע ופתע, זוהי צמידות שאם תדעו לנצלה יכולה להוביל לסטרט אפ בתחום הכספי. הרעיון הוא לחשוב יצירתי. ומאידך מכיוון שהצמידות עם אורנוס, אז כדאי גם להישמר מהימורים או סיכונים. כמו כן צמידות זו טובה גם לפריון, אז אם זה מה שחשקה נפשכם, זה הזמן.

   

  סוף החודש - הפוקוס חוזר אל הרגיל והשגרתי. כניסת כוכבים בזה אחר זה לבית הקריירה והמוניטין מדגיש את הצורך לדאוג לאחרים בחייכם ולא לאבד זמן יקר במרוץ הזה שנקרא חיים.

   

  מבחינת תזמון, מולד הירח ב-29 לחודש הוא יריית הפתיחה הלא רשמית למשימות החדשות שלכם ותכנית עסקית לתווך הארוך. השבוע האחרון של נובמבר מספק לכם אתגרים אינטלקטואלים בשפע ומפזר את האבקנים שלכם.

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 9-10 לחודש.

  ימים טובים לזוגיות: 21-23 לחודש.

  שעות נוספות בעבודה: 29-30 לחודש.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "זמן לזוגיות אמיתית: הורוסקופ נובמבר"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: Shutterstock
  הריון תשוקה או אולי פרידה?
  צילום: Shutterstock
  צילום: שרית צרפתי
  שלי רום
  צילום: שרית צרפתי
  מומלצים