שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  תמ"ל על בסיס חלב עזים והרכב תזונה מתקדם

  לראשונה בישראל משווק תמ"ל (תרכובת מזון לתינוקות) על בסיס חלב עזים. kabrita הינו תמ"ל מתוצרת חברת Hyproca Nutrition– חברה בת של תשלובת החלב ההולנדית Ausnutria Hyproca,המייצרת תמ"ל ומזון לתינוקות מזה 75 שנים ומשווקת מאז 1938 למיליוני תינוקות ברחבי העולם.

   

  מזון התינוקות kabrita פותח עם הרכב תזונה מתקדם והעשרת ויטמינים ומינרלים, על פי המחקרים וההנחיות המעודכנים ביותר בתחום תזונת התינוקות ובהתאמה לשלבי ההתפתחות של הרך הילוד.

   

  מחקרים מראים כי חלב עזים מסייע לעיכול קל בזכות הרכב חלבון ייחודי. כמו כן חלב עזים מכיל מגוון רחב של ויטמינים ומינרלים באופן טבעי. בנוסף מחקרים הראו כי יכולת הספיגה והעיכול של מינרלים חיוניים לגוף, כמו: ברזל, אבץ, נחושת וסלניום, טובה יותר בחלב עזים בהשוואה לחלב פרה.  

   (צילום: יח"צ) (צילום: יח
  (צילום: יח"צ)
    

  תמ"ל Kabrita משווק ב- 54 מדינות ברחבי העולם, בהן: ארה"ב, הולנד, אנגליה, צרפת, ניו זילנד, ארצות סקנדינביה, רוסיה, סין ועוד. כל אריזה עוברת עשרות בדיקות במפעלי החברה בהולנד לאורך כל שלבי הייצור ועד השיווק הסופי. תמ"לkabritaעומד בדרישות המחמירות של רשות בטיחות המזון האירופית (EFSA) ורשויות נוספות בעולם.גם בישראל אישר משרד הבריאות את תמ"ל kabrita אשר ישווק בשלושה שלבים: שלב 1 מגיל 0-6 חודשים, שלב 2 מגיל 6-12 חודשים ושלב 3 מגיל 12 חודשים ואילך.

    

  85 שקל למארז של 400 גר' (לרגל תקופת ההשקה, ינתנו לנרשמים ולרוכשים באתר מגוון הטבות אטרקטיביות), באתר   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים