שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  שוינפלד להפועל ת"א: החוזה בינינו מבוטל

  השחקן הודיע למועדון על ביטול ההסכם בין הצדדים, לאחר שזו לא שילמה לו תשלום משמעותי במשך חודשיים, בהתאם להסכם בקיץ בו הוא רשאי להשתחרר מהחוזה במידה שלא ישולמו לו כספים במשך 30 יום. מכבי ת"א תנסה לצרפו. גם קלאודיו בומבה הודיע כי הוא עוזב. אמיר כבירי: "איננו חייבים לאף אחד כסף, ננקוט נגדם בצעדים משפטיים"

  חלוץ הפועל תל אביב ארון שוינפלד, מסר היום (ה') הודעה בכתב למועדון על ביטול ההסכם בין הצדדים.

   

  במסגרת החוזה בין הצדדים אשר נחתם בקיץ האחרון, נקבע כי אם המועדון מאחר בתשלום כלשהו בלמעלה משלושים יום, יהיה השחקן רשאי לבטל את החוזה באופן מיידי וחד צדדי. על אף הסעיף, המועדון בחר שלא לשלם תשלום משמעותי ביותר שהיה צריך להיות משולם כבר לפני חודשיים.

   

  לא קיבל את התשלום. ארון שוינפלד (צילום: יובל חן) (צילום: יובל חן)
  לא קיבל את התשלום. ארון שוינפלד(צילום: יובל חן)

   

  לאחר שהשחקן המתין חודשיים (הרבה מעבר למה שהיה מחויב על פי החוזה), הודיע היום שוינפלד על ביטול החוזה בין הצדדים, בהתאם להוראותיו. במקביל, הוגשה תביעה למוסד לבוררות של ההתאחדות לכדורגל בעניין זה וגם בגין חובות כספיים הנובעים מהביטול כאמור. כעת היריבה העירונית מכבי ת"א עשויה לנסות לצרף את החלוץ, אשר היה מחוזר על ידי הקבוצה גם במהלך הקיץ האחרון.

   

  תגובת הפועל ת"א: "היום בשעות הצהריים קיבלנו מכתב מעורך דינו של ארון שוינפלד ובו דרישה לשחרור מיידי. צר לנו שהשחקן ועורך דינו בחרו לפנות לתקשורת ולמוסד לבוררות במקום להציג את טענותיהם בפני הנהלת המועדון. ארון שוינפלד הוא שחקן הפועל תל אביב תחת חוזה מחייב והקבוצה תשמור על זכויותיה במסגרת המוסד לבוררות של ההתאחדות לכדורגל במידה ותידרש לכך".

   

  גם הוא הודיע על עזיבתו. בומבה (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
  גם הוא הודיע על עזיבתו. בומבה(צילום: עוז מועלם)

   

  זמן קצר לאחר מכן, נודע כי גם הקשר הרומני קלאודיו בומבה הודיע למועדון שהוא עוזב, לאחר שנוצר עיכוב בתשלום

  שכרו. בעניינו של הרומני נמסר מהאדומים: "קלאודיו בומבה לא הופיע היום לאימון הקבוצה, זאת ללא הודעה מוקדמת או קבלת אישור. בהתאם לסיכום עם עורך דינו, קיבל השחקן תשלום עבור יתרת החוב שעמד לזכותו, אך לצערנו הוא בחר לנקוט בצד חד צדדי ולא להופיע לאימון. הדברים באו דווקא על רקע העובדה ששכר אוקטובר שולם היום בזמן לכל עובדי המועדון ובכך הוסדרו כל החובות כלפי כלל העובדים".

   

   

  הבעלים אמיר כבירי מסר בתגובה: "חבל לי מאוד ששני השחקנים בחרו היום בצעדים חד צדדיים להפר את החוזה שלהם מול המועדון. ידענו שיהיו עיכובים בשכר עד חודש אוקטובר, והתרענו על כך בפני השחקנים. לשמחתי היום, לאחר תשלום שכר אוקטובר, הפועל תל אביב לא חייבת שקל לאיש מעובדי המועדון. אני מקווה שארון וקלאודיו יחזרו בהם מהצעד שנעשה וישובו במהרה לאימונים. במידה ולא, ינקוט כנגדם המועדון בכל הצעדים המשפטיים הנחוצים".


  פורסם לראשונה 10/11/2016 14:37

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים