שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מי חברת האוטובוסים הטובה ביותר?
  משרד התחבורה פרסם את נתוני הבקרה על חברות התחבורה הציבורית: דן בדרום בתחתית הטבלה. במקום הראשון חברת נצרת נסיעות ותיירות
  חברת "נסיעות ותיירות נצרת", המפעילה אשכול קווים באזור נצרת היא חברת התחבורה הטובה ביותר למחצית הראשונה של 2016. כך עולה מדו"ח הבקרה התפעולית של משרד התחבורה למחצית הראשונה של 2016.

   
  הדו"ח, המתפרסם בפעם השנייה, בוחן את רמת השירות ואת עמידתן של החברות הפרטיות במכרזים, או במקרה של אגד ודן הוותיקות, את עמידתן בהסכם שנחתמו מול המדינה. נציין כי חברת נסיעות ותיירות נצרת ביצעה את השיפור הגדול ביותר, לאחר שבדו"ח הקודם דורגה במקום האחרון.

   

   

  חברת "מטרונית" שומרת על המקום השני בדירוג ו"אפיקים" נמצאת במקום השלישי, שיפור של חמישה מקומות בהשוואה לדירוג הקודם. אגד ירדה למקום

  הרביעי ובמקום החמישי נמצאת "נתיב אקספרס" שביצעה עליה של שישה מקומות. חברת "גלים" הפועלת באזור רהט, ודורגה ראשונה בפעם הקודמת, ירדה למקום השישי.

   

  בתחתית הטבלה נמצאת חברת "דן בדרום" שהחלה בפעילותה בפברואר 2016, ובשל כך לא דורגה בדו"ח הקודם. לקוחות החברה התלוננו על איחורים רבים. לפי הדוח, ב־10.8% מהנסיעות שנבדקו כלל לא יצא אוטובוס למסלול המיועד, ב-2% מהנסיעות הקו לא השלים את המסלול, וב־16.7% לא הוצג מספר הקו. גם החברה האם דן נמצאת בתחתית הטבלה - במקום הלפני אחרון.

   

  מחברת דן בדרום נמסר כי "תחילת הפעילות הייתה רצופת אתגרים וקשיים לאור היקף השינוי שהביאה למרחב גיאוגרפי גדול ומורכב. לאחר עבודה יסודית עם הקהילה והרשויות המקומיות בחודשים האחרונים החברה מבצעת כיום 98.3% מהנסיעות המוגדרות לה על ידי משרד התחבורה, שיעור ביצוע מהגבוהים בענף התחבורה הציבורית".

   

  דירוג החברות:

  1. נסיעות ותיירות נצרת

  2. דן צפון

  3. אפיקים

  4. אגד

  5. נתיב אקספרס

  6. גלים

  7. מטרופולין

  8. סופרבוס

  9. אגד תעבורה

  10 ש.א.מ

  11. מטרודן

  12. מועצה אזורית גולן

  13. ג'י בי טורס

  14. דן

  15. דן בדרום

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: עמית מגל
  אוטובוס דן תחבורה ציבורית אוטובוסים
  צילום: עמית מגל
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים