שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  זה מזון מהיר? חיכיתי 40 דקות!

  האזרח י' ישב בנימוס בסניף של מקדונלדס ולא הבין למה אף מלצר לא ניגש אליו

  י. פונה מקדונלדס משיבים 

  י. פונה
  03-JAN-2000

  לכבוד מקדונלד'ס- אלוניאל בע"מ

  בצלאל 19, רמת גן

  שמי יואל קרני ואני אזרח שאוהב לאכול ומכיר בחשיבותו של המזון לגוף. לפיכך עשיתי לי מנהג לאכול לפחות פעם אחת ביום. איני מרבה לצאת מהארץ ולמעשה מעולם לא נסעתי לחו"ל (הכל אפשר להשיג בארץ).

  אינני חובב צפיפות ובמיוחד לא צפיפותם של אנשים שאינם מקפידים על הגיינה אישית, ולכן כדי להמנע מהתנפלות ההמון על מסעדותיכם חיכיתי עד לפני חודש לשוך הבום הגדול של כניסתכם ארצה, ורק אז העזתי לבקר לראשונה באחת מסעדותיכם. (סניף רמת השרון). לצערי נחלתי אכזבה מרה. הן בביקורי הראשון והן בשבעה שבאו אחריו, לא זכיתי לטעום דבר ממה שאתם מציעים לציבור לאכול.

  כשם שנהוג במסעדות, נכנסתי וישבתי בנימוס ליד אחד השולחנות וחיכיתי למעלה מארבעים דקות שאחת המלצריות (או המלצרים, אינני שוביניסט) יגשו אלי וישאלו מה ברצוני להזמין, אך לשווא. כל צוות העובדים התעלם מנוכחותי בעוד הם מעניקים שרות, רק למי שנדחף לאזור השולחן הארוך שליד הקופה.

  שמונה פעמים ביקרתי במסעדה ושמונה פעמים ישבתי וחיכיתי זמן ארוך ורק בפעם האחרונה זכיתי להתייחסות כשאחת המלצריות אמרה לי שאם אני רוצה לאכול אני צריך לגשת לשולחן הארוך ולהזמין בעצמי.

  אני שמח שלא שאלתי אותה בציניות אם יהיה עלי גם להגיש לעצמי את האוכל, משום שלדעתי היא היתה עונה שכן. איני מוכן! אני מסרב להכנע לתכתיב ההמוניות!

  אודה שלמרות היחס המבזה לו זכיתי, אני סקרן לטעום את המזון שאתם מייצרים ואשמח לכם אם תוכלו להורות לי כיצד עלי לנהוג אם ברצוני לאכול, אבל לא להצטופף ולדחוף.

  ממתין להנחיות, יואל קרני

  חזור למעלה
  מקדונלדס משיבים
  18 בינואר 2000

  לכבוד מר יואל קרני

  רחוב קהילת ציון 23, הרצליה 46382

  מר קרני שלום רב,

  שמחנו לקבל את מכתבך אודות מסעדות מקדונלדס בארץ.

  רשת מסעדות מקדונלדס פועלת בשיטת השירות המהיר. הזמנות המוצרים מתעצבת על ידי הלקוחות מהדלפק. הכנת המנה מתבצעת ברוב המקרים עם קבלת ההזמנה בכדי להבטיח את נוהלי הבריאות המוכתבים לנו על ידי מקדונלדס העולמית ולשמור על סטנדרטים גבוהים של עבודה ושמירה על המזון. עובדי הרשת מיומנים ומוכשרים בכדי לתת שירות מקצועי, ולהציע את התפריט המגוון (הכולל המבורגרים, עוף וחטיפי עוף, דג, צ'יפס סלט, גלידות ופאי תפוחים וכמו כן ארוחות ילדים) שקיים במסעדות הרשת.

  במסעדות יש אזורי ישיבה רבים שבהם מוזמנים הלקוחות לשבת ולסעוד במסעדה או לארוז את ארוחתם. בארץ קיימות מסעדות דרייב שבהם מתבצעת המכירה דרך חלון המכונית. הקונים נשארים יישובים במכוניותיהם כשהזמנתם מוגשת דרך חלון המסעדה.

  רשת מקדונלדס מונה 73 מסעדות בכל רחבי הארץ. כולי תקווה כי מכבתי ענה על שאלתך ותמנה עם קהל לקוחותינו.

  בברכה,

  מחלקת פניית הציבור

  מקדונלדס ישראל

  חזור למעלה
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים