שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  אריה מוסקונה: "מנחם גולן אמר לנו - תקרעו לגילה את הבגדים, תעשו מה שאתם רוצים"

  גילה אלמגור סיפרה בראיון לערוץ 10 על החוויות הקשות שלה מסצנת האונס הקבוצתי בסרט "מלכת הכביש": "מנחם גולן אמר לשחקנים 'תקרעו אותה'". יממה לאחר מכן, אריה מוסקונה שהשתתף באותה סצנה ביקש סליחה - ואישר את גרסתה: "הרגשתי נורא ואיום"

  חזרתה לכותרות של סצנת האונס מהסרט "הטנגו האחרון בפריז" החזירה גם את השחקנית גילה אלמגור לאירוע דומה שעברה בעצמה בעת צילומי "מלכת הכביש" - בסצנת האונס הקבוצתי שבסרט.

   

  בראיון לתוכניתו של רפי רשף בערוץ 10, סיפרה שלשום (ב') השחקנית כי "זה אונס קבוצתי, חוץ מחדירה", והוסיפה כי הבמאי המנוח מנחם גולן אמר לשחקנים "תקרעו אותה, תגעו בה, תעשו לה, איפה שאסור תגעו". אריה מוסקונה, אחד השחקנים שהשתתפו בסצנה, אישר את הדברים וסיפר אמש כי "מאחורי גבה של גילה" ניתנו ההנחיות של גולן: "היא לא יודעת, אתם תופסים אותה, משליכים אותה לרצפה, קורעים ממנה את הבגדים ואונסים אותה".

   

  בראיון לרפי רשף אמר מוסקונה כי לא ידע מה לעשות עם עצמו: "אנחנו באמת מתנפלים עליה, קורעים לה את הבגדים, החזה שלה חשוף, אני לא יודע איך להסתכל, אבל אנחנו שחקנים, צריכים לבצע". מוסקונה הוסיף כי הרגיש "נורא ואיום", אבל כשנשאל מדוע לא סירב - השיב: "נסה אתה לסרב למנחם גולן". לדבריו, כשפגש את גילה אלמגור בהמשך, ניסה להתייחס לאירוע "בבדיחות הדעת". בסוף הראיון אמר: "אני מבקש סליחה מגילה, גם היום".

   

  בסרט "מלכת הכביש" מ-1971, גילה אלמגור - שגם לקחה חלק בכתיבת התסריט - מגלמת זונה שמבקשת לעזוב את המקצוע אחרי שהיא נכנסת להריון. כבר בעבר סיפרה כי בצילומי סצנת האונס הקשה גולן נתן לשחקנים הנחיות ללא ידיעתה, בדומה למקרה של מריה שניידר ב"הטנגו האחרון בפריז".

   

  גם בראיון אתמול סיפרה על כך: "הוא באמת נתן להם דרור לעשות בי מה שהדמיון הברוטאלי רק גורר אותם, ופתאום מנחם צועק 'קאט'. וכעסתי עליו שהוא צעק 'קאט', כי ידעתי שיותר אני לא אעשה את הסצנה הזאת, שזה חד פעמי. הפוסט-אונס היה שחודשיים הייתי קונה מברשות לגוף, והייתי נכנסת למקלחת ומקרצפת את הגוף עד זוב דם". 

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים