שתף קטע נבחר

מבצע הצלת מזון

מאות אלפי ארוחות חמות מוצלות מדי חודש מבסיסי צה"ל מלונות ומוסדות בארץ על ידי לקט ישראל, הצטרפנו למסע הצלה באחד מהבסיסים כדי לצפות בשיתוף הפעולה שיכול להציל אלפי משפחות רעבות בישראל

בשיתוף לקט ישראל

 

62,669 ארוחות מ-32 בתי מלון, 40,169 ארוחות מ-37 בסיסים צבאיים ו-85,379 ארוחות מ-52 מוסדות - זה מה שלקט ישראל מצליחים להציל בחודש כדי להאכיל נזקקים. נשמע לכם הרבה? אפשר הרבה יותר.

 

עוד כתבות בנושא:

 

פיני פפר, מנהל מחלקת קשרי עמותות בלקט ישראל. בלקט ישראל הסביר כי הארגון תומך באופן קבוע ב-175 אלף נזקקים באמצעות 205 עמותות בפריסה ארצית. התלוונו לפפר לבסיס צה"ל ולכמה מלונות במרכז הארץ כדי לראות כיצד מתנהל מבצע הצלת מזון.

 

 

"הקשר (של הבסיס) עם לקט ישראל התחיל לפני שנתיים וחצי", מספר רס"ן שי נח, מפקד בסיס פיקוד העורף אליו הגענו, "מבחינתנו זה פרוייקט מאוד מאוד חשוב. כל יום בשעה אחת מגיע צוות, וכל המזון שנשאר, במקום לקחת אותו ולזרוק, מועבר לנזקקים.


"זה למעשה תפקידנו בצבא. מעבר למשימה הצבאית פר אקסלנס של לבוא ולהתגייס ולהילחים, יש מסר מעבר, צדדי, שכן, לתת לחברה ולתת מעצמנו ובגלל זה אני כל כך שמח שנפלה בחלקי הזכות כמפקד מחנה פה להיכנס לתהליך ומקווה מאוד שזה יתפתח בהמשך לשאר הבסיסים."

 

"אנחנו רואים את השיתוף פעולה הנהדר עם כל אותם חיילים, כל אותם מפקדי מטבחים, מפקדי בסיסים, שעבצם אכפת להם. מאוד אכפת להם", אומר פפר. "והם גם מתעקשים, בוא לא נזרוק, ומנסים לפעמים לשכנע אותנו, חבר'ה יש פה גם, אז מה אם זה קצת אורז? אז מה אם זה סלט? מישהו יכול לקחת. בדיוק, חבל. הנה גם נשאר לי קרטון לחם מאתמול. יש מאוד מאוד מעורבות אישית, אנחנו רואים שאנשים נרתמים ועוזרים ואכפת להם."

  

בשיתוף לקט ישראל

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים