שתף קטע נבחר

פנינה רוזנבלום רכשה משרדים במגדל רסיטל

קבוצת חג'ג' מדווחת כי אשת העסקים רכשה משרד בקומה ה-23 לפי מחיר של 14,500 שקל למ"ר. גם דובר צה"ל לשעבר, אבי בניהו, רכש משרדים בקומה ה-24 בשטח ובמחיר זהים. המגדל ממוקם ליד קניון עזריאלי בת"א

אשת העסקים פנינה רוזנבלום ואיש העסקים והתקשורת אבי בניהו רכשו משרדים במגדל רסיטל שבונה קבוצת חג'ג' בתל-אביב לפי מחיר של 14,500 שקלים למ"ר. בכך הצטרפו לאנשי העסקים אייל ולדמן, בעלי ענקית החומרה מלאנוקס; ליאור כהן, בעלי חברת האחים כהן (בעלי פקר פלדה לשעבר); וכן חברת מנורה מערכות.

 

מירי מסיקה רכשה דירה בדרום תל-אביב

 

רוזנבלום, בעלת חברת הקוסמטיקה שעל שמה, רכשה משרדים בקומה ה-24 של המגדל, ותא"ל (מיל') בניהו, ששימש בעבר גם כדובר צה"ל ומפקד גלי צה"ל ובבעלותו כיום משרד לייעוץ אסטרטגי וניהול משברים, רכש משרדים בשטח זהה, בקומה ה-23.

פנינה רוזנבלום. רכשה משרדים בת"א (צילום: רפי דלויה) (צילום: רפי דלויה)
פנינה רוזנבלום. רכשה משרדים בת"א(צילום: רפי דלויה)

מדובר בפרויקט H-TOWER ברחוב מנחם בגין, המכונה מגדל רסיטל בשל אולמי רסיטל ששכנו בעבר על הקרקע. הוא ממוקם בסמוך לקניון עזריאלי, קריית הממשלה ומתחם שרונה.

 

קבוצת חג'ג', בשליטת האחים צחי ועידו חג'ג', סיימה לשווק את 21 הקומות הראשונות של המגדל כבר באפריל 2013, חודשים ספורים לאחר שרכשה את הקרקע. מאז ביקשה להגדיל את המגדל ב-10 קומות נוספות, ולפני כשנתיים קיבלה את אישור הוועדה המקומית לתכנון ובנייה בתל-אביב לכך.

 

בחודשים האחרונים, כשנה לאחר תחילת הבנייה של המגדל, היא החלה לשווק את 10 הקומות הנוספות שאושרו. המגדל כולל בסך הכל 31 קומות וכ-37 אלף מ"ר למשרדים. כיום נמצא המגדל בהליכי בנייה מתקדמים של השלד.

הדמיית מגדל רסיטל בתל-אביב ()
הדמיית מגדל רסיטל בתל-אביב

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רפי דלויה
פנינה רוזנבלום
צילום: רפי דלויה
מומלצים