שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  בין זכר לנקבה: הורוסקופ לשנת 2017
  ליקויים, נסיגות, מעברי כוכבים ועוד המון שינויים צפויים לנו בשנה האזרחית החדשה. שלי רום אוספת עבורכם את כל המידע, הן באופן כללי והן באופן אישי לכל מזל. שתהיה שנה מוצלחת

  שנת 2017 מתאפיינת כשנה דיפלומטית ברמה הפוליטית וברמת האישית, זוהי שנת מערכות היחסים. לא שלא התעסקנו גם בשנים עברו במערכות יחסים, אך השנה נקבל אפשרות לשנות את התפיסה כלפי מערכות יחסים וליהנות מיחסי כוחות שווים עם צד נשי חזק יותר ופחות נשלט, ומולו צד גברי רך יותר ופחות שולט. שני הצדדים הזכרי והנקבי יתקרבו האחד כלפי השנייה ויגדירו מחדש את מערך הכוחות, יחסים של הדדיות והערכה שווה.

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

  השנה שלנו תתחיל עם נסיגת מרקורי שתשמש נקודת פריצה עבור ה"רדומים" שבינינו. לעתים בעיטה קטנה יוצרת תמריץ לפעול, להעז ולא להישאר במקום הבטוח והנוח אלא להתחבר לאש התמיד, שתשלוט בשנה זו.

   

  השחקנים המרכזיים בשנה האסטרולוגית הקרובה:

  מארס - אנו מתחילים את השנה כשמרס כוכב הפעולה נמצא בדגים בצמידות לנפטון. זוהי שנה שתוקדש להתעלות רוחנית, לדברים שהם מעל ההיגיון. שנת 2017 זוהי שנה של יצירה, של נתינה ללא התחשבנות ואהבה ללא שפיטה. אחרי שנה של ביקורת וירידה לפרטים הקטנים ניתנת לנו הזדמנות לעבוד מאחורי הקלעים על המיוחדות האישית שלנו.

   

  * המזלות טלה ועקרב מושפעים מכוכב מארס.

   (צילום: רויטרס)
  (צילום: רויטרס)
   

  יופיטר - ממשיך את מסעו במאזניים עד אוקטובר 2017, מאזניים המסמל את מעמד הביניים, את פרצופה של החברה כולה, כמו גם אנשי עסקים ומשפטנים, הוא קרן אור באקלים האסטרולוגי הקודר של ימינו. יופיטר במאזניים מוסיף ערב רב של פוליטיקה, תרבות, חברות, שיח ציבורי ומעורבות החברה בכל החלטה חשובה שתשפיע על הכלל.

   

  * נסיגה שנתית: 6.2-9.6 במזל מאזניים, בדק בית בתחום הזוגי ובשותפויות.

  * המזלות קשת ודגים מושפעים מכוכב יופיטר

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

  שבתאי - ממשיך את מסלולו במזל קשת בו הוא יבלה גם את 2017. מיקומו במזל משתנה והיבטים שהוא יוצר עם יופיטר ונפטון מציבים רבים מאתנו במיקום רגיש. ברמת הקריירה, תקוות וחלומות שאינם מגובי מציאות, אלו יתנפצו לחופי העולם האמתי, התובעני.

   

  תפקידו של שבתאי הוא להגביל, לבחון ולהתעקש. כאשר שבתאי ממוקם במזל קשת,

  מזל של חופש ואופטימיות הוא מערים קשיים על התוכניות שלנו. שבתאי תובע מאתנו להיות מדויקים ולא להתפזר או לקצר את הדרך. זה לא אומר שצריך להרים ידיים אלא לעבוד קשה כפליים כדי להשיג את מבוקשנו. יש לכם עד דצמבר 2017 להכין את הקרקע והזורעים בדמעה ברינה יקצרו עת שבתאי יעבור לגדי, המיקום הנעלה עבור הכוכב.

   

  * נסיגה שנתית: 6.4-25.8 בקשת, זוהי קריאה לעשות סדר במערכת האמונה שלנו.

  * המזלות גדי ודלי מושפעים מכוכב שבתאי.

   

  מרקורי - מבצע את הנסיגות שלו במזלות האש והאדמה (שור/טלה, בתולה/אריה, קשת). זוהי שנה שתשפיע על הרצון, תגרום לנו לדייק את הפעולות, תעיר אותנו לעצמאות וליוזמות. חייהם של מזלות האוויר והמים יושפעו פחות מנסיגות אלו, ואילו מזלות האדמה והאש נאלצים להתמודד עם שינויים של הרגע האחרון ועל-כן יצטרכו לדייק את הדרך ולהימנע מפעולות האוטומט. מרקורי ישפיע על קצב החיים ונרגיש האצה בכל תהליך.

   

  * המזלות תאומים ובתולה מקושרים לכוכב מרקורי.

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

  נסיגות שנתיות

  • 9.4-3.5 נסיגה שתתרחש במזלות שור וטלה – האתגר יהיה בתחום העצמאות והמשאבים האישיים.
  • 13.8-5.9 נסיגה שתתרחש במזלות בתולה ואריה – האתגר יהיה בתחום הבריאות והתדמית האישית.
  • 3.12-23.12 נסיגה שתתרחש בקשת – האתגר יהיה בתחום הלימודים, החופש והאמונה.

   

  השפעת הנסיגות מתרחשת במהלך השבועיים שלפני והשבועיים שאחרי תאריכי הנסיגה.

   

  ונוס - יכולה להיות נקבית וגם זכרית, תתפלאו, היא שולטת בשני מזלות, במאזניים (זכרי) ושור (נקבי). ככוכב זכרי – היא זורחת בבוקר, היא נחשבת לאלת מלחמה, בעלת רצון משלה, יוזמה ואג'נדה. ככוב נקבי - היא ככוכב ערב (שוקעת לאחר החמה) ומגלמת את תפקידיה המסורתיים בתור אם מסורה ורעייה אוהבת.

   

  במחצית הראשונה של השנה ונוס משמשת ככוכב ערב (נקבי), בזמן זה כדאי שנתמסר לאהבה, נשמור על מה שיש, נהיה יותר פסיביים. ונוס תשמור על המזומנים שלנו ותגן על הזוגיות.

   

  במחצית השנייה של השנה (מאפריל), ונוס תככב ככוכב בוקר (זכרי), ובתחום האהבה והכספים - ניקח יוזמה לקדם עניינים, נילחם ונכבוש.

   

  ונוס ומרס ירדפו האחד אחרי השנייה, ויגיעו לקרבה אינטימית ב-3 בפברואר – מה שאומר שמערכות יחסים יבדקו את הכוחות האחד של השנייה.

   

  • ב-18 בפברואר 2017 ונוס מגיעה לבהירות המרבית שלה, מחזה מבריק בשמי המערב אחרי השקיעה.
  • ב -18 במרץ, ונוס מתחילה מחזור חדש במזל טלה.
  • ב- 25 במרץ, ונוס מגיעה בשילוב הנוח שלה, עוברת בין השמש וכדור הארץ ומסיימת את הופעת הערב שלה ועוברת להופעות בוקר.
  • נסיגת ונוס – 4.3-15.4 במזל טלה. היכונו לסוג של מרד של הצד הנשי, כדוגמת התגובה הנשית אחרי סיפור בוכריס. הגיע הזמן להפסיק את הניצול הנשי ואין צורך להגיע להישגים דרך שימוש או ניצול של מיניות.

   

  * המזלות שור ומאזניים מקושרים לכוכב ונוס.

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

  הירח וליקויים

  איך אפשר בלי עונת הליקויים? שהשנה תהיה מתוזמנת גם בחורף וגם בקיץ:

  • ב-26.2 ליקוי חמה טבעתי (מולד ירח) שיראה בדרום אפריקה ובדרום אמריקה. הליקוי יתרחש במזל דגים, וישפיע על היכולת היצירתית שלנו והחיבור ללב.
  • ליקוי ירח מלא, ב-27.2.17 ליקוי ירח מלא בדלי, (ליקוי צל חלקי) שיראה בשמי ישראל, וישפיע על ההנהגה (נפילת מנהיגים) ויחזיר לנו את הכוח הטמון בנו.
  • ב- 7.8 ליקוי ירח חלקי (ירח מלא) שיראה מישראל, במזל דלי. ליקוי שיכול להשפיע על החלפת שליטים.
  • ב- 21.8 ליקוי חמה מלא (מולד ירח) שיראה לראשונה בארצות הברית מאז 1979 במזל אריה, ייתן תנופה מחודשת לעצמאות והנהגה חדשה. וגם עולם הבמה יחזור להיות זוהר ומתוקשר.

   

  מעבר ראש דרקון למזל אריה - ב-9.5 ראש הדרקון יעבור מבתולה לאריה לשנה וחצי לערך עד נובמבר 2018. ראש דרקון וזנב דרקון הן נקודות אסטרונומיות. בזמן הליקויים, ציר הדרקונים מודגש בשמים ומכוון אותנו לכיוון ההתפתחות. בתקופה זו אנו צריכים להתיישר למגמה הכוללת. אם הנושאים המרכזיים שהתעסקנו בהם בשנה האחרונה היו בריאות, ביקורת וקפדנות. ממאי נתחיל להתעסק במימוש היוקרה האישית שלנו. זה יכול להוביל לעליית מנהיגים חדשים בעולם, תהילה מחודשת עבור הנהגה או מלוכה, ממש משחקי הכס מצפה לנו.

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

  השנה מתחילה עם עימות חזיתי בין הכוכבים יופיטר ואורנוס, היבט שמכניס אתכם לדרייב מחודש ותובע מכם שינוי או אסטרטגיה חדשה. זוגיות היא הנושא הכי חם של השנה הזו ומנגד סותר את העובדה שאתם רוצים עצמאות מוחלטת.

   

  אלו הם שני קטבים שתצטרכו ללמוד לגשר ביניהם, מצד אחד אתם נלחמים על צמידות ומערכות יחסים, ומצד שני זקוקים לחופש. שתי אנרגיות שנלחמות בינכם לבין עצמכם. אז ההמלצה שלנו: תנסו להיות ביחד עם אג'נדה של חופש המאפשרת ומפרגנת.

   

  יופיטר במזל היורד שלכם, מאזניים, עד אוקטובר - מעבר התומך בזוגיות ויכול גם לקחת אתכם לחו"ל יחד, להכיר בני זוג בחול, או ליהנות משיתופי פעולה עם אנשים מעבר לים.

   

  בין פברואר ליוני, יופיטר יכנס לנסיגה במאזניים, דבר שישבש לכם את התכנונים הזוגיים ואולי יוביל אתכם להיות אלרגיים לעובדה שמישהו אחר מנסה לנהל אתכם.

   

  יופיטר במזל היורד מוציא אתכם מתרדמת ואל תוך העולם הרחב, חייכם האישיים אמורים להיות מוסדרים עד לזמן זה (פחות או יותר) מה שיאפשר לכם להתרכז בהשגת המטרות וההגשמה העצמית.

   

  יופיטר בבית הזוגיות שלכם וסביר שתרצו דברים גדולים בשביל עצמכם, תרצו לנסוע לחו"ל יותר וללמוד ולהתפתח. יכול גם להיות שבן זוג או בת זוג עם השפעה תוצרת חוץ יגיעו לחייכם.

   

  ונוס בנסיגה – בין 15.4-4.3 - ונוס שליטת בית הזוגיות שלכם על כן, בתקופה זו של הנסיגה זה זמן לעבוד על מערכות יחסים, לשנות טקטיקה, לחדד את דעתכם מול בני הזוג או אפילו השותפות, זוהי תקופה פחות קלה לכם, אבל מצד שני, אם צריך לעבוד על תיקון, להחזיר אהובים מפעם, זה הזמן לעשות עבודה.

   

  ליקויי המאורות וקריירה ב-26 בפברואר - ליקוי חמה טבעתי, בדגים, המתקשר לציר הבריאות אבל במפות שלכם זה עוסק בעיקר על רעיון חדש שמתבשל. יכול להיות שיש לכם יוזמה כלשהי, כדאי שתתכננו אותה היטב ורק בפסח תפרצו עם הרעיון.

   

  בריאות - שימו לב שבעיות בריאות לא ייעלמו באורח פתאומי, חשוב שתקפידו על אורח חיים בריא, הקפידו להביע את עצמכם ואת הרגישות שקיימת בתוככם ולא תכלאו את התחושות או את צו לבכם עמוק בתוככם.

   

  שבתאי המתקשר לענייני קריירה - נמצא בבית הלימודים הגבוהים, הטיולים והחוויות במפות שלכם גם בשנה הקרובה. חשוב שתקפידו על ביסוס מעמדכם ופחות על רצון להתעשר או להתמקד בממון ולא ברעיון. בין אפריל לאוגוסט כששבתאי נמצא בנסיגה זה הזמן שלכם להצטמצם ולהקפיד על בניית יסודות.

   

  כל זה מעניין משום שניתן למפות הצלחה עתידים בחייכם לעוד שנתיים מהיום (סיום המעבר) ועד אז חשוב לקחת בחשבון ולטוב ולרע לצבור ניסיון.

   

  ליקוי ב-7.8 בדלי - זה הזמן להתעורר לשיתופי פעולה וארגון יוזמות ולא להסתפק בעצמי בלבד.

   

  ליקוי ב-21.8 - אם חשבתם לעשות קוסמטיקה לעצמכם או למקצוע שלכם, לעבוד על כרטיס ביקור או על המיתוג העצמי, זה הזמן להשתדרג.

   

  שדרוג בתחום הכספי והשקעה בנדל"ן או במגורים: חודש אפריל

   

  זמן טוב לפרסום: ממאי ועד סוף השנה

   

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

  השנה ונוס אלת המזל שלכם תעבור לנסיגה ותשפיע עליכם ועל היציבות הכלכלית שכל כך חשובה לכם. הנסיגה תתרחש בין 15.4-4.3 זוהי תקופה שאנו ממליצים לכם בעיקר לא לוותר לעצמכם ולנסות קצת יותר, גם להישמר מבזבזנות שקורצת לכם תמיד. וגם המשקל הוא עניין שיודגש בתקופה זו.

   

  מיקום הנסיגה במזל ה-12 שלכם, ישפיע עליכם בעיקר בכך שתתכנסו בתוך עולמכם הפנימי ואולי גם תכירו מישהו או מישהי שהסטטוס שלו או שלה יהיה קצת פחות פנוי עבורכם.

   

  קריירה - הקריירה שלכם מושפעת מבית 10 וליקויי המאורות של אוגוסט נופל במיקום זה, מה שאומר שהשנה אתם לא בוחלים באמצעים כדי להצליח, גם אם זה לא תואם את הציפיות של האנשים בחייכם, כמו משפחה או חברים. אתם עדין מתמקדים במטרה כשהיא זורחת לנגד עינכם. סביר להניח שאם יתעוררו בעיות זה יהיה סביב מלחמות אגו.

   

  זוגיות - ליקוי החמה ב 26.2 במזל דגים, יכול לגרום לכם דווקא להתאהב, במיוחד לאלו מכם שסובלים מביקורתיות יתר, זה זמן להימנע משימוש בתכונה זו ולפתוח את הלב. מצד שני זוהי תקופה בה חשוב שתקפידו לשמור על שיפוט נכון ולא לטעות מהתאהבות יתר. שלבו בין הלב לבין השכל, אל תשאירו אף אחד מהם מאחור.

   

  ונוס בנסיגה – בין 15.4-4.3 - זוהי תקופה בה תרגישו קצת פחות במיטבכם, פחות תאהבו את עצמכם כשתביטו במראה או שתרגישו שעליתם במשקל. כדאי לקחת זמן זה ולעשות מהלימון לימונדה ואולי לשנות ולהתחדש. מה שכן, בתקופה זו לא מומלץ לחתום על חוזים או לקנות נכסים.

   

  באוקטובר יופיטר יעבור לבית הזוגיות שלכם לשנה. אז כדאי שתמתינו בסבלנות שוורים, כי אהבתכם הגדולה של שינה בכפיות עומדת להתגשם ובגדול.

   

  קריירה - יופיטר בבית 6 שלכם, משפיעה על הבריאות ועל הרצון לעשות ספורט ולשמור על כושר. אבל על דיאטה לא בטוח שתצליחו לשמור השנה הזו, כי נוכחות יופיטר מגבירה את גירויי הטעמים.

   

  בית 6 מדבר גם על עבודה או בחירת המקצוע, אז כוכב זה ישפיע עליכם בעיקר בעבודה עם קהל, באם אתם סוכנים או משווקים, זו השנה שלכם.

   

  בריאות - יופיטר בבית 6 מדבר על אש גבוהה באזור האגן או הכליות, שימו לב שאתם שותים הרבה מים ומקפידים על ספורט ותזונה מאוזנת (השנה יש לכם נטייה יותר מתמיד לאכול מתוק). שימו לב על הדגש הבריאות במיוחד בזמן נסיגת יופיטר בין 6.2-9.6.

   

  שבתאי בקשת הוא שיעור חשוב בניהול רגשות, אחריות משפחתית ותכנון פיננסי. אחרי שנים שאתם פזרנים יותר ופועלים עם הלב בפיננסים, שבתאי מאזן אתכם ואפילו גורם לכם לחסוך.

   

  נסיגת שבתאי בין אפריל לאוגוסט, יכולה לאפשר לכם לעשות עוד עבודה על התחום הפיננסי ואולי להתכווץ קצת למען מטרות טובות כמו מעבר דירה או להגיע להישגים, תתכן גם אפשרות שיפתחו לכם קופות או עיזבונות וכדאי שתחשבו טוב מה אתם עושים עם זה.

   

  התעסקות עם הצד המשפחתי: מאוגוסט ועד סוף השנה.

   

  זמן טוב לזוגיות עם מעברו של יופיטר לעקרב: אוקטובר 2017.

   

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

  מי ששולט במזל שלכם הוא מרקורי, כוכב התקשורת שמנהל את הלך הרוח של חייכם. השנה אתם צריכים לעשות עבודה של דחיפה קדימה, לקחת יוזמות ולא להיות שאננים, כי ככל שתהיו אסרטיביים כך תוכלו לכבוש את היעדים שלכם. מערכות יחסים גם הן מקור הגדילה שלכם השנה. שבתאי ויופיטר, המורים הגדולים, גם עוזרים לכם השנה להיות רציניים ולקחת אחריות ופחות לעוף אל מחוזות של חופש כהרגלכם.

   

  אם תשקיעו השנה את המשאבים הנכונים תוכלו להיות מרוצים בהישגים שלכם ובכיבוש המטרות, זוהי שנה מלאה באש המתאימה להביא אתכם אל הבמה הקדמית של חייכם.

   

  נסיגות שנתיות של מרקורי:

  • 9.4-3.5 נסיגה שתתרחש במזלות שור וטלה, שתשפיע על הקטע החברתי שלכם ותתבע מכם לקחת יוזמות ולא להיות בררניים מידי, שהרי ההתקדמות שלכם בחיים מתחילה מקשרים.
  • 13.8-5.9 נסיגה שתתרחש במזלות בתולה ואריה, נסיגה שתשפיע על ערוץ התקשורת שלכם שם תצטרכו שוב להקפיד על אמינות המידע שאתם מעבירים ולהיות פחות פוגעניים.
  • 3.12-23.12 נסיגה שתתרחש בקשת, בית הזוגיות שלכם, שם אתם ממש צריכים להקפיד ולהיות בדיאטת חוסר טקט ולהקפיד שלא לפגוע באנשים למרות שאתם לא מתכוונים.

   

  השפעת הנסיגות היא שבועיים לפני ואחרי הנסיגה, כאשר השנה הנסיגות עוברות בעיקר על הקטע החברתי שלכם, מה שכאמור כדאי לזכור שההישגיות שלכם השנה קשורה גם לטיב התקשורת שלכם.

   

  ליקוי חמה טבעתי בדגים ישפיע על הקריירה שלכם, זוהי תקופה שכדאי שתקדישו אותה ליצירתיות אבל יחד עם זאת כדאי שתפקחו את העיניים ולא תלכו שולל אחרי עסקאות או הצעות שנועדו לפתות אתכם ואין בהם אלא אכזבה. יכול להיות שבשנה האחרונה נתקלתם בבעיות רבות שקשורות בטפסים, הנפקת תעודות ובירוקרטיה שלא עבדה לטובתכם, אולם כדאי שתדעו שההשקעה שהשקעתם לא מיותרת והשנה היא שנת ההישגיות שלכם.

   

  מבחינת תזמון, ב-7.8 ליקוי ירח בדלי, חזק מאוד בהשפעתו עליכם, זוהי תקופה שלכם לצאת ללימודים, להתפתח ולהגיע להישגים מרשימים עם מבחנים או תוצאות מרשימות.

   

  עוד ליקוי שיתרחש ב-21.8 ידחוף אתכם לפרסום, יחסי ציבור וקשרים חדשים שיוסיפו ויתרמו לכם.

   

  זוגיות - כוכב שבתאי שמבלה במזל היורד גם ב- 2017, מסמל את מערכות היחסים החשובות ושבתאי מייצג מחויבות או התמסדות. זוהי תקופה שאתם ממסדים בה את הקשרים שלכם. הנסיגה בין: 6.4-25.8 יכולה להוביל אתכם לקחת החלטות להתמסד או להתנתק כי כל הסיפור הזה כבד עליכם.

   

  ברמה הכלכלית זוהי שנה שתהליכים בירוקרטיים דורשים מכם אחריות. מיסים, נושים, רגולציה וחשבונות הם לא הצד החזק אבל השנה תצטרכו לנקות שולחן ולהתמודד.

   

  פופולריות - יופיטר במאזניים עד אוקטובר, שם אתכם במרכז הבמה, אתם פופולריים מתמיד וכדאי שתנצלו את הקשרים והכריזמה שלכם.

   

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

  אתם עוברים הרבה תהליכים ב-2017, חלקם קשורים בהתפתחות שלכם ויצירת תדמית חדשה אל מול הסביבה, ומנגד זוהי גם תקופה בה הצד היצירתי שלכם ישפיע על בחירת המקצוע שלכם ועל הצד הפיננסי בחייכם. אין ספק ששנת 2017 מובילה לתנודות אפשריות במקום מגורים וגם תחום המקצועי שלכם.

   

  הירח הוא גרם השמים שמשפיע עליכם הכי הרבה, כך שכדאי לכם לעקוב אחריו, לרבות אחר הליקויים אשר יובילו אתכם למהפכים:

  הליקויים:

  • ב-26.2 ליקוי חמה טבעתי (מולד ירח) הליקוי יתרחש במזל דגים ובבית הקריירה שלכם, ישפיע על היכולת היצירתית שלכם והחיבור ללב, כך שכדאי שתכניסו יצירתיות ותבדקו אם אתם אוהבים את המקום בו אתם שוהים.
  • ב-7.8 ליקוי ירח חלקי (ירח מלא) במזל דלי, בית ההתפתחות והגדילה שלכם, זה הזמן לצאת להשתלמות, להשקיע בלימודים ובמסלול שיתרום לכם. מרס שנמצא בקרבת הליקויים השנה, אמור לתדלק אתכם לפעול ולא להשאיר אתכם עסוקים ברמת הרגש.
  • ב-21.8 ליקוי חמה מלא (מולד ירח) מתרחש בבית הכריזמה שלכם והתקשורת, שזהו בית מאוד משמעותי אצלכם, כך שיש לכם הזדמנות להביע את הפוטנציאל שלכם. חשוב שתקפידו שלא להיות חסרי טקט ברגע של חולשה ולהתפרץ או לקחת החלטות ללא מחשבה מקדימה.

   

  ראש דרקון (נקודת היעוד) גם הוא סמן משמעותי שיעבור למזל אריה ב-9.5 וישפיע באופן ישיר על הפיזיות והצד הכספי שלכם, שני הנושאים האלה יעמדו במבחן בחייכם, תצטרכו ללמוד להתנהל נכון עם כספים ולשמור על הבריאות שלכם ויחד עם זאת גם המראה החיצוני שלכם יעבור טרנספורמציה, זה הזמן להשקיע בעצמכם.

   

  הזוגיות - ממשיכה להיות מושפעת מכוכב פלוטו שיוצר קשרים עם יופיטר במשך כל השנה, זוהי תקופה שאתם מעזים לומר את שיש על ליבכם. הכוח הגלום בתוככם מתבטא החוצה ואילו חשוב שתקפידו לא להיות כוחניים מידי. שימו לב - אתם מקבלים אפשרות לתקן זוגיות או להחזיר אהבות ישנות בסוף אפריל.

   

  פלוטו מתחיל נסיגה ב-20.4 עד 28.9 זוהי תקופה שתצטרכו להיזהר שלא להיכנס למלחמות כוח בתחום הזוגי. אלו מכם שיש להם את הנטייה הזו, צריכים לסגל לעצמכם פתיחות במערכת יחסים, ללמוד לדבר על הדברים ולהיות פחות בשליטה האחד על השני/ה. פלוטו מכניס תיבול של משיכה מינית, אז נסו ליהנות מהאפקט הזה.

   

  יופיטר בנאדיר (תחתית המפה שלכם), משפיע על הרצון לצאת להרפתקאות, להסכים ליהנות מהחיים ולעשות את זה בשילוב עם בני זוג.

   

  עבודה וקריירה - שבתאי ודרקוני הירח מכוונים אתכם השנה לצאת מתוך המעגל הפנימי שאתם נמצאים בו, לעבוד על פרסום, שיווק, הפצה. לא להזניח שום פרט בעבודה, להישאר פתוחים לחוויות חדשות וידע (ללמוד) לא לתת לעבר שלכם להטיל צל על העתיד – זה הזמן להציב מטרות חדשות.

   

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

  בשנה האחרונה הרגשתם שאתם נמצאים מאחורי הקלעים של הבמה, יש מצב שהייתה לכם בעיה בריאותית שלא הרפתה מכם, או שהחלטתם לעשות רה-אורגניזציה בעבודה. 

   

  הגיע הזמן להתקדם לשלב הבא בחיים - החל מחודש מאי (9.5) ראש הדרקון עובר למזל שלכם במפת השמים, זה אומר שהמיקוד האנרגטי סובב סביבכם וגם הנושא הבריאותי ייפתר, הגיע הזמן שלכם להפיץ את אורכם. למתג את עצמכם, ללמד ולהעביר את הידע הלאה. אנשים שנמצאים במקצועות הבמה או הפרסום, יפרצו לתודעה. ואילו חשוב שתזכרו שהבמה היא רק האמצעי – חשוב שתתמקדו ברעיון שאתם רוצים להפיץ.

   

  יופיטר במזל מאזניים עד אוקטובר, בעל השפעה על התקשורת, קשרים או קורסים קצרים שאתם לוקחים. חשוב לכם להתפתח רק שימו לב שאתם לא משקיעים הרבה מידי על בילוי בפייסבוק או רשתות חבריות ללא מטרה או כיוון, רק כדי להשתעשע.

   

  זוגיות ומערכות יחסים - זוהי השנה שלכם לעשות טרנספורמציה לנפש ולהביא את עצמכם לקדמת הבמה, כאמור זה יתחיל במאי, ב- 7.8 ליקוי ירח חלקי (ירח מלא) במזל דלי, המזל היורד שלכם, בית הזוגיות והמערכות יחסים, זה הזמן להתניע את המנועים לכיוון זוגיות ומערכות יחסים, לשתף, לחלוק. מרס שנמצא בקרבת הליקויים השנה, מאפשר לכם מצד אחד לפרוץ קדימה ומצד שני כוכב מרס ידוע כמזיק, אז כדאי שתשמרו מפעולות פזיזות או מפרובוקציות. הימנעו מלומר הערות פוגעניות.

   

  ב-21.8 ליקוי חמה מלא (מולד ירח) מתרחש במזל שלכם, זוהי הזדמנות עבורכם להתחיל התחלה חדשה ומשמעותית, להעז להוציא לפועל את מה שעמלתם עליו (אולי אפילו שנה שלמה או יותר). שימו לב שאתם לא שוכחים לפרגן לאנשים שהיו שם בשבילכם.

   

  ראש דרקון (נקודת הייעוד) עובר לאריה מחודש מאי, תרגישו שאתם במבחן בחייכם. זה הזמן להוכיח את הפוטנציאל שלכם, לקחת את מה שמגיע לכם ולא לשכוח שאתם ראויים. מה שיכול לבוא בעוכריכם זו העובדה שאתם לא לבד במערכה, למדו לשתף פעולה, לקבל עזרה ולתת תמיכה.

   

  שבתאי בבית הכריזמה שלכם, מלמד אתכם לקחת אחריות על התדמית שלכם כלפי העולם. זכרו ללכת אחרי צו לבכם אבל לא להגזים בצורך להיות בולטים.

   

  בריאות - שימו לב לבריאות שלכם עם פלוטו בבית הבריאות, נטייה לחולשה באיברי המין, רחם. לנשים הרוצות להיכנס להריון, פברואר ואוקטובר הם זמנים טובים.

   

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

  שנת 2017 ממשיכה עם ראש הדרקון במזל שלכם, זהו המצפן השמימי שמכוון את האנושות כולה וכמובן אתכם. זוהי תקופה שבה אתם צריכים להתמקד, לדייק, לעשות סדר, להתעסק בבריאות שמשקפת את מצב הנפש שלכם.

   

  זוהי שנה של חקירה פנימית, וכדאי להבין שכל השלכה על הגוף הפיזי שלכם היא התוצאה, ולכל תוצאה יש את עולם הסיבות הגבוה.

   

  זוגיות - העבודה שלכם בתחום הזוגיות היא לאזן בין הלב לבין הביקורת והשפיטה שלכם. זה מתחיל עם כך שלפני שאתם בזוגיות, אתם צריכים לזמן את מבוקשכם בדייקנות וכשתגיע הזוגיות, עליכם להיות גמישים ולאפשר לבן הזוג להיות 'הוא' ולהתרכז בשלכם.

   

  ב-26.2 ליקוי חמה טבעתי (מולד ירח) הליקוי יתרחש במזל דגים, במזל היורד שלכם ובבית הזוגיות, זוהי תקופה בה תרגישו קורבנות וחוסר צדק. במקום להתייסר, עשו חישוב מחדש, שימו את הדברים על השולחן והסירו שליטה, מחייו של האחר. לעומת זאת אם תהיו "מבושלים היטב", זוהי תקופה שתוכלו ליהנות מחיבור ללב, ומהתאהבות.

   

  נסיגה של נפטון במזל היורד שלכם בין ה-16.6-22.11 היא תקופה של התעוררות כלפי המציאות, אתם מגלים דברים שהיו חבויים מתחת לפני השטח, זוהי תקופה שסודות יחשפו ותוכלו להתאמת עם המציאות. בתקופה זו יכולה להתעורר בעיה של התמכרות למתוק, לאלכוהול או כל סוג אחר של התמכרות, שימו לב גם לתרופות שאתם לוקחים, קראו היטב את המרשמים. במקום להתמכר לכל מיני חסכים, נסו לבטא את האנרגיה הזו ביצירה, בשמיעת מוזיקה או אפילו בכתיבה.

   

  נסיגות שנתיות של מרקורי: הנסיגות השנתיות משפיעות על ה'אני' שלכם, זה הזמן למקד את הרצון שלכם ולממש את הפוטנציאל שלכם, תפסיקו לתרץ את כיבוש המטרות שלכם עם תלות באנשים אחרים, כמו הורים, בעל, אישה או כל גורם אחר מפריע וזכרו שהשנה היא השנה שלכם לנתק כבלים האלה.

   

  • 9.4-3.5 נסיגה שתתרחש במזלות שור וטלה. תשפיע על הלמידה וההשכלה שלכם, זה הזמן לצאת לקורסים ולתקן את המבחנים, או לנסות שוב להתקבל. אל תוותרו על ההתפתחות שלכם.
  • 13.8-5.9 נסיגה שתתרחש במזלות בתולה ואריה, שתשפיע באופן ישיר עליכם, זו תקופה שתצטרכו לתת את הדעת על סדר, בירוקרטיה, טפסים, ניירת, ניקיון ועוד דברים שהייתם מעדיפים לוותר עליהם.
  • 3.12-23.12 נסיגה שתתרחש בקשת. תשפיע על הביטחון העצמי שלכם, זה הזמן להתמודד עם הפחדים שלכם, עם מערכת האמונה שלכם ולהשקיע בבית הפנימי שלכם, במגורים שלכם.

   

  השפעת הנסיגות מתרחשת במלך השבועיים שלפני ואחרי תאריכי הנסיגה.

   

  קריירה והגשמה עצמית - ראש דרקון עובר לאריה ועוזב את המזל שלכם – זה קורה במאי, אתם מתחילים להתמקד בזהות שלכם, בדרך שתרצו שאנשים יתבוננו בכם. אחרי הכל, אתם הבמאים של הסרט, אתם השחקנים הראשיים בו והגיע הזמן לעבוד על התדמית שלכם.

   

  שבתאי בנאדיר המפה (בתחתית המפה) – ושוב השנה, שבתאי ממשיך את שהייתו בקשת, זה לוקח אתכם לדילמות כלכליות וחיפוש אחר מקום מגורים אידיאלי, אפילו אסטרטגי היינו אומרים. גם המשפחה היא הנושא המרכזי בחייכם, חשוב לכם האיחוד, אולי אתם מטפלים באב מבוגר או משהו בסגנון, בכל מקרה שימו לב שזה לא יבוא על חשבונכם. נסיגת שבתאי בין אפריל למאי, תאפשר לכם לקחת אחריות על חלוקת התפקידים, להאציל אחריות. זוהי תקופה בה הבריאות שלכם תאותת לכם. היציבה שלכם מושפעת (גב, אגן) ושימו לב שאתם לא לוקחים על עצמכם יותר מידי.

   

  עוד על בריאות - כירון בנסיגה במזל דגים, המזל היורד שלכם, זה יכול להשפיע על הבריאות של בני הזוג שלכם, מה: 2.7 עד: 6.12, כירון פותח פצעים, יכול להשפיע על חרדות ופחדים. ואילו אם האדם הגיע לתקופה בה הוא מוכן לרפא את עצמו על ידי מחקר נפשי תוך הבנות גבוהות, זה הזמן לרפא.

   

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

  יופיטר, המטיב הגדול, נכנס למזל שלכם בתחילת השנה העברית ואתם עומדים ליהנות מהשפעתו עד לאוקטובר, מדובר על תקופת פריחה ברמה האישית, השפעה טובה על הזוגיות שלכם, אם כי חשוב שתעדכנו את התודעה שלכם כלפי זוגיות, הרי מזל מאזניים אוהב להיות תמיד צמוד-צמוד וזוגיות של העידן החדש מכוונת אותנו להיות יותר חבריים, מפרגנים, להתנהל במערך זוגי מאפשר ופחות תלותי. בפברואר ובאוקטובר, תהיה לכם הזדמנויות טובות לפרוץ ולכבוש יעדים ואם אתם לא עצמאיים, אז תינתן לכם הזדמנות כזו.

   

  קריירה - יופיטר פותח לכם דלתות להצלחה, אך הוא תובע מכם להיות מדויקים ולא לזלוג לצדדים. אם היעוד שלכם מדויק תרגישו את תמיכתו האנרגטית ואם דברים לא יעבדו לכם, תדעו שאתם לא במסלול הנכון ואל תבזבזו זמן מיותר, הרי יופיטר יהיה במזל שלכם רק עד אוקטובר.

   

  ועוד על יופיטר: הוא סימן חיובי המבטא יותר מכל אנרגיות גבוהות (אש גבוהה) שיכולה לתדלק אתכם לעשייה, דברים יקרו מהר, תצטרכו לשכלל את המיינד שלכם לקצב אחר ותהיה לכם אפשרות לבטא את הצד החברי וגם העסקי.

   

  מה אנחנו ממליצים לכם: ללמוד, או ללמד, להכין מצגות, לפרסם, לצאת לחו"ל, ליצור קשרים עם חו"ל, לחשוב על מיזוג חברתי ולקשור קשרים בדרך דיפלומטית.

   

  נסיגתו השנתית של יופיטר: 6.2-9.6 מאפשר לכם לדייק את הרזולוציות הקטנות, אתם אמנם טובים ביוזמות, בלהוציא דברים לפועל ולהשפיע גם על אחרים, אבל יש זמנים שצריך להיות יותר קפדנים כדי לסיים פרויקט, אז זה הזמן לרדת לפרטים הקטנים ולעמול כדי להשלים את התוצאה.

   

  דבר נוסף, יופיטר בהשפעתו יכול לגרום לכם לאהוב את החיים, לאכול (מתוק) לשתות ולרצות לבלות יותר מהרגיל, זכרו רק לשמור על איזון.

   

  זוגיות - כמו שאמרנו זוהי שנה טובה עבורכם לממש את הזוגיות המיוחלת, אורנוס בבית הזוגיות שלכם לא תורם להרמוניה, אבל אם אתם חושבים מחוץ לקופסה, מאותגרים ולא חושבים כמו פעם, תוכלו ליהנות מזוגיות אחרת.

   

  נסיגת ונוס – 4.3-15.4 במזל טלה, בתקופה שגם מרס נמצא שם וגם אורנוס, זוהי תקופה שאולי תרגישו באנרגיה נמוכה יותר, אולי תצטרכו פינה חמה וכתף תומכת. זה זמן להוריד את השריון וללמוד לקבל ולא רק לתת.

   

  נסיגת מרקורי ב-9.4-3.5 יכולה אף היא להשפיע על הזוגיות שלכם, או מערכת יחסים נוספת בחייכם, שימו לב שאתם מגלים שקיפות ולא מעבירים מידע פוגעני.

   

  בריאות - ב- 26.2 ליקוי חמה טבעתי (מולד ירח) במזל דגים. ישפיע על הנושא הבריאותי שלכם ואולי הגיע הזמן לטפל במשהו שמטריד אתכם רבות, אולי זו אלרגיה או מצב רגשי שמשפיע עליכם, אולי אתם צריכים כמה שיחות או אולי חשוב שתפעילו את הצד היצירתי שלכם. בנוסף, חולשה בגב היא משהו שיכול ללוות אתכם בשנה זו, אנו ממליצים לחזק את הגב בספורט או גמישות.

   

  • ב- 7.8 ליקוי ירח חלקי (ירח מלא) במזל דלי. שישפיע על ההופעה שלכם מול קהל, התדמית שלכם משתדרגת ואתם מוכנים לממש את הפוטנציאל החבוי שלכם.

   

  • ב- 21.8 ליקוי חמה מלא (מולד ירח) במזל אריה, זה הזמן להשפיע, לעמוד על במה, ליהנות משיתוף פעולה חובק עולם. רק שימו לב, מכיוון שאלו הם ליקויים, סביר להניח שתסבלו מאנרגיה עצבית, לחוצה ולא מאוזנת. אנו ממליצים לכם לעשות יוגה או אפילו לקחת צמחי מרפא להרגעה.

   

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

  במחצית הראשונה של השנה אתם רחוקים מעין הזרקורים, מרס הכוכב שלכם נע בשלווה במשך השנה וזה מותיר לכם זמן של שקט. באוקטובר יופיטר כוכב השפע יבקר במזלכם ויגביר את האינטואיציה שלכם ואת הרצון להתחבר לרוח או ללימודים הקשורים למזל שלכם, כמו קרימינולוגיה או ביטוח. זוהי גם תקופה של שנה שתגרום לכם ליצור קשרים רחבים יותר, להיות יותר בחו"ל והכי חשוב להתעסק בכספים, כספי ירושות או השקעות.

   

  קריירה - הליקויים של אוגוסט (7.8 ו-21.8) יהיו מתודלקים מהכוכב שלכם מרס, זה אומר שבית הקריירה שלכם יאיץ אתכם לכיוון התפתחות קרייריסטית, אולי פתיחת עסק או חשיבה על עסקים חובקי עולם, מה שכן חשוב שלא תעשו החלטות פזיזות או פחות שקולות, מתוך מחשבה של אקזיט מהיר (שקלו כל החלטה ובדקו אותה).

   

  פלוטו שליט המזל שלכם בנסיגה במזל גדי מ-20.4 ועד 28.9. תפקידו של כוכב זה הוא למחוק, להשמיד ולפרק את הקיים עד ליסוד – זוהי תקופה בה מסגרות שחשבתם שהם מוסד, יתערערו. באופי שלכם אין לכם בעיה לפרק ולבנות מחדש, אבל כדאי שתתחילו לפעול מתוך שיקול דעת.

   

  שבתאי, ממשיך את תנועתו, בבית ההישגיות שלכם, זוהי תקופה בה אתם מכוונים מטרה להשקיע בתכניות ארוכות טווח שיבנו אתכם כלכלית, זוהי תקופה להשקיע בנדל"ן, לקנות למכור ולחשוב על רעיונות בתחום חדשניים.

   

  כספים - יופיטר שליט בית הכספים שלכם במאזניים וזו שנה טובה להשקעות חברתיות, מיזוגים חברתיים ולהשקעות בסטרט אפים (במיוחד בפברואר ואוקטובר).

   

  זוגיות - לרוב זורמת על מי מנוחות, השפעת נסיגת וונוס ב– 4.3-15.4 במזל טלה, יכולה לנער את הביטחון והיציבות שאתם אוהבים, הרעיון הוא להיות פחות בשליטה בזוגיות ויותר לאפשר חופש. לרווקים ביניכם זה יכול להביא זוגיות שחוזרת מהעבר.

   

  הבריאות - מושפעת מכוכב אורנוס שנמצא בבית ה-6 שלכם, זה אומר שבטח אתם סובלים מידי פעם מכאבי ראש. חשוב שתקפידו על ספורט ותיזהרו מפציעות (במיוחד בפברואר ואוקטובר).

   

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

  גם השנה שבתאי (לורד אוף דה קארמה) ישהה במזלכם כמעט עד סוף השנה וב-20.12 הוא יעבור למזל גדי ואז תבוא עליכם תקופה טובה יותר, בעיקר לבית הכספים.

   

  בינתיים השנה השבתאית שפחות אופיינית עם האנרגיה שלכם, גורמת לכם להיות רציניים יותר, איטיים יותר ופחות ספונטניים וקלילים ואילו המטרה הסופית של שבתאי במזל שלכם היא ליישב אתכם ולגרום לכם לחשוב על העתיד הבטוח.

   

  כספים - שבתאי הוא שליט בית הכספים שלכם, על כן, זוהי תקופה בה תהפכו להיות ממוקדים ומחושבים ואפילו קפדניים. עם זאת בגלל אופיו המוגדר והמוגבל של הכוכב, הוא בא ללמד אתכם שיעור כלכלי, אין מדובר על הפסדים (בכל זאת קשתים), אבל הוא יחדד לכם את החשיבה השקולה ויוביל אתכם לחסוך ולהתייעל ופחות לפזר.

   

  שבתאי יעבור לנסיגה בין 4.3-15.4, הקפידו על כספיים, הוצאות שקשורות לדירה או מעבר דירה. היו שקולים ומחושבים כמה שניתן.

   

  פלוטו בבית הכספים גם הוא משפיע ומאתגר אתכם לבנות מחדש, להתחיל פרויקטים חדשים שקשורים לבניה או בתחום דומה.

   

  חברים - הכוכב האישי יופיטר מבלה עוד כ-10 חודשים במאזניים ומשפיע על החברתיות שלכם. אתם מוצאים את עצמכם נמשכים לחברים, בילויי תרבות, קשרים חדשים ויוזמות חברתיות. שימו לב לנסיגתו של יופיטר ב- 6.2-9.6 כי זוהי תקופה שתצטרכו לנצור את לשונכם ולהיות פחות חסרי טקט.

   

  משפחה - זנב הדרקון וליקוי חמה טבעתי ב-26.2 בדגים, נקודת הדרום במפה מתקשרת לתחומי חיים בהם פיתחתם תלות או שאתם מסתמכים אליהם יותר מידי. נקודת הדרום ממשיכה את מסלולה בבית העבר, המשפחה והשורשים הפסיכולוגיים – זה הזמן לשחרר תלות ומאידך, קחו דקה לחשוב על המשפחה, או על הורים מבוגרים.

   

  זוגיות - בית הזוגיות שלכם והמערכות יחסים נשלט על ידי מרקורי, על כן בכל פעם שיש נסיגה היא באה להדגיש משהו בתחום זה.

   

  הנסיגות שנתיות:

  • 9.4-3.5 נסיגה בטלה ושור שתשפיע על הבריאות.
  • 13.8-5.9 נסיגה שתתרחש במזלות בתולה ואריה ותשפיע על תחום החברי.
  • 3.12-23.12 נסיגה שתתרחש בקשת, במזל שלכם, הישורת האחרונה של שבתאי במזל שלכם, כל זאת כאמור צריך להדק ולצמצם אתכם.
  • בריאות: שליטת בית הבריאות שלכם ונוס תכנס לנסיגה ב- 4.3-15.4 במזל טלה, זוהי תקופה שבה תצטרכו להקפיד על נוזלים ולהפחית עם מתוקים. תהיה רגישות בכליות או בגרון.
  • לסיום: ראש הדרקון במעברו למזל אריה במאי, מאתגר אתכם עם לימודים חדשים אולי אפילו לימודי משחק או ניהול, קשרים עם חו"ל ובהחלט מבטיחים לכם תקופה יותר נוצצת.

   

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

  שנת 2017 מתחילה ואתם ממשיכים להשקיע בביטחון ויסודות בריאים. פלוטו במזל שלכם ממשיך להשפיע ולאתגר אתכם עם תהליכים, משברים, מלחמות כוח ושליטה. ואם תרצו להרפות קצת פשוט תתגמשו ותהיו פחות נוקשים.

   

  הכוכב האישי שבתאי ממשיך עם מעבר ארוך בבית החיפוש הפנימי, עד ה-20.12 ואז הוא יעבור למזל שלכם ואנו יכולים להבטיח לכם ששבתאי במזל שלכם רק יטיב עמכם, אז יש למה לצפות. בינתיים השפעתו של שליט המזל שלכם, לא במיקום האידיאלי לחומרנות או שגשוג כמו שאתם אוהבים, אבל אין ספק שזה חיובי לבניית הביטחון העצמי שלכם וישרת אתכם בסופו של דבר.

   

  פרנסה ועסקים - יופיטר בבית הקריירה שלכם, ממשיך להטיב עמכם עד אוקטובר, זמנים טובים לעסקים, פברואר ואוקטובר.

   

  זוגיות - שליטת המזל שלכם הלבנה, היא זו שמשפיעה בעיקר על הזוגיות ומערכות יחסים שלכם, על כן בכל פעם שיש ליקוי שימו לב מה הוא בא ללמד או לבשר לכם בתחום.

   

  ב- 26.2 ליקוי חמה טבעתי (מולד ירח) במזל דגים. זה הזמן לפתוח את הלב, לומר את שאתם מרגישים ולא להסתתר אחרי הפאסון שלכם.

   

  ב- 7.8 ליקוי ירח חלקי (ירח מלא) במזל דלי. ליקוי שישפיע על הכספים, אולי זה הזמן לעבור לגור ביחד.

   

  ב- 21.8 ליקוי חמה מלא (מולד ירח) במזל אריה, ישפיע על התשוקה והיצריות שלכם. וגם אולי תקבלו איזו ירושה או כספים מאיזה דוד או אדם שלא ציפיתם ממנו.

   

  ראש הדרקון או נקודת הצפון תבלה עד מאי בבתולה ובבית האמונה, הלימוד, והמסעות במפה שלכם. נותר לכם עוד זמן להיות קפדנים עם עצמכם ופחות להתגמש, אבל אם תרצו להשיג תוצאות בלימודים, זה אמנם יתבע מכם דם ויזע אבל בהחלט יישא תוצאות. ראש הדרקון יעבור למזל אריה במאי, יכול לעזור לכם להגשים ביסוס כלכלי, חסכון, השקעות והתעסקות עם כספים.

   

  בריאות - פלוטו במזל שלכם גורם לכם להתחבר לכוח ולאימונים, אבל שימו לב קודם כל לפציעות בזמן הנסיגות. שנית, בעיות ברכיים או עור יכולות לצוץ בזמן 20.4 עד: 28.9. זוהי תקופה רגישה עבורכם, אתם הופכים יותר עצביים ולא בוחלים ברצון לפרק את המסגרת רק אם מעלים לכם את מפלס חום הגוף. לכן, שמרו על עצמכם ושמרו על שלכם.

   

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

  השנה הרבה דברים משתנים בכיוון ציר המזל שלכם. כבר במאי נקודת הצפון (ראש הדרקון) תעבור לבית הזוגיות שלכם ואם חשבתם להתחתן, סביר להניח שתעשו אירוע נוצץ, גם אם חשבתם להתגרש, זה גם יהיה עם המון דרמה. כמו גם אם חשבתם על כל אירוע או מסיבה אז תדליקו את האורות ותכננו בגדול.

   

  אחת התכונות הפחות נחשקות של בני מזל דלי היא נטייה להקשות על עצמכם, עד כדי סגפנות ולעיתים אתם שמים מקלות בגלגלים. השנה יש לכם הזדמנות להקליל את עצמכם ולעבוד באופן אינטנסיבי על מימוש הפוטנציאל שלכם.

   

  זוגיות - תאותגר השנה וזה לא שאתם שולטים בתחום הרגש. השנה תצטרכו להיות יצירתיים כדי להחזיק את האקשן שיתחולל באוויר. מה שבטוח שאנו ממליצים לכם להמריא לחו"ל עם בני הזוג.

   

  • ב- 7.8 ליקוי ירח חלקי (ירח מלא) במזל דלי, יכול להיות דליק במערכת יחסים.
  • ב- 21.8 ליקוי חמה מלא (מולד ירח) במזל אריה, ייתן תנופה מחודשת למערכות יחסים רק השתדלו להיות פחות דרמטיים. זהו ליקוי שיותר טוב לרווקים שביניכם.
  • נקודת הצפון במזל היורד בבית הזוגיות שלכם תתרום גם לכוח והביטחון בתחום, אבל גם תאתגר אתכם לממש את עצמכם ולא לברוח אל מאחורי הקלעים. אם יש לכם אידיאולוגיה, או אידיאל נשגב כדאי שתתחילו לחשוב איך לממש את תכניות המגירה שלכם (יש לכם עד מאי).

   

  קריירה - את הפריצה או הפוטנציאל האמיתי שלכם תחוו רק באוקטובר השנה כשיופיטר יכנס לבית הקריירה שלכם. עד אז כדאי שתשמרו על פרופיל נמוך ותנסו ליצור שותפויות שיכולות לתרום לכם.

   

  המיוחד במזל שלכם, דליים, הוא ששני כוכבי לכת שולטים בו וכל כוכב מוסיף לו גוון. שבתאי (זה עם הטבעות) נחשב לשליט העתיק של המזל ושומר עליכם בביטחון ואילו אוראנוס השליט המודרני, הוא זה שגורם לכם להיות הכי שונים מבין האנשים.

   

  השנה, אורנוס מאיץ בכם התפתחות ועצמאות ומנתק אתכם מכל האנשים התלויים והדורשניים ואילו שבתאי שמבלה בבית האמונה, בוחן אתכם וגם מאתגר אתכם בתחום מערכות היחסים. בחודש פברואר אתם יוצרים קשרים עם אנשים חדשים ומתגלה עניין תקשורתי, אבל שימו לב שלא יהיה נפיץ מפאת האש הגבוהה שלכם.

   

  שבתאי השנה, במזל קשת ובאזור חיובי במפה שלכם. אזור זה מסמל חברים, קבוצות, שיתוף ובניית תשתית בכל הקשור לחשיבה פילוסופית. זוהי שנה טובה לשותפויות גם מעבר לים.

   

  השליט המודרני של המזל שלכם אוראנוס הוא לא סוכן פעיל (הוא איטי מדי) אבל הוא מקבל את קרניו של יופיטר. השנה, אתם חווים התרוממות רוח, וזה קורה הרבה בזכות בן זוג חדש, חבר מעורר השראה או מורה שמעניק משמעות לחיים.

   

  כספים - עם נפטון וכירון בבית הכספים שלכם, אתם צריכים להיות זהירים, אלא אם אתם מתעסקים באומנות או רפואה. בין יוני לנובמבר החגורה מתהדקת וכדאי שתהיו שקולים. אנו ממליצים לכם לחשוב על הוספת שיעורים פרטיים, להרצות או לתת ייעוצים.

   

  בריאות - נקודת הדרום מתקשרת לתזונה או משמעת-אימונים, האם יש לכם משמעת? או שזה בא אצלכם בגלים? השנה עד מאי כדאי שתתמקדו בריפוי עצמי ומשמעת של חיבור בין גוף לבין נפש. ובמאי כשנקודת הדרום עוברת למזל שלכם, תצטרכו להיפתר מהרגלים שלא תורמים לכם.

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

   

  שנת 2017 מתחלקת לשתיים פחות או יותר, המחצית הראשונה עד לחודש מאי והמחצית השניה מה-9.5 ועד סוף השנה.

   

  עד לחודש מאי נקודת הצפון נמצאת במזל היורד שלכם והזנב נמצא במזל שלכם, מה שאומר שכל הטראומות הרגשיות מן העבר צפות ומתגלות בכל מיני תופעות. החוכמה היא להשאיר מאחור את העבר ולטפל במה שרלוונטי עכשיו ולא להתעסק יותר מידי במה שהיה פעם. החדשות הטובות הן שבמאי, ראש הדרקון עובר למזל אריה ומותיר אתכם חזקים יותר.

   

  חיבור ללב - ב- 26.2 ליקוי חמה טבעתי (מולד ירח) במזל שלכם דגים. משהו נדיר שמתרחש במזל שלכם עם 5 פלנטות ותזכורת להתחבר ללב. הליקוי לא יקל על הפצעים הפתוחים, אולי תרגישו סוג של קורבנות למצבים לא נעימים. אנו ממליצים לכם להתמסר לריפוי, למוסיקה, לאהבה וחמלה.

   

  כירון בנסיגה במזל דגים יכול להשפיע על הבריאות שלכם, בין התאריכים 2.7 ל-6.12, כירון פותח פצעים וזה יכול להוביל אתכם לאמץ כלב או לטפל באדם. מה שבטוח שאם תרגישו כאב תנסו לרפא אותו דרך התודעה הגבוהה וההבנה של הסיבה שעומדת מאחורי הגוף הפיזי.

   

  הישגיות וקריירה - כבר שנה וחצי ששבתאי נמצא ברום המפה שלכם במזל קשת. ב-2017 הוא נשאר באותו מיקום ומדובר על בניית המוסד הקרייריסטי שלכם. בשפה הכי פשוטה הפוטנציאל להישגים גדול במיוחד עכשיו, אבל תצטרכו לעמול עבורם קשה.

   

  נסיגת שבתאי בין: 25.8-6.4 מייצגת תקופה שבה תצטרכו לדייק את עצמכם, לטפל בבירוקרטיה, טופסולוגיה ומיני תעודות שעוד לא הספקתם להוציא. זה הזמן לעבוד על התארים שלכם והמעמד שלכם.

   

  כספים - אורנוס נמצא בבית הכספים שלכם ועל כן חשוב להכניס קדמה לחייכם, אם זה שדרוג אפליקציה עם הבנק, מעבר לחשבוניות ממוחשבות או כל דבר שיקדם לכם את הטכנולוגיה ואיכשהו יגרום טוב לבית הכספים שלכם. בפברואר וגם באוקטובר אלו זמנים טובים כאשר אורנוס מתודלק מיופיטר וכדאי לכם לחשוב על שדרוג, על סטרטאפ או כל יוזמה חדשה. רק שימו לב שאתם לא פועלים מתוך פזיזות.

   

  זוגיות - יופיטר כוכב המזל שלכם, בבית האינטימיות והשותפות הכלכלית - זה הזמן לממש אהבה שמתאימה לכם באמת. לגזום מערכות יחסים שאינם עובדות, או כאלה שמעכבות במקום לאפשר לצמוח. מצד שני זו תקופה שתוכלו לעשות שותפויות מוצלחות, אפילו כאלה שיניבו פרי כספי גם בתחום הזוגי.

   

  שימו לב שיופיטר ייסוג לתקופה שבין 6.2-9.6 וכשהכוכב שלכם ברטרו, אתם מרגישים מותשים, ואולי אפילו יותר איטיים. זה הזמן לטפל בדברים הקטנים שדורשים רזולוציות יותר קטנות, כאלה שמעשירות את התמונה הגדולה.

   

  בריאות - זנב הדרקון (נקודת הדרום של הירח) שישהה במזל שלכם עד מאי, מתקשר לחוסר איזון פנימי או למיני הפרזות. זהו רמז דק להוריד במינון של דברים מסוימים. המטרה העיקרית היא להפחית מינונים של אגו, של התעקשויות, ושל פרפקציוניזם. מה שכן אתם ניחנים ביכולת ריפוי וגם ניבוי, במיוחד בתקופה זו בה נפטון שוהה במזל שלכם (וגם כירון).

   

  נסיגת נפטון – בין יוני לנובמבר, שימו לב שאתם לא מתמכרים לשום סוג של משקה או נוטלים תרופות שאין להם תוקף או מרשם איכותי.

   

  שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

   

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
    


  פורסם לראשונה 29/12/2016 11:52

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "בין זכר לנקבה: הורוסקופ לשנת 2017 "
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: bigstock
  מה בכוכבים לשנה החדשה?
  צילום: bigstock
  צילום: שרית צרפתי
  שלי רום
  צילום: שרית צרפתי
  מומלצים