שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  למצוא את הייחודיות שבך: הורוסקופ ינואר 2017
  חודש ינואר כבר כאן ואיתו ההרגשות של השנה החדשה - איך הופכים אותה לשנה מיוחדת במינה שמבליטה את הכשרונות שלנו? האסטרולוגית שלי רום עם ההורוסקופ המלא

  חודש ינואר הוא החודש הראשון בשנה, הוא הגרעין שטומן בחובו את האנרגיה של השנה כולה. בחודש זה הכוכבים נמצאים ברום השמים ומדברים על עבודה, הישגיות ויצירה. זוהי שנה שנתרכז בתוספת היצירתית בתחום העבודה שלנו. נניח, יש הרבה עורכי דין בשוק, אז איך אני מביא את האיכות שלי בדרך יצירתית שייחודית לי.

   

  מרקורי שאחראי על התקשורת שלנו, נמצא בנסיגה, עד ה-8.1. הנסיגה מתרחשת

  במזל גדי ועוברת למזל קשת ב-6 לחודש. זה אומר שתפיסת המציאות שלנו צריכה להשתנות כלפי העבודה שלנו, כלפי היעוד שלנו. חשוב מאוד שניטע אמונה (קשת) ונזכור תמיד שלכל אג'נדה יש מטרת על והיא לא – כסף. כי כסף הוא רק אמצעי.

   

  יופיטר ממשיך את מסלולו במאזניים ויוצר היבט חזיתי עם אורנוס בטלה. אורנוס גורם לנו להוציא מעצמנו את הלוחם שקיים בתוכנו, שמוכן להילחם כדי להפיק מעצמו את המקסימום ולא להתפשר. ואילו, יופיטר בא להזכיר לנו שיש מישהו בצד השני של המתרס, שצריך לשמור על יחסים, על דיפלומטיה, על אתיקה ולא להיות דורסניים.

   

  3.1 ונוס עוברת לדגים ומצטרפת למרס עד סוף החודש. העולם היצירתי שלנו, הרגש, ההכלה, מקבל הדגשה גדולה מהכוכבים.

   

  12.1 ירח מלא בסרטן, מול השמש בגדי בצמידות לפלוטו, המלחמה הפנימית בין הבית הפנימי שלנו, לבין הקריירה. השאלה המנחה היא: מה אני מוכן לעשות כדי להצליח?

   

  27.1 מולד ירח בדלי. צריך גם קצת זמן לבילוי ולחברים, שיתוף פעולה.

   

  חודש טוב.

   

  מזל טלה

  שנת 2017 נפתחת עם מולות בין יופיטר לבין אורנוס, זהו מעבר שמכניס אתכם לדרייב מאתגר, ללכת אחרי העקרונות שלכם ואחרי השאיפות שלכם. זה דורש מכם ללמוד או לכבוש יעדים בעולם. והאפשרות הפחות טובה היא להתעמת או להתנצח עם בני הזוג.

   

  מימוש עצמי: ב-12.1 ירח מלא בבית המשפחה שלכם, זמן להתכנס פנימה וליהנות מחמימות ביתית ולעשות רגע הפסקה מהלחץ החיצוני. הירח המלא שמפעיל את 4 קרנות המפה הקרדינליות מניע אותנו להשיג את המטרות שלנו, להפיק את המקסימום מעצמנו ולדחוף קדימה. זוהי תקופה מאתגרת שתובעת מאתנו, רק שימו לב שאם לא תניעו את עצמכם אל המטרות הגוף הפיזי ירגיש את הלחץ.

   

  מרקורי בנסיגה: מרקורי נסוג לאורך כל החודש עד ה-8 נסיגת מרקורי מתרחשת ברום המפה שלכם ויכולה להתקשר לתקלות ושיבושים בשכר, פיצויים או בונוסים. מרקורי המתקשר לערך שאתם משקיעים בעבודה שלכם נחשב חלש כשהוא בנסיגה והנסיגה הנוכחית בבית הקריירה רק גוררת עיכובים נוספים ומצד שני היא גורמת לכם להקפיד בפרטים ולא לוותר על מה שמגיע לכם.

   

  תשובה חיובית: מולד הירח בתאריך ב-27.1 בדלי החברתי. יום שישי אז כדאי שתצאו לבלות ולשחרר קצת את המתח.

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 5-6 לחודש.

   

  ימים טובים לזוגיות: 17-19 לחודש.

   

  מזל שור

  שנת 2016 נפתחת עם מקבץ כוכבים ברום המפה שלכם. שאלת השאלות, פנינו לאן? השנה יש לכם הזדמנות לוותר על הנוחות ולדרוש מעצמכם את הכי טוב שלכם – לא פחות. ובשביל הכי טוב צריך להתאמץ.

   

  בית ומשפחה וגם אהבה: הירח המלא של לילה חורפי ב-12 לחודש, הוא זמן שאתם הופכים דרשניים ורגשיים. עולם הרגש מופעל ואתם נהנים ממשפחתיות, אהבה ותחושה של חזרה הביתה. התעוררות רגשית בחייכם יכולה לגרום לכם גם 'להתאהב' או להרגיש עוצמות כמו שלא הרגשתם הרבה זמן.

   

  כספים ופיננסי: נסיגת מרקורי עד ה-8 לחודש ברום המפה שלכם, יכולה להתקשר לעיכובים בכל הקשור לעבודה, פיצויים או בונוסים. מרקורי המתקשר לערך שאתם משקיעים בעבודה שלכם נחשב חלש כשהוא בנסיגה והנסיגה הנוכחית בבית הקריירה רק גוררת עיכובים נוספים ומצד שני זה הזמן לסדר ולדייק את הדברים, היו ענייניים וסבלניים.

   

  אהבה: ונוס שליטת המזל שלכם נכנסת לדגים ב-2, הגיע הזמן רגשות ואהבה כלפי האנשים שיקרים לכם.

  להרכיב מחדש את הפאזל: מולד ירח ב-27 לחודש בגדי, מדליק מחדש את בית העבודה שלכם ומאפשר לכם שיתופי פעולה.

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 7-8 לחודש.

   

  ימים טובים לזוגיות: 27-28 לחודש.

   

  מזל תאומים

  הכוכב שלכם מרקורי נמצא בנסיגה עד ה-8 ואתם מבלים את זמנכם בעבודה ובכיבוי שרפות ותקלות. באופן כללי אתם בונים את עצמכם מבחינה מקצועית, ועושים את הקישורים הנכונים הקריירה בסוף החודש.

   

  מערכות יחסים: שבתאי מבלה במזל היורד שלכם ובית המערכות היחסים, בתחילת החודש מרקורי מתקרב אליו בנסיגתו ויוצר לכם הזדמנויות לתקן יחסים, שבתאי עוזר לכם לקחת אחריות ולא לזלזל או לדלג על סיטואציות מביכות.

  ירח מלא ב-12 לחודש מחמם לכם את גזרת הזוגיות ומרכך לכם את הלב. זוהי הזדמנות גם לרווקים שבינכם וגם בני זוג או חברים מן העבר יופיעו שוב בחייכם.

   

  מרקורי בנסיגה: נסיגת מרקורי עוברת שלכם ב- 6 לינואר, הנסיגה תסתיים ב-8 ותשפיע עוד כשבועיים קדימה, אתם בהחלט יכולים לשנות אסטרטגיה, לקחת החלטות מחודשות בתחום השותפות או שיתופי פעולה. חשיבה היא הצד החזק שלכם אז אל תישארו מקובעים. כשלוקחים את כל הגורמים בחשבון, הנסיגה יכולה לגרום לכם למקצה שיפורים ותיקון של מצבים שלא צלחו בעבר.

   

  עבודה וקריירה: מרס וגם ונוס בבית הקריירה שלכם והכי חשוב שתלמדו להשתמש באינטליגנציה הרגשית שלכם במיוחד החודש. אל תנסו להיות צדקנים, זכרו שככל שתפתחו את יכולות התקשורת והקשרים כך ייטיב עמכם.

   

  טפלו בבירוקרטיה, אל תזניחו. האם קיימים חלקים בעסק שלכם שזקוקים לאישורים? תעודות? עד היום סמכתם על המזל בכל הקשור לבירוקרטיה, ואילו בימים אלו כדאי שתטפלו בכל הדברים האלה. אל תתנו לדחיינות ושאננות להשתלט עליכם.

  מולד ירח ב-27 יזכיר לכם את העולם החברי, את הזיקה לבילויים ולאהבת החיים. אולי חו"ל או חופשה יכולה לעשות עבודה טובה עבורכם.

   

  ימים טובים לזוגיות: 22-24 לחודש.

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 9-10 לחודש.

    

  מזל סרטן

  ירח מלא ב-12 לחודש מתרחש במזל שלכם ומאיר לכם את עולמכם הפנימי. ידוע שאתם אוהבי משפחתיות וקרבה, זוהי תקופה שתרגישו טוב לחבק את הקרובים לכם ולהיות מאושרים מהדברים הפשוטים. חו"ל או לימודים עולים על הפרק החודש, הירח המלא יוצר קשר הדוק עם הבית ה-9 בית ההישגים וגם האמונה. זכרו שהכל מתחיל ונגמר באמונה בעמכם ובאופטימיות שלכם.

   

  אהבה וזוגיות: אתם מחפשים נחמה בתא הזוגי ואם הוא קיים חבקו אותו חזק. הכוכבים מצביעים שהמתח גובר בעיקר בתחילת ינואר, כשמרקורי בנסיגה והירח המלא משפיע (12). קשה לכם למצוא את השקט יחד עם האנשים אותם אתם אוהבים וזה קשור לא מעט לחוסר ביטחון הנובע מנסיבות חיים.

   

  מרקורי במהלך הנסיגה עד ה-8 ומשפיע על המזל היורד שלכם (זוגיות ומערכות יחסים) והבריאות שלכם. זכרו שזוגיות ושותפות צריכה להיות מלווה בגמישות גם מצדכם, עקשנות איננה תורמת. עימותים ואולי אפילו מלחמות יכולים להשפיע לא טוב על שגרת החיים, כדאי שתמצאו את הדרך לגשר ולרכך.

   

  אורחות החיים: החודש אתם מעבירים בנסיעות תכופות, אתם עובדים באופן קדחתני ולמרות מצב הרוח הנרגן אתם לא מרימים ידיים. על הדרך יש לכם הזדמנות מצוינת לשנות חלק מההרגלים הפחות טובים או לחלופין לדאוג לבריאות שלכם ולא להיכנע לשינויים דחופים במצבי רוח (כמו אכילה רגשית).

   

  שבתאי בבית הבריאות ואורחות החיים: הקפידו על סדר היום שלכם, תזונה יותר בריאה, לשמור על הבריאות ובעיקר לדאוג למסגרות התמיכה שלכם בקרב חברים, עבודה ובית.

   

  סוף החודש ומולד ירח בדלי: הירח מתחיל מחזור חדש בבית הפיננסים, פותח לכם חלון לעשות מהלך נבון כלכלית ועסקים.

   

  קריירה: החל מהשבוע האחרון של החודש, תוכלו לצפות להתפתחויות חיוביות, שימו לב שאתם סבלניים ולא נשברים מתקלות ועיכובים (בעקבות נסיגת מרקורי) מולד הירח ב-27 יכול בהחלט לפתוח לכם הזדמנויות שקשורות לאנשים טובים וקשרים, נצלו אותם.

   

  ימים טובים לזוגיות: 25-26

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 11-12 לחודש (ירח מלא)

   

  מזל אריה

  חודש מלא אקשן אצלכם ואם תשמרו על הבריאות תוכלו ליהנות אפילו שקר בחוץ. ירח מלא שתמיד משפיע עליכם יתרחש ב- 12, הוא ירח יותר אינטימי עבורכם וכדאי שתצלו זמן זה לרומנטיקה. ב-27 מולד ירח במזל היורד שלכם מאפשר לכם ליהנות מבילויים ומסיבות כמו שאתם אוהבים.

   

  מרקורי ממשיך את הנסיגה שלו עד ה-8 נסיגה שמתחילה בבית הבריאות, שימו לב שאתם מטפלים בעצמכם ואל תתעלמו מקריאת הגוף למנוחה ותחזוקה.

   

  קריירה ומימוש עצמי: ב-12.1 השמש יוצרת גרנד סקוור בשמים, יחד עם ירח מלא קרדינלי, זוהי תקופה שכדאי שתפשילו שרוולים ותניעו את עצמכם קדימה. לימודים, קשרים עם חו"ל, אל תתנו לקושי להסב את תשומת לבכם. וגם שימו את האגו בצד, הוא רק יגרע מכם כרגע, השתמשו בכריזמה ובחום לבכם.

   

  ב-20.1 השמש עוברת למזל דלי, המזל היורד שלכם ויש לכם הזדמנות לעמוד מול קהל או להשתמש בצד הייצוגי שלכם. זה תזמון מושלם להשיג חשיפה, פרסום או עוד צעד והתקדמות.

   

  סוף החודש ומולד ירח בדלי (27) חג האהבה קטן שלכם ואתם יכולים להיות מרוצים מעמלכם. אולי זה הזמן להכין את השמפניה ולהרים כוס לחיים. מולד ירח מסמל התחלה חדשה ועוזר לכם ליצור קשרים ויוזמות חדשות. (נצלו זאת)

   

  ילדים זה שמחה: שבתאי בצמידות למרקורי, בתחילת החודש, תצטרכו להתמודד עם קושי מסוים הקשור לפערי גילאים ושוני חשיבתי.

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 13-14 לחודש.

   

  ימים טובים לזוגיות: 27-29 לחודש, מולד ירח בדלי.

    

  מזל בתולה

  מרקורי שליט המזל שלכם, ממשיך את נסיגתו עד ה-8 לחודש. זוהי תקופה שאתם מתעסקים במשפחתיות ודואגים לחבר את חוט השני בין הבריות. אתם עסוקים בטיפול ודואגים לאנשים יקרים ויש מצב שהדאגה והטיפול מפריעה לכם בהנאות החיים.  

   

  שבתאי (לורד אוף דה קארמה) נמצא בנאדיר של המפה שלכם, ובתחילת החודש מתקרב למרקורי, נקודה הכי נמוכה, המסמלת את המשפחתיות הבסיס והיציבות שלכם, שימו לב שאתם לא דאגנים מידי, גם אם אתם רוצים לעזור.

  מעבר דירה, או שינוי סדר וארגון בבית, בהחלט עולה החודש.

   

  בריאות נפשית: מולד הירח המתרחש בתאריך ה- 27.1 הוא התחלה חדשה בבית החיים הטובים ונסיגת מרקורי באותו מקום גורמים לכם לחפש את התחביבים, הסדרות האהובות ולשאר הפינוקים של החיים, אז פרגנו לעצמכם.

   

  מערכות יחסים: מרס וגם ונוס מבלים את רוב החודש במזל היורד, בית הזוגיות, זוהי תקופה של יכולת הכלה ורגישות לבני הזוג שלכם. ויכול להיות שגם תצטרכו לטפל בהם. מה שבטוח תעשו את זה באהבה. לרווקים שביניכם זוהי תקופה להתאהב.

   

  ירח מלא ב-12 לחודש בבית החברים, מאפשר לכם ליהנות ממפגשים חברתיים ויוזמות תרבותיות.

   

  עבודה וקריירה: אם אתם עובדים במקצוע של מתן טיפול או שירות, זהו חודש שיאתגר אתכם רבות, אתם יכולים להיות אלה שמצילים חיים, אך המעמסה לא פשוטה. ואם אתם עובדים בעסק עצמאי או בבית, החודש הזה יאיר לכם פנים בשיתופי פעולה.

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 15-16 לחודש.

   

  ימים טובים לזוגיות: 2-4 לחודש.

   

  מזל מאזניים

  במחצית הראשונה של החודש אתם עוברים מתח עצבי שמוביל אתכם לעוד שלב בעצמאות שלכם. קשה לכם אם כל אנרגיה שמפריעה לכם בדרך שלכם. היבט של מתח בין אורנוס ליופיטר יכול ליצור גם התלבטות בתחום הזוגי. ההמלצה שלנו היא להבין שאפשר לנהל מערכת יחסים גם בלי תלות ועם הרבה חופש.

   

  מבחינת עבודה וקריירה בימים הראשונים של החודש, יש לכם אלף תוכניות אבל אף אחת לא מתרחשת כמתוכנן. ירח מלא

  ב-12 לחודש יחזיר את ההתנהלות לאיזון.

   

  יופיטר ממשיך את מהלכו במזל שלכם ואין ספק שאתם נהנים מהזדמנויות חדשות והתפתחות בתחום הקריירה. רק שימו לב שהחודש תצטרכו לעשות שינויים שיצריכו מכם להיות אסרטיביים ולא לקבל מרות (אם יש לכם בוס).

    

  למרות שבדרך כלל אתם דואגים לעצמכם יפה תחום הבריאות יכול להפוך למוקד דאגה החודש. שמרו על עצמכם שלא תידבקו, קחו ויטמין סי והתרחקו מחולים אחרים.

   

  מבחינת כספים ופיננסים מרס שליט הכספים שלכם נמצא במזל דגים, יש סיכוי שהחודש הכספים שלכם יתבזבזו על דברים שלא תכננתם, הוצאות על קלקולים או תקלות לא צפויות. מרס בבית הדגים מרמז גם על יצירתיות ואומנות, כדאי שיהיה לכם מהתבלין הזה החודש.

   

  את החודש אתם מתחילים עם נסיגת מרקורי. קשה לומר שהשגתם את כל מטרותיכם ברמת ההתפתחות האישית או הקריירה ולכן אנו מסיקים שאת ינואר אתם מבלים בהתחמקות ממטלות מעיקות. אם באמת תהיו חולים בזמן זה אז יהיה לכם תירוץ טוב, ויותר חשוב, הוא יהיה אמיתי. נסיגת מרקורי מסתיימת ביום רביעי ב-8 לחודש, זה גם הזמן בו אתם מחליטים שאתם רוצים להמשיך עם פרויקט חדש בתחום העבודה שלכם.

   

  מבחינה רומנטית: הירח המלא ב-12 לחודש מעורר את הרגש והתשוקה, בהחלט טוב לרווקים. והמולד ב-27 לחודש יכול לשלוח אתכם למספרה או לעשות חידוש בלוק שיחזיר לכם את הרצון לצאת לבלות וליהנות מזמן איכות זוגי.

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 17-19 לחודש

   

  ימים טובים לזוגיות: 5-6 לחודש.

    

  מזל עקרב

  מרס שליט המזל שלכם נמצא רוב החודש במזל דגים, זוהי תקופה טובה לרומנטיקה וחיזורים. ידוע שהמזל שלכם אוהב את אלמנט התשוקה, אז תיהנו.

   

  שימו לב החודש שאתם לא מבולבלים או מאבדים את הראש, זו אולי תקופה טובה לזוגיות אבל פחות טובה לעסקים (לפחות עד ה-27)

   

  עבודה וקריירה: מולד ירח ב-27 לחודש פותח לכם חלון חדש להזדמנויות בתחום העסקי והמקצועי. ימים אלו טובים לשיתופי פעולה ויוזמות חדשות.

   

  כספים: נסיגת מרקורי עד ה-8, משפיעה על בית הכספים שלכם, חשוב שתעשו חשבון נכון. ויתכן שיתרחשו הוצאות לא צפויות.

   

  אהבה וזוגיות: מרס וונוס בדגים, מפלס האנרגיה הרגשית עולה ואתם מוכנים לשחק את משחקי האהבה. סביר להניח שבעקבות מרס ומסלולו אתם עשויים להתעקש להחזיר אהבות ישנות.

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 20-21 לחודש.

   

  ימים טובים לזוגיות: 7-8 לחודש

   

  מזל קשת

  בתחילת החודש מרקורי מסיים את נסיגתו במזל שלכם. גם אם לא תכננתם, תצטרכו להשלים כל מיני פערים, עבודות ומטלות בירוקרטיות למיניהן. בתחום הכספי אתם חווים לחץ מסוים, יש מצב שזה למטרת מגורים. בכל מקרה כדאי שתנסו להיות קצת יותר מחושבים.

   

  המצפן החודשי: יופיטר במאזניים עושה לכם טוב בקטע החברתי, שומר על קשרים, על הזדמנויות חדשות. שמרו על האופטימיות שלכם ועל החיישנים פתוחים כל הזמן. היבטים בין אורנוס לבין יופיטר יכולים לעשות את השינוי, את הצ'אנס שאתם מחכים לו. אם אתם לומדים אז זה יכול להטיב עם הלימודים ואם אתם מורים אז בהוראה. ואם אתה לא – אז כנראה שיש לכם מה לומר, להעביר את הידע שלכם הלאה.

   

  במחצית השנייה הוא זמן של התפתחויות מהירות ואירועים שעוברים תפנית. אצלכם זה מתבטא בהגשות, סיומות ומעבר לדברים יותר אישיים ופחות מתסכלים.

   

  גם אם רכשתם או קניתם דירה או מכונית זה הזמן שהרכישה תקבל תפנית ותתחילו לעבור לשלב של התוצאות או שחרור הקושי שרבץ על הנושא עד כה.

   

  טיולים וחו"ל: תיתכן נסיעה מהעבודה או סיבה אחרת בסוף החדש, חשוב שתבדקו את הבריאות קודם לכן.

   

  עבודה וקריירה: שיתופי פעולה ועסקאות ישנות יכולות לחזור לחייכם בתחילת החודש ואילו את הכסף אתם עדין לא רואים, סביר להניח שאת התוצרים תקצרו לקראת אפריל.

   

  זוגיות: הזוגיות שלכם החודש תהיה יותר אינטימיות, מרס בדגים מאפשר לכם הקשתים ליהנות מהבית, ממשפחתיות ומרצון לישון כפיות. זה יכול רק להטיב עם התא הזוגי.

   

  מרקורי בנסיגתו יכול להחזיר לכם אהבות מפעם וגם שימו לב שאתם לא חסרי טקט ואומרים דברים שתצטערו עליהם.

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 24-23 לחודש.

   

  ימים טובים לזוגיות: 9-10 לחודש.

   

  מזל גדי

  מזל טוב לגדיים שחוגגים יומולדת. ירח מלא במזל היורד שלכם, בית הזוגיות ב-12 לחודש יעשה לכם גוד טיים יוקרתי כמו שאתם אוהבים.

   

  מרקורי בנסיגה במזל שלכם עד ה-6 זוהי תקופה שאתם מתעקשים על הישגיות והצלחה שלכם, אבל צריכים גם לנוח ולחדש כוחות. שמרו על האנרגיה שלכם ונסו להשתמש בסדר עדיפויות שלכם ולעתים לדחות מה שלא נראה לכם. מרקורי עובר לנסיגה למזל קשת ויחזור אליכם ב-12 לחודש, זוהי הזדמנות לחדש יחסים, לבקש סליחה, להתחבר לאמונה בעצמכם ולהמשיך במרץ הלאה.

   

  בשנת 2017 הכוכב שלכם שבתאי ממשיך את מסלולו בקשת ובבית החיפוש הרוחני, האמונה וההגשמה העצמית שלכם בשיאה. מומלץ לנצל את חודש ינואר להתחבר לעצמכם ולהבין מהו המצפן האישי (ממש לעשות רשימת הגשמות) לפני שאתם רצים אחרי הקצב המסחרר של החיים.

   

  בריאות וגוף: סביר להניח שמרקורי בנסיגה יתפוס אתכם עם צינון או דלקת בגרון. מאוד חשוב שתשמרו על עצמכם ותלבשו חם.

   

  כספים ופיננסים: מולד ירח ב-27 לחודש יפתח לכם חלון חדש להזדמנויות בתחום הכספי. לצעירים מבינכם: שיש להם ראש ממולח ותעוזתי, סוף החודש הזה הוא ה זמן 'לעשות קופה', אולי ממסיבות או ארגון חברתי אחר.

   

  מבחינה זוגית: התחלנו ונסיים עם הירח המלא של המזל היורד שלכם ב-12 לחודש. נצלו זמן זה ליהנות מיציאה רומנטית ואינטימית. רק זכרו להיות פחות עקשניים.

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 25-26 לחודש.

   

  ירח בבית הזוגיות: 11-12 לחודש.

   

  מזל דלי

  עוד כמה צעדים לקראת היום הולדת שלכם וכן, החודש אתם מרגישים מעט בודדים, מתעקשים לעשות דברים בדרך שלכם, ומעבירים את הזמן בספקולציות, חלומות בהקיץ ומול המסך.

   

  השמים משחקים לטובתכם ב-20.1 כשהשמש תעבור למזל שלכם וכשמולד הירח ב-27 במזל שלכם יחזור להאיר את יומכם. זוהי תקופה טובה חברתית, אישית וכדאי שתגידו כן להצעות ובילויים.

   

  אהבה וזוגיות: מתי בפעם האחרונה הייתם בחו"ל, או טיול רומנטי, הירח המלא ב-12 לחודש מחזק את הפן האינטימי.

  בתחילת החודש שבתאי ששולט במזל שלכם נצמד ליופיטר ומייצר לכם הזדמנות תקשורתית, קשרים שיכולים להיות אינטימיים אבל גם טובים לעסקים.

   

  בית ומשפחה: אולי תמצאו את עצמכם חסרי מוטיבציה החודש או רודפים אחרי הזנבות של עצמכם מבחינת סדר יום ושגרה. תיהנו ממשפחתיות ואינטימיות, זה לא מילה גסה.

   

  בריאות: מרס וונוס במזל ה-2 מחלישים קצת את מערכת החיסון שלכם והופכים אתכם יותר רגישים, אולי זו אלרגיה, בכל אופן מומלץ לעשות אמבטיות חמות ולשתות תה צמחים.

   

  ימים טובים לזוגיות: 13-14 לחודש

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 1-27-28-29 לחודש

   

  מזל דגים

  מרס וונוס יבלו את מירב החודש במזל שלכם, זוהי תקופה שאתם נהנים מיצירתיות ומגנטיות וגם עור הפנים שלכם יזרח ויראה יותר טוב.

   

  ינואר הוא חודש בו השמש נכנסת למזל דלי ולבית עולמכם הפנימי, זה סימן לזמן עבור עצמכם ולחיפוש דבר מה מעבר. חלק מהעניין הוא האופי הבלתי ניתן לסיפוק שלכם ואולי זה זמן ליהנות מאינטימיות.

   

  כספים: שליט המזל שלכם, יופיטר – יוצר היבטים לאורנוס בתחילת החודש, זה מרמז על שיפור בתחום הכספי.

   

  מבחינת קריירה שבתאי ברום המפה שלכם מציב אתכם במקום תובעני מבחינת מצבכם התעסוקתי, נשאר לכם מעט זמן לעצמכם וכתוצאה מכך גם לזוגיות. אולי תוכלו להתנחם בעובדה שמצב זה לא ימשך יותר מחודש או חודש וחצי לכל היותר. אולי זה זמן של השתלמות מקצועית שתשתלם לכם בעתיד.

   

  זוגיות: ירח מלא של ה-12 טוב להתאהבות חדשה עבור הרווקים שבינכם. ולאלו שבזוגיות זוהי תקופה ליהנות מערב רומנטי על יין ומטעמים ולחגוג את החיים.

   

  רעיונות חדשים: מולד ירח ב-27 לחודש בדלי, יכול להוליד רעיון חדש לתחום הקריירה שלכם, אתם ידועים כיצירתיים, אז חשבו על אפיק חדש של פרסום ושיווק ואם אתם לא עצמאיים אז זה טוב לתקשורת חברתית.

   

  ימים טובים לזוגיות: 15-16 לחודש.

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 2-4, 30-31 לחודש.

   

  שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "למצוא את הייחודיות שבך: הורוסקופ ינואר 2017"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: bigstock
  מה מחכה לנו החודש?
  צילום: bigstock
  צילום: שרית צרפתי
  שלי רום
  צילום: שרית צרפתי
  מומלצים