שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "חשבתי שאני מת": הקוסם דיוויד בליין ירה בעצמו בטעות

  אמן האשליות דיוויד בליין ביצע פעלול שבמהלכו ניסה לתפוס קליע בפיו, אך עקב תקלה הוא פצע את גרונו. בווידאו שתיעד זאת נראית הפגיעה וההתאוששות של הקוסם אחריה: "פתאום חשתי כאב"

   

  קסם מסוכן: אמן האשליות דיוויד בליין נפצע מכדור שירה לעצמו בגרון. בליין ביצע פעלול שבו הוא ירה ברובה המכוון לתוך גרונו, והקליע אמור להיתפס בכלי מתכת שנמצא בפיו. אך הכלי החליק, והקליע נכנס למעטפת גומי בפיו של הקוסם ופצעה את גרונו. הוא הועבר לטיפול בבית חולים לאחר שהרגיע את הקהל שצפה בו. 

   

  הפעלול, חלק מהמופע של בליין "Beyond Magic", שודר בסוף השבוע בערוץ E4 הבריטי, ובווידאו שתיעד אותו נראית הפגיעה וההתאוששות של הקוסם.

   

  הסרטון המלא:

   

  בליין אף תיאר את תחושותיו לאחר מכן: "הזמן התחיל פתאום לעבור ממש לאט. כשהקליע פגע, שמעתי צליל גבוה באזניים, הרגשתי את הפגיעה בחלק האחורי של הגרון שלי. הייתי בטוח שהקליע עבר דרך הראש שלי ושאני מת. פתאום חשתי כאב וזה החזיר אותי. הבנתי שאני חי". 

   

  בליין (43), יהודי אמריקני, התפרסם בעיקר בביצוע תרגילים מסוכנים פיזית, שבוחנים את יכולותיו וגבולותיו של הגוף האנושי. בין היתר קבר עצמו מתחת לאדמה במשך שבוע, ובהזדמנות אחרת אחסן את עצמו בתוך קוביית קרח ענקית במרכז הטיימס סקוור. בישראל הוא נודע גם כמי שיצא בעבר עם השחקנית אגם רודברג.

   

  את פעלול הרובה החל בליין לבצע כבר ב-2010. למרות התחושות הקשות שסיפר עליהן לאחר הפגיעה בגרונו, הוא צפוי להמשיך לבצע אותו במופעים הבאים שלו.  

   

  הפעלול המקורי:

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  דיוויד בליין במהלך הפעלול
  לאתר ההטבות
  מומלצים