שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אוהדי מכבי ייאלצו לחתום על כתב התחייבות
  בעלי המינויים של הקבוצה יידרשו לחתום על מסמך ובו הם מתחייבים שלא להיות מעורבים במעשי אלימות בדרבי (ב', 21:00, המושבה), כתנאי לרכישת כרטיס למשחק. ארגון האוהדים איים בחרם: "נחצה קו אדום, זו הכרזת מלחמה"

  מכבי תל-אביב מציבה לאוהדי תנאים לרכישת כרטיסים לדרבי הקרוב ביום שני באצטדיון המושבה (21:00). בהודעה שפורסמה באתר הרשמי של המועדון נכתב כי בעלי המינויים שירצו להגיע למשחק ייאלצו לחתום על כתב התחייבות במעמד איסוף הכרטיסים.

   

  הפועל תל-אביב נפרדה מגיא לוזון עם הפסד

   

  בין היתר נכתב בכתב ההתחייבות שעליו יידרשו האוהדים לחתום: "הנני מצהיר ומתחייב בזאת לא להיות מעורב, לעסוק או לנקוט בכל מעשה אלימות... או לאיים, פיזית, או מילולית, בתחומי האצטדיון...".

   

  כתב ההתחייבות שעליו נדרשים אוהדי מכבי ת"א לחתום (צילום מסך)
  כתב ההתחייבות שעליו נדרשים אוהדי מכבי ת"א לחתום(צילום מסך)

   

  התגובה של אוהדי מכבי ת"א (צילום מסך: מהפייסבוק)
  התגובה של אוהדי מכבי ת"א(צילום מסך: מהפייסבוק)

   

  בסעיף 6 של כתב ההתחייבות נכתב: "ידוע לי כי במקרה של הפרת התחייבות זו ו/או ביצוע עבירה, בתחומי האצטדיון או בסביבתו, המועדון יהיה רשאי לנקוט נגדי בכל אמצעי לפי שיקול דעתו לרוב מניעת כניסתי לאצטדיון, הרחקתי המיידית ותביעות כספיות".

   

  לא עבר זמן רב - ובארגון אוהדי מכבי, "מכבי פנאטיקס", איימו להחרים את המפגש בפוסט תקיף בפייסבוק: "כבר תקופה שהנהלת המועדון רודפת את אוהדיה,

  אך פה נחצה קו אדום. לא ניתן לאנשים שכאלה להמשיך לנהל את המועדון, זו הכרזת מלחמה. הכדורגל הוא של האוהדים ולא של העסקנים. אנחנו קוראים לכל אוהדי מכבי לא להגיע למשחק ולא לחתום על המסמך הזה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים