שתף קטע נבחר

זה הרבה יותר מספורט

איך גורמים לילדים ונוער לחוש תחושת ניצחון אישית וקבוצתית ובכך סוללים להם דרך לעתיד טוב יותר? בעזרת הספורט. צוות "מהפך במגרש" יצא לתיכון נעמת כדי לעשות טוב על הנשמה. היה מרגש

בחסות הטוטו

 

הכירו את הספורט החדש שעוזר לתלמידים: המגרש ברח' אלפסי בראשל"צ נמצא בתיכון נעמת. עמית מלמד, מורה לספורט בביה"ס, ביקש שהצוות של "מהפך במגרש" יגיע לביקור ויראה מה אפשר לעשות עם המגרש שראה ימים טובים יותר - מבחינת הסימונים שדהו, אבל גם בשביל להרים רשת עבור משחקי הטניס-רגל, ענף ספורט שהוא גם הרבה יותר מעוד משחק. מלמד סיפר שהאימונים במגרש גורמים לתלמידים להיכנס יותר לשיעורים, הם באינטראקציה עם המורים, משחקים איתם, מרגישים תחושת ניצחון והצלחה על המגרש, מה שהם לא זוכים להרגיש במקומות אחרים.

 

"שיפוץ המגרש יעודד תלמידים נוספים לשחק ויגרום להם לבוא יותר לביה"ס", הסביר בפנייתו, והחבר'ה של הפרויקט מיד התגייסו לעזרה. למגרש התווספה רשת טניס רגל וסימונים על מנת לאפשר לתלמידים להתנסות בענף ספורט. הרשת תשמש גם משחקי כדורשת של הנערות הלומדות בתיכון. צפו במהפך המרגש: 

 

 

עושים מהפך במגרש

לכל אחד ואחת מאיתנו יש את המגרש הביתי שלו/שלה. אנחנו מגיעים לשם כדי לשחק עם החברים, לעשות קצת ספורט ולשמור על הקשר, אבל בעיקר לשמור על החברות ועל הקהילה. גם הילדים שלנו משחקים שם אחר-הצהריים, ממציאים משחקים חדשים, מגלים עולמות ומפתחים את הביטחון העצמי שלהם.

 

אבל לפעמים המגרש, למרות ואולי בגלל כל האהבה והמשחקים היומיומיים, מאבד מהזוהר שלו, הרשתות נקרעות, השערים מקבלים כתמי חלודה, הדשא הולך ונעלם והסימונים כבר לא נראים, אולי בעיקר משום שגם התאורה לא כל-כך עובדת.

 

במסגרת פרויקט מיוחד של ynet בשיתוף הטוטו ישופצו מתקני ספורט קהילתיים ברחבי הארץ כשתהליך השיפוץ ילווה ויתועד בסדרה חדשה כאן ב-ynet.

 

 

התפקיד שלכם הוא להגיש בטופס המיוחד בקשות לשיפוץ המגרש שבו אתם נוהגים להיפגש ולשחק. האתרים הנבחרים יזכו לטיפול מקיף על ידי צוות מיוחד שיחזיר את הכבוד למגרש.

 

בחסות הטוטו

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים