שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  "המקדש הארור": חדר הבריחה של ליאור סושרד

  בדקנו את אחד מחדרי הבריחה במתחם אסקייפ סיטי - המטרה: למצוא פרופסור ולצאת מהמקדש בשלום

  פרופסור בכיר לארכיאולוגיה נעלם במעמקי הג'ונגל לאחר שחיפש את המקדש של מונטזומה, השליט האצטקי האגדי. המטרה: למצוא את הפרופסור ולצאת בהצלחה מהמקדש, אחרת ניכלא בפנים. כך התחילה ההרפתקה שלנו בחדר הבריחה "המקדש הארור" במתחם אסקייפ סיטי שפתח ליאור סושרד לפני חודשים ספורים בתל אביב.

  המתחם שבו 10 חדרי בריחה, חדרי פעילויות נוספים ובר בנוי ממסדרונות רבים ותפאורה כהה, וכשהמפעילה הובילה אותנו לחדר דרך מסדרון אפל ומלא בדלתות, ההתרגשות כבר החלה.

   

   (באדיבות אסקייפ סיטי) (באדיבות אסקייפ סיטי)
  (באדיבות אסקייפ סיטי)

   

  מיד עם הכניסה לחדר, התרשמתי מהתפאורה, והמוזיקה והאפקטים שלאורך השהות שלנו בחדר העניקו את התחושה שאנחנו בג'ונגל במכסיקו. החדר הוא ברמת קושי גבוהה, כאשר חידות רבות בו הן פחות אינטואיטיביות מחדרים אחרים שבהם הייתי. בחלק מהחידות היה קושי להבין מה צריך לעשות בהן.

   (באדיבות אסקייפ סיטי) (באדיבות אסקייפ סיטי)
  (באדיבות אסקייפ סיטי)

   

  בתדריך כניסה לחדר המפעילה ערכה מולנו תיאום ציפיות לגבי מתן רמזים, וכמובן שאמרנו שלא נרצה שהיא תגלה לנו את הדרכים לפתרון. הצוות היה מקצועי ואדיב ולמען האמת סייע בפתרון כמה חידות כשהבחין שנתקענו. כשנכנסים לחדר לא ברור מה צריך לעשות ולכן כדאי להגיע מרוכזים מאוד ועדיף שלא להגיע בחצות, כמו שאנחנו הגענו. בחידה הסופית לא הייתה אינדיקציה שהצלחנו לפתור אותה נכון והמפעילה הייתה צריכה להתערב ולספר לנו ברמקול שסיימנו את החדר בהצלחה.

   

  לסיכום, האפקטים מרשימים וגם התפאורה ברמה של חדרי בריחה בחו"ל, אך הקשר בין סיפור המסגרת לחידות שבחדר היה חלש, וגם כמה וכמה החידות לא היה ברורות ואינטואיטיביות. החדר דורש מהשחקנים ראש פתוח ודיוק ולאלו מכם בעלי שמיעה מוזיקלית יהיה יתרון.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים