שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  כל מזל והמזל שלו: הורוסקופ אישי לחודש פברואר
  שני ליקויים יתרחשו בחודש פברואר, לשניהם משמעות גדולה בחיינו. האסטרולוגית שלי רום בוחנת כיצד אלו ישפיעו על כל מזל ומפרטת איך ייראה החודש שלנו

  חודש פברואר הוא גשר צר מאוד בין העולמות. מתרחשים בו שני ליקויים חורפיים ומשמעותיים. ומכיוון שסדר העידנים הוא הפוך, העידן היוצא הוא דגים והעידן החדש הוא דלי – לכן גם הליקויים החודש הם בסדר הפוך.

   

  הליקוי הראשון הוא ליקוי ירח מלא ב-11.2 בציר אריה ודלי, שמבטא את שיא האנרגיה והיוקרה של הדלי והעידן החדש. הליקוי השני הוא ב-26 ליקוי חמה טבעתי, שמסמל את העידן היוצא ואת הסיומות וסגירת המעגלים.

   

  כולנו נולדנו בתפר בין העידנים, כולנו לומדים לג'נגל בין האנרגיה הישנה לחדשה ורק התלמידים החרוצים שבינינו, יכולים באמת לנצל

  את האנרגיה של העידן היוצא ועדיין לשעוט אל עבר העידן החדש. זו אמנות של ממש לשלוט בכל 4 היסודות.

   

  תגידו לעצמכם את האמת: הורוסקופ חודש פברואר

   

  מזל טלה

  החודש הוא החודש שלכם. מצד אחד, אתם באור הזרקורים. מצד שני, חשוב לשמור על סבלנות ואיפוק ולא לצאת מהכלים. אם תדעו להשתמש בכוח שלכם – שמתחיל במוח ולא הרגש, תוכלו ליהנות מקונצרט נפלא של יכולת אישית.

   

  1-2.2 החודש נפתח עם ירח במזל שלכם. הירח בצמידות למרס, שמעלה אתכם על הכביש המהיר של החיים. אנרגיית האש מאפשרת לכם ליזום, ליצור, לקחת אחריות וכמובן, להיות בראש. עקב האכילס של ימים אלו, הוא לשמור על איפוק ולא להשתגע. ימים אלו טובים לזוגיות ולתשוקה עבורכם, כל עוד אתם שומרים על המינון הנכון ולא לוחצים יותר מדי.

   

  4.2 אלת האהבה, עוברת למזל שלכם ואתם יכולים לרקוח מערכות יחסים וליהנות מריגושים.

   

  6.2 יופיטר נכנס לנסיגה שתסתיים רק ב-9.6. הנסיגה בבית הזוגיות ומערכות היחסים. זוהי הזדמנות לעצור, להשקיע, לתכנן מהלכים, לתקן ולדייק את הרצון שלכם וגם לנסוע לחו"ל, כי הגיע הזמן ליהנות. לאלו מכם שלומדים, זוהי תקופה לשבת על הכיסא ולשקוד.

   

  11.2 ליקוי ירח מלא באריה (ליקוי צל חלקי) - נסו לא לברוח מאינטימיות, זה הזמן להבין שצריך להכניס רזולוציות קטנות של עומק ורוך. חברים הם מילת המפתח, אך גם מנוחה היא חלק מהנוסחה.

   

  22.2 שמש בצמידות לזנב דרקון ומרס יוצרים 90 מעלות לפלוטו. בדקו מהו הערך האישי שלכם ומקדו את האנרגיה סביב אותה מתנה שיש לכם. אל תינטשו את היכולות שלכם מאחור. זה הזמן להביא את הכוח שלכם אל קדמת הבמה.

   

  26.2 ליקוי חמה טבעתי בדגים. כשמדובר באנשים שמרגשים אתכם, כאלה שגורמים ללב שלכם להתפוצץ. בדקו היטב – האם הם משפיעים עליכם לטובה? יש כאלה שכדאי להשאיר מאחור, לסגור מעגל ולהתקדם הלאה בחיים. כשהלב נפתח אפשר ליצוק לתוכו אהבה חדשה. ולא מדובר בהכרח בבני זוג, אלא בכל סוג של מערכת יחסים.

   

  27.2 מרס נצמד לאורנוס. זהו יום עם עוצמה וכוח להניע את גלגלי העולם, רק שימו לב שאתם מנצלים אותו נכון ולא משתגעים מרוב לחץ.

   

  מזל שור

  ונוס, הכוכבית שלכם, רודפת אחר מרס במשך כחודש ימים ולא מצליחה להשיג אותו. הרדיפה הזו מסמלת את הרצונות שלכם ואת כוח ההנעה. היא מרמזת על כך שאתם במרתון שמתחיל החודש הזה ויפסיק באופן יזום בחודש הבא כשוונוס תתחיל את נסיגתה.

   

  מה יקרה כשוונוס תכנס לנסיגה בין 4.3-15.4? אז יתחיל חיבור פנימי אל החושים שלכם והפסקה של המרתון, זאת כדי להבין מה באמת עליכם צריכים לממש בתחום האהבה ובתחום הכספי.

  כעת, ונוס נמצאת בשלב הרעיון (או ההיריון), לאחר הנסיגה היא תעבור לשלב התוצאות.

   

  1-2.2 החודש נפתח עם ונוס כלואה בין כירון לבין מרס. זוהי תחושה של תסכול ושל פצע מדמם שגורם לנו להבין את מערך החיים בצורה אחרת.

  ימים אלו טובים למציאת פתרונות בתחום הזוגיות, רק שמרו על המינון הנכון ואל תלחצו מידי.

   

  4.2 ונוס עוברת למזל טלה ואתם מוצאים את עצמכם בפער בין המצוי לבין הרצוי. לעתים אתם אף בתחושה שהכל נמצא בפנטזיה, אך לא מתממש במציאות (כפי שהייתם רוצים).

   

  6.2 יופיטר נכנס לנסיגה שתסתיים רק ב-9.6. נסיגה זו מאמנת אתכם לעבוד עם אנשים ולשפר את היחסים איתם.

   

  11.2 ליקוי ירח מלא באריה (ליקוי צל חלקי) - הליקוי מתרחש בבית העבודה שלכם. בדקו מה קורה עם הקריירה שלכם. אתם אנשים יותר אינטימיים ונדרשים בתקופה זו לשתף פעולה ולהבין שלא כל האנושות דומה. ציר הליקוי נוגע גם בתחום הבית והמשפחה. נפתחת שם אפשרות להתנהל אחרת עם המשפחה ולא לוותר על הקרבה למרות הפער שנוצר.

   

  22.2 שמש בצמידות לזנב דרקון ומרס יוצרים 90 מעלות לפלוטו. אתם עוברים טרנספורמציה בין החוץ לבין הפנים שלכם. ככל שתהיו כנים ותלכו עם האמת שלכם, כך תמנעו מעימותים ומלחמות מיותרות. לגבי העבודה, אלו הם ימים שתוכלו להריץ יוזמה חדשה.

   

  26.2 ליקוי חמה טבעתי בדגים. זוהי הזדמנות לתבל את הידע שלכם באמנות הרגש ולהכניס אותו לחיים בדרך אחרת. הליקוי ישפיע על תחום העבודה. הקפידו לא ליצור דרמות מיותרות.

   

  27.2 מרס נצמד לאורנוס. היבט זה נמצא מאחורי הקלעים אצלכם. אנו מציעים לכם לשתף אנשים אחרים בתכנון שלכם. פחות להסתער ויותר לדייק.

   

  מזל תאומים

  החודש אתם מאיצים את הקצב ויוצאים לשטח כשידכם על העליונה. יציאתו של כוכב מרקורי מנסיגה, מאיץ אתכם לשלב הבא בביצוע ובעשייה שלכם. עכשיו גם אתם עוברים את מבחן מערכות היחסים. רגע לפני החודש הבא בו ונוס עוברת לנסיגה, קחו נשימה גדולה ותפעלו כדי להתקרב.

   

  1-2.2 החודש נפתח עם ירח בטלה, שמאיץ את הפעילות החברתית.

   

  4.2 אלת האהבה עוברת לבית החברתי שלכם. אתם יכולים ליהנות מפעילות חברתית ולהתקרב למי שמתאים לכם. זכרו שבסופו של דבר זה איך אתם אומרים את הדברים ולא מה אתם אומרים.

   

  6.2 יופיטר נכנס לנסיגה שתסתיים רק ב-9.6. זוהי הזדמנות לעצור להשקיע, לתכנן מהלכים, לתקן ולדייק את הרצון שלכם. יופיטר הוא שליט בית הזוגיות שלכם, אז אם אתם רוצים לעשות את זה ביחד, חשבו בתדר של חברות.

  11.2 ליקוי ירח מלא באריה (ליקוי צל חלקי) הליקוי הוא המשך לתהליך שהתחלתם ולא הצלחתם להשיג. החוכמה היא ללמוד ולהמשיך ללמוד ולא לזלזל בדרך ארוכה. לצאת להשתלמות, לקורס ואפילו לחו"ל.

   

  22.2 שמש בצמידות לזנב דרקון ומרס יוצרים 90 מעלות לפלוטו. מעבר שמתרחש בבית הקריירה. בדקו, מהו הערך האישי שלכם ומקדו את האנרגיה סביב אותה מתנה שיש בכם. אל תינטשו את היכולות שלכם מאחור. זה הזמן לייבא את הכוח שלכם לקדמת הבמה.

   

  26.2 ליקוי חמה טבעתי בדגים, גם בבית הקריירה. נסו למקד את הדברים ולהיות ענייניים. פוקוס כלפי המטרה ולא פזרנות. יש אנשים שיכולים לעזור לכם להגשים את המטרות, אך זכרו לקשור איתם את הקשר הנכון ולא להיכנס למערבולת רגשית שאיננה תורמת.

   

  27.2 מרס נצמד לאורנוס. אם חיפשתם את היום המדויק לרעיונות והברקות, זה היום. רק שימו לב שאתם לא יורים חצים של יהירות.

   

  מזל סרטן

  עונת הליקויים של חודש פברואר נוגעת בכם תמיד (יותר מכולם). זאת מכיוון שמזל סרטן נשלט על ידי הירח והירח הוא השחקן הראשי בליקויים. הליקוי הראשון – ליקוי ירח מלא. שליט המזל שלכם מאיץ בכם לעבור טרנספורמציה ולהתחבר החוצה. להיפרד מהשלייה ולומר כן לחברים, לפעילות ולשינויים של קידמה. הליקוי השני, הנשלט על ידי השמש, מאתגר אתכם לשחרר את העולם הרגשי שמנהל אתכם לרוב. זהו חודש של שיעורים גדולים וקטנים, אך בעיקר כדאי שתסכימו ללמוד ולא להישאר מחוץ לכיתה.

   

  1-2.2 החודש נפתח עם ירח בטלה שמאיץ בכם את האש. שימו לב שאתם שומרים על איזון גוף נפש ובריאות. יוזמה הקשורה לחו"ל או ללימודים - מבורכת.

   

  4.2 אלת האהבה עוברת לבית הקריירה שלכם. השאיפות שלכם גדלות, אך השאלה היא כיצד אתם מיישמים אותם? נסו לא להיות אימפולסיביים מדי. זה הזמן לעשות ספורט ולשחרר לחצים פנימיים.

   

  6.2 יופיטר נכנס לנסיגה שתסתיים רק ב-9.6. זוהי נסיגה שממוקמת בנאדיר של המפה שלכם ומאפשרת לכם להשתמש ביכולת שלכם. אתם יודעים לגשר בין אנשים בדרך טובה. כדאי שתתחילו למזג בין העולם הפנימי, העולם הביתי והקריירה שלכם.

   

  11.2 ליקוי ירח מלא באריה (ליקוי צל חלקי) שמתיישב ישירות על בית הכספים שלכם. זה הזמן לעשות סדר ולגבות כספים. גם אם אתם במצוקה כספית, כדאי שתיעזרו בקשרים, תשתמשו בטכנולוגיה כמו 'ארנק דיגיטלי' ואל תתביישו לשאול. הליקוי הזה הוא דרך לבטא התייעלות עבורכם.

   

  22.2 שמש בצמידות לזנב דרקון ומרס יוצרים 90 מעלות לפלוטו. זהו זמן שיתמרץ אתכם לצאת מנקודות ישנות ולהתחדש. ללמוד, לחוות ולראות את מה שלא הסכמתם לראות עד עכשיו.

   

  26.2 ליקוי חמה טבעתי בדגים. מולד הירח שממוקם בבית ההתפתחות שלכם, מלמד אתכם לשמר את הכוח שלכם, את היצירתיות, את הפוטנציאל המיוחד ואת יכולת הריפוי וההכלה הקיימים בכם.

   

  27.2 מרס נצמד לאורנוס, בבית הקריירה שלכם. אתם מקבלים תוספת דלק לייצר את הפרויקט החדש שלכם. זוהי נקודת יציאה ונקודת כניסה. אם סיימתם עבודה, זה הזמן לדחוף קדימה להתרכז ברעיון חדש.

   

  מזל אריה

  השמש, שליטת המזל שלכם, מככבת החודש בשני ליקויים אשר מאתגרים אתכם לשנות גישה ומתמרצים אתכם לשעוט קדימה. הליקוי הראשון מתרחש ב-11 במזל אריה. הירח באריה, הוא הסימן של הכוח שמתרכז בכם. הפוטנציאל הגלום בכם, התהילה שלכם צריכה לצאת החוצה לעולם. זה יכול להשפיע על עולם הזוגיות שלכם (השמש ממוקמת שם). תוכלו ליצור מציאות חדשה כלפי הזוגיות שלכם ולגלות דברים שהיו מתחת לפני השטח. אבל חשוב שתתנו גם לאחרים במה או מקום.

   

  1-2.2 החודש נפתח עם שמש ללא היבטים. תמצית הכוח יושב בבית הזוגיות. השאלה היא כיצד אתם מגיעים אל ההר כשאין אפילו כתובת? הפעילו את החוכמה שלכם ואל תאיצו בתהליכים.

   

  4.2 אלת האהבה עוברת למזל טלה, בית הלימודים וההתפתחות שלכם. היכרות יקרת ערך יכולה להופיע בחייכם.

   

  6.2 יופיטר נכנס לנסיגה שתסתיים רק ב-9.6. זוהי נסיגה שתשפיע על התקשורת שלכם, אז כדאי שתנסו לחבר בין הפלוסים והמינוסים וליצור הרמוניה.

   

  11.2 ליקוי ירח מלא באריה (ליקוי צל חלקי) בבית הזוגיות שלכם. האגו שמוביל את הדרך הייחודית שלכם ואת הרצון לדייק, חשוב והכרחי. ועדיין, כשמדובר במערכות יחסים כדאי לרדת מההר וליהנות יחד. הליקוי הזה מלמד אתכם לחלוק. לחבר את החלקים הקטנים לכדי תמונה אחת שלמה. לרומנטיקנים שבינכם – זה הזמן ליהנות מחוויה.

   

  22.2 שמש בצמידות לזנב דרקון ומרס יוצרים 90 מעלות לפלוטו - השמש היא שר החוץ שלכם. בתקופה זו, הכוכבים מכריחים אתכם להיכנס פנימה ולקבל החלטות מתוך ה'אמת' הפנימית. כל עוד לא תקשיבו לכך, תמצאו את עצמכם במלחמות שווא.

   

  26.2 ליקוי חמה טבעתי בדגים. מולד הירח יושב בבית הכספים שבאים ממקורות חיצוניים. כשמדובר בכסף, נסו כמה שפחות לערב רגשות ולהיות פרקטיים וכלכליים. נקודת כאב שקשורה לכסף יכולה להיפתר אם תערבו גורם חיצוני.

   

  27.2 מרס נצמד לאורנוס, בבית ההתפתחות שלכם. הריצה שלכם למרחקים מתחילה עם אסטרטגיה נכונה ותכנון נכון. אם קשה לכם בימים אלו להתחבר לתהליך מושכל ומחושב, היעזרו במישהו שיכול להשלים לכם את האנרגיה החסרה.

   

  מזל בתולה

  השנה הזו, שהחלה לפני כחודש, היא שנה שמתחלקת לשני חלקים עבורכם. החלק הראשון הוא עד לחודש מאי. הוא תובע מכם להיכנס פנימה ולעבור תהליך של דיוק, ריפוי וחישוב מסלול מחדש. בחלק השני, מחודש מאי, ראש הדרקון שנמצא במזל שלכם יעבור לאריה, ויעביר אתכם לעמוד הבא בהתפתחות האישית. הזהות האישית שלכם מתגבשת ואתם יכולים להציג לעולם את עצמכם או את הרעיון שלכם.

   

  החודש מחכים לנו שני ליקויים משמעותיים. השני מבין שניהם (זה שיתרחש ב-26 לחודש) ישפיע עליכם באופן ישיר ויכתיב לכם סיומות וסגירת מעגלים. הליקוי השני (שיתרחש ב-11 בחודש) ייתן לכם הצצה אל עבר העתיד שלכם. כלומר, אתם מתכננים את העתיד ורק אז יכולים לשחרר את העבר.

   

  1-2.2 מרקורי סיים את הנסיגה שלו והוא עובר לשלב האצה. כלומר, הארנבת שלכם כבר רצה קדימה. מעבר לכך, בתחילת החודש, מרקורי בצמידות לפלוטו ייתן לכם "בוסט" של אנרגיה עצמתית שתאפשר לכם להוציא לפועל את הרעיון.

   

  4.2 ונוס עוברת לבית האינטימיות. חפשו את הרגש בתוך כל השכלתנות והדרישות שאתם מציבים.

   

  6.2 יופיטר נכנס לנסיגה שתסתיים רק ב-9.6. זוהי נסיגה שיושבת בבית הכספים שלכם. המשמעות היא שתצטרכו לדייק את המשאבים. יתכן שיש לכם התלבטות עם בן הזוג לגבי מגורים, או כספים. כעת, ניתנת לכם הזדמנות בת חודש וחצי להגיע לעמק השווה. אם אתם צריכים לעבור הליך רפואי, תיקון או שינוי בתחום הגוף – בדקו לעומק ורק אז תחליטו.

   

  11.2 ליקוי ירח מלא באריה (ליקוי צל חלקי) שמתיישב על בית הבריאות שלכם. שמעתם על חוכמת ההמונים? אם יש לכם בעיה או לקרובים לכם, כדאי שתבדקו לעומק ותבצעו מחקר על הנושא. לעתים ההבנה מובילה לגישה או לטיפול אחרים לגמרי, אז אל תחששו מהליך חדשני. זוהי הזדמנות עבורכם ליצור עתיד חדש, לחשוב על הכישרונות שלכם ולברר כיצד הם תורמים לחברה. הבתולות ידועות ככאלה שתורמות. בדקו, כיצד הדבר בא לידי ביטוי אצלכם.

   

  22.2 שמש בצמידות לזנב דרקון ומרס יוצר 90 מעלות לפלוטו, בבית הזוגיות. כאשר תבצעו בדיקה לעומק תוכלו לקחת החלטות חדשות. גם כלפי הזוגיות, שימו לב שאינכם נמהרים.

   

  26.2 ליקוי חמה טבעתי בדגים. מולד הירח ממוקם בבית הזוגיות או מערכות היחסים. צומת גדולה זו בבית הזוגיות יכולה להכניס רגש רב, רומנטיקה ואף תחושת כאב. זנב הדרקון שלכם מלמד אתכם לשחרר את מה שהיה ולהתקדם אל עבר החדש.

   

  27.2 מרס נצמד לאורנוס. מה תבחרו, לימודים או חו"ל? תקבלו החלטה לפי מה שהכי מדבר עליכם ולכו על זה.

   

  מזל מאזניים

  החודש שלכם מתחיל עם ונוס 'בין המצרים'. אלו הם ימים שבהם עליכם לקבל החלטות גדולות בנוגע לעתיד שלכם. החשוב מכל הוא להחליט מתוך חוזק פנימי ואסטרטגיה נכונה ולא על פי רגשות מתפרצים.

   

  אם אתם לא יודעים להתאפק, תוכלו לעשות זאת בתקופת נסיגת ונוס שתאט את הקצב. תוכלו לדייק את הרעיון ולהפעיל את הקסם האישי שלכם על כל התוכנית. תקופת הנסיגה תתרחש ב- 4.3-15.4, והשפעתה כבר החלה.

   

  1-2.2 החודש נפתח עם ירח במזל היורד שלכם. החזיקו חזק כי כבר בתחילת החודש אתם עוברים להילוך חמישי. ירח בצמידות למרס, מעלה אתכם על הכביש המהיר של החיים.

  ימים אלו טובים לזוגיות ותשוקה, רק כדאי שתפנו זמן לכך.

   

  4.2 אלת האהבה עוברת למזל היורד שלכם ואתם נהנים מחיזורים ומאדרנלין שמוזרק לכם. גם אם אינכם נמצאים בזוגיות, זוהי אנרגיה שאם תדעו לשלוט בה (ולא ההיפך), היא תיטיב עמכם. רק שימו לב שאתם לא יוצאים מהדעת או מהתלם בתחום הזוגי.

   

  6.2 יופיטר נכנס לנסיגה שתסתיים רק ב-9.6. הנסיגה מתרחשת במזל שלכם וזוהי הזדמנות לעצור, להשקיע, לתכנן מהלכים, לתקן ולדייק את הרצון שלכם. הפרויקט שלכם יקרום עור וגידים עם תכנון טוב, אז השקיעו ואל תוותרו על הירידה לפרטים.

   

  11.2 ליקוי ירח מלא באריה (ליקוי צל חלקי). זה הזמן להפנים את אמנות הפיתוי, כלפי העולם וכלפי האנשים הקרובים לכם. הקפידו על רזולוציות קטנות של עומק ורוך. חברים הם מילת המפתח, אך גם מנוחה היא חלק מהנוסחה.

   

  22.2 שמש בצמידות לזנב דרקון ומרס יוצרים 90 מעלות לפלוטו. בדקו מהו הערך האישי שלכם ומקדו את האנרגיה סביב אותה מתנה שיש בכם. אל תינטשו את היכולות שלכם מאחור וגם אל תיקחו את כל האחריות לידיים שלכם. זה הזמן לייבא את הכוח שלכם לקדמת הבמה.

   

  26.2 ליקוי חמה טבעתי בדגים. כדי להצליח בכל דבר בחיים, צריך להיות בריאים ולתחזק את הגוף הפיזי. בשלב זה של הליקוי, אתם מקבלים התראה לבדיקות, טיפולים, ניתוחים וכל מה שצריך על מנת לתחזק את הגוף הפיזי, כולל אורח חיים נכון, כמו תזונה וספורט.

   

  27.2 מרס נצמד לאורנוס. שימו לב, לא הכל יקום וייפול סביב הכוח העצמי שלכם. חלוקת תפקידים ושיתוף הכרחיים. רק כך תוכלו ליצור את התהליך החדש בחייכם, בצורה נכונה וטובה.

   

  מזל עקרב

  מרס הכוכב ששולט במזל שלכם, מייצר באז שמימי. הוא מוביל תהליכים, אך גם אימפולסיבי, מהיר ועצבני. החודש ניתנת לכם היכולת לנצח על הכוחות, רק שימו לב שאתם בשליטה עצמית נכונה ותיהנו מ'חזרה אל העתיד' – רק בדרך יותר מוצלחת וטובה.

   

  מה יקרה כשוונוס תכנס לנסיגה בין 4.3 ל-15.4 בבית הבריאות שלכם? זו קריאה אל הילד הפנימי שלכם, להשקיט את היצר ולהקשיב גם לגוף שלכם. חיבור פנימי אל החושים שלכם והפסקה יזומה של המרתון יאפשרו לכם להזין את עצמכם גם בתחום האהבה וגם כלפי התחום הכספי.

   

  ונוס נמצאת כרגע בשלב הרעיון (או ההיריון), לאחר הנסיגה היא תעבור לשלב התוצאות.

   

  1-2.2 החודש נפתח עם מרס, שהוא מעין ארנבת מתודלקת בשטח. כדאי שתבדקו היכן כל הכוחות האחרים בשטח. בכדי להגיע לתוצאה הכי טובה, אתם זקוקים לשיתוף פעולה. ימים אלו טובים לפתרונות בתחום הזוגיות, רק שמרו על המינון הנכון ואל תפעילו לחצים.

   

  4.2 ונוס עוברת למזל טלה ואתם יוצאים לשטח לבד כשיש כמה וכמה אנשים שהייתם צריכים לתאם איתם עמדות. שימו לב שכותרת החודש היא שיתוף פעולה.

   

  6.2 יופיטר נכנס לנסיגה שתסתיים רק ב-.9.6. שליט בית הכספים שלכם, מתריע בכם לעשות סדר ולתרגם את כל הפעילות לתכל'ס מבחינה כספית.

   

  11.2 ליקוי ירח מלא באריה (ליקוי צל חלקי). הליקוי מתרחש בבית האישי שלכם ומשפיע באופן ישיר על העבודה והמקצוע שלכם. כלומר, המשפחה שלכם משפיעה על הקריירה. אם תתקרבו אל בני משפחתכם, ותגשרו על הפער שנוצרה, זה ישפיע לטובה על הקריירה שלכם.

   

  22.2 שמש בצמידות לזנב דרקון ומרס יוצרים 90 מעלות לפלוטו. אתם עוברים טרנספורמציה בין החוץ לבין הפנים שלכם. הכל מתחיל במשפחה ובליבה הפנימית שלכם. ככל שתהיו כנים ותלכו עם האמת, כך תמנעו מעימותים ומלחמות מיותרות. גבול דק עובר בין אהבה, שמחה ושנאה, גשרו ביניהם.

   

  26.2 ליקוי חמה טבעתי בדגים. הכוח נמצא בידיים שלכם. ליקוי בבית 5, מאפשר לכם ליהנות מרומנטיקה וגם מהשקעה עצמית (טיפוח כרטיס הביקור שלכם).

   

  27.2 מרס, הכוכב שלכם, נצמד לאורנוס. כדאי שתיזהרו מנמהרות ופזיזות. אם אתם גאונים, תוכלו לחשוב על הברקות ורעיונות. האש הקיימת בכם יכולה להתניע, אך גם לכלות אתכם אם לא תשתמשו בה נכון. כאן נכנס שלב האסטרטגיה, אז תכננו נכון והתוצאה תהיה בהתאם.

   

  מזל קשת

  יופיטר, הכוכב שלכם, מתכונן לקראת נסיגה. תתפלאו, אך זה לא דבר רע. זה יכול להיות נהדר, אם תבינו את הרעיון שעומד מאחורי יופיטר, המורה הגדול. זה הזמן לרדת לרמת הרזולוציות הקטנות ולעצב את החיים שלכם, אך לא רק ברמת התיאוריה, אלא עם ירידה לפרקטיקה, לרמת החומר. זה אמנם יצריך מכם לבצע גם כמה 'עבודות שחורות' ואתם לא אוהבים להתלכלך, אך אין דרך אחרת. כדי לממש את הרעיון צריך ליישמו בשטח.

   

  כדאי שתצאו לשטח כשידכם על העליונה. יציאתו של כוכב מרקורי מנסיגה, מאיץ אתכם לשלב הבא בביצוע ובעשייה שלכם. החודש, כמו כולם גם אתם עומדים לעבור את מבחן מערכות היחסים. רגע לפני החודש הבא בו ונוס עוברת לנסיגה, קחו נשימה גדולה ותפעלו כדי להתקרב ולשתף פעולה.

   

  1-2.2 החודש נפתח עם ירח בטלה שמתדלק אתכם לפעולה. יחד עם זאת, שבתאי שנמצא במזל שלכם, יוצר היבט חיובי לאוראנוס ומעוניין שתתחמו את כל הרעש הקיים בראשכם.

   

  4.2 ונוס עוברת למזל טלה. אתם יכולים ליהנות מפעילות חברתית, אך גם לכוון את הרצון כלפי דבר אחד או כלפי אינטימיות. החוכמה היא להתקרב למי שמתאים לכם ולא להגזים עם פעילות יתר. זכרו שבסופו של דבר, זה איך שאתם אומרים את הדברים ולא מה אתם אומרים.

   

  6.2 יופיטר נכנס לנסיגה שתסתיים רק ב-9.6. זו הזדמנות לעצור ולדייק, להשקיע, לתכנן מהלכים ולתקן את הרצון שלכם. יופיטר הוא הכוכב שלכם, המורה הגדול שאחראי על התיאוריה. ועדיין, אין תיאוריה או מרשם שלא צריך להיות מבוצע בשטח. עצרו בזמן זה, ודאגו לביצוע. אולי שווה לכם בתקופה זו להתרחק מההמון שבחוץ ולהתרכז בשלכם.

   

  11.2 ליקוי ירח מלא באריה (ליקוי צל חלקי). הליקוי הוא המשך לתהליך שהתחלתם ולא הצלחתם להשיג. החוכמה היא לדייק את התוצר ולהפיק את הרעיון בדרך חברתית או בדרך כזו שתתרום לכלל. הליקוי יתרום לכם להצגה ולפרזנטציה.

   

  22.2 שמש בצמידות לזנב דרקון ומרס יוצרים 90 מעלות לפלוטו. כרטיס הביקור שלכם לעולם הוא המקצוענות שלכם. בדקו מהו הערך האישי שלכם ומקדו את האנרגיה סביב אותה מתנה שקיבלתם. אל תינטשו את היכולות שלכם מאחור. זה הזמן לייבא את הכוח שלכם לקדמת הבמה.

   

  26.2 ליקוי חמה טבעתי בדגים, בבית המשפחה שלכם. מי אצלכם סובל מבעיית קשב וריכוז? מעודף רגשנות? פזרנות של אנרגיה יכולה להיות מטופלת בדרך יצירתית, אך לפני הכל שליטה באנרגיה המתפרצת תחסוך לכם המון תסכול. טיפ שלנו: פוקוס כלפי המטרה ויצירת גבולות ברורים, יובילו לתוצאות מדויקות.

   

  27.2 מרס נצמד לאורנוס. אם חיפשתם את היום המדויק לרעיונות ולהברקות, זה היום. שימו לב שאינכם יורים חצים ופוגעים באנשים שסביבכם.

   

  מזל גדי

  עונת הליקויים של חודש פברואר היא זמן קרדינלי במיוחד עבורכם. איך תתכוננו אליו? הנה לכם מתכון בריא שנרקח על פי הכוכבים.

   

  החודש נפתח עם מרקורי בצמידות לפלוטו. המידע שמגיע אליכם מכל עבר מלחיץ אתכם ואתם מרגישים שאתם לא יודיעם מה לעשות עם כל כך הרבה אינפורמציה. בתוך כל הסערה הזו יש לכם שתי ידיים וזמן מועט לחלוש על כל העולמות השונים.

   

  ראשית, לפני שניגש למלאכת הכוכבים, פתחו דף חלק ותכננו את החודש, כשהמוטיב שמנחה אתכם מובל על ידי המטרה החשובה יותר מכל. את כל שאר הדברים שקיימים בחייכם, כתבו באותיות קטנות.

   

  1-2.2 החודש נפתח עם ירח בטלה שמעביר אתכם להילוך מהיר. הכל מתחיל מהבית הפנימי. צרו לכם אי של שקט, תנשמו נכון וגשו קודם כל אל מלאכת התכנון.

   

  4.2 ונוס, שליטת המראה החיצוני שלכם, עוברת לבית חדש. השאיפות שלכם גדלות, השאלה היא כיצד אתם מיישמים אותם? נסו לא להיות אימפולסיביים מדי. זה הזמן לעשות ספורט ולשחרר לחצים פנימיים. ונוס עומדת להיכנס לנסיגה. תזמנו זמן זה, לתכנית מדויקת של העתיד לבוא. לגבי מערכות יחסים, קחו לכם את האנשים שאתם סומכים עליהם להיות הצוות שלכם.

   

  6.2 יופיטר נכנס לנסיגה שתסתיים רק ב-9.6. זוהי נסיגה שיושבת ברום המפה שלכם ומאפשרת לכם להשתמש ביכולת שלכם ולהמציא את עצמכם מחדש בקריירה שלכם.

   

  11.2 ליקוי ירח מלא באריה (ליקוי צל חלקי) משפיע על בית הכספים שלכם. הליקוי הזה הוא דרך לבטא התייעלות עבורכם. הכסף הוא המשאב החשוב, אך אם לא נותר זמן לארגן אותו, זה מחסר מכם ולא מועיל לכם. השפעת הליקוי מכריחה אתכם גם לעבור להתייעלות טכנולוגית.

   

  22.2 שמש בצמידות לזנב דרקון ומרס יוצרים 90 מעלות לפלוטו. דייקו את זמן ההנאות שלכם. צאו מתפיסות ישנות כלפי כל דבר מיושן ובפרט זוגיות. ככל שתיפתחו יותר בזמן זה, תפגשו בהזדמנויות חדשות למערכות יחסים.

   

  26.2 ליקוי חמה טבעתי בדגים. מולד הירח בבית הפיזי שלכם, מלמד אתכם לשמר את הכוח שלכם, את היצירתיות ואת הפוטנציאל המיוחד ומלמד אתכם שהריפוי לכל דבר קיים בתוככם.

   

  27.2 מרס נצמד לאורנוס, בציר הקריירה והבית הפנימי שלכם. זוהי נקודת יציאה ונקודת כניסה לעולמכם הפנימי. אם סיימתם עבודה והבנתם את האיכות שלכם בעבודה הישנה, זה הזמן לדחוף קדימה ולהתרכז ברעיון חדש.

   

  מזל דלי

  החודש האנרגיה של המזל שלכם מקבלת את הכוח לברוא את החדש ולהיפרד מהישן. שני הליקויים שיתרחשו יאתגרו אתכם לשנות גישה ויתמרצו אתכם לשעוט קדימה. הליקוי הראשון יתרחש ב-11 לחודש, באריה, בבית הזוגיות שלכם ויתניע את המנועים שלכם כלפי שיתופי פעולה, אך גם כלפי האהבה האישית שלכם.

   

  הפוטנציאל הגלום בכם והידע שלכם צריכים לצאת החוצה לעולם. הידע שלכם יכול לתרום, גם לכם וגם לאנושות כולה. זכרו לא לשכוח את ההזנה האינטימית שלכם. לעתים הדליים מוציאים דברים לפועל דרך בני הזוג שלהם.

   

  1-2.2 החודש נפתח עם שמש ללא היבטים. תמצית הכוח של המאור הגדול, נמצא בבית שלכם.

   

  4.2 אלת האהבה עוברת למזל טלה, בית התקשורת שלכם. האמנות שלכם היא ביכולת לפצל את האנרגיה לרבים ולא לרכז אותו רק כלפי אדם אחד או כלפי קבוצה קטנה. שכללו את היכולת הזו שלכם.

   

  6.2 יופיטר נכנס לנסיגה שתסתיים רק ב-9.6. זוהי נסיגה שתשפיע על העתיד המקצועי שלכם, כדאי שתנסו לחבר בין הפלוסים והמינוסים וליצור הרמוניה כלפי הנושא החדש שלכם. בתקופה זו של הנסיגה אתם מקבלים הזדמנות להמציא את עצמכם מחדש, לרדת לרזולוציות הקטנות ולדייק את השאיפות שלכם.

   

  11.2 ליקוי ירח מלא באריה (ליקוי צל חלקי) במזל שלכם. האגו הגדול, שמוביל את הדרך הקטנה והייחודית שלכם, מבקש דיוק. כשמדובר במערכות יחסים כדאי לרדת מההר וליהנות ביחד. הליקוי הזה עוזר לכם לגשר בין הצפון והדרום, בין האש לבין המים. לחבר את החלקים הקטנים לתמונה אחת שלמה.

   

  22.2 שמש בצמידות לזנב דרקון ומרס יוצרים 90 מעלות לפלוטו. השמש היא כוכב חיצוני, מה שמבטא אתכם, הרבה בחוץ ופחות בפנים. בתקופה זו הכוכבים מכריחים אתכם להיכנס פנימה ולקבל החלטות מתוך ה'אמת' הפנימית שלכם. כל עוד לא תקשיבו לעצמכם, תמצאו את עצמכם במלחמות שווא, בעיקר בתחום הזוגי שלכם. אז כדאי שתבדקו מה נכון לכם.

   

  26.2 ליקוי חמה טבעתי בדגים. מולד הירח ממוקם בבית הכספים והמשאבים שלכם. כשמדובר בכסף, נסו לערב כמה שפחות רגשות ולהיות פרקטיים וכלכליים. נקודת כאב שקשורה לכסף יכולה להיפתר אם תיקחו את הניהול לידיים שלכם ותבצעו תכנית כלכלית עתידית.

   

  27.2 מרס נצמד לאורנוס. זוהי אנרגיה נפיצה בבית התקשורת שלכם. חשוב איך אתם אומרים את הדברים ולמי אתם אומרים אותם. זוגיות למשל, היא דרך להשלים לכם את האנרגיה החסרה, אך אם זה לא מסתדר, אולי כדאי שתעדיפו מצב של "שקט תעשייתי", עד שתקופה זו תחלוף. אם אתם מעדיפים לישון כפיות בתקופה זו, דברו פחות.

   

  מזל דגים

  לכם מזל דגים יש יכולת מופלאה להכיל את כל החלקים ולהרכיב מהם תמונה שלמה. החודש יש לכם יכולת אדירה לנצח על כל הכוחות בשמים ולשמור על אחדות. המתנה המופלאה הזו מאפשרת לכם להפיץ אנרגיה בדרך שייחודית רק לכם. רק שימו לב שמרס (שמפרק את החלקים) לא משבש לכם את תכניות החודש. במעברו למזל טלה, הוא מביא עמו יצירה אך גם תקלות לא צפויות. התקלות האלה הם גם ריבים ופרידות, וכמו שאמרנו בהתחלה, יש לכם את התבונה למזג ולנקות את המיותר והעודף.

   

  החודש מתרחשים שני ליקויים משמעותיים. השני מבין שניהם, שיתרחש ב-26 לחודש, ישפיע עליכם באופן ישיר ויכתיב לכם סיומות וסגירת מעגלים. הליקוי ה-1 שיתרחש ב-11 לחודש, יאפשר לכם הצצה אל עבר העתיד שלכם. כלומר, אתם מתכננים את העתיד ורק אז יכולים לשחרר את העבר.

   

  1-2.2 מרקורי סיים את הנסיגה שלו ועובר לשלב האצה. כלומר, הארנבת שלכם כבר שועטת קדימה ומפזרת את האנרגיה שלכם. מרקורי בצמידות לפלוטו נותן לכם "בוסט" של אנרגיה עצמתית כדי להוציא לפועל את הרעיון. כוכב מרס ופלוטו – כל אחד במיקומו הוא, יכולים לשבש לכם את הזרימה בתהליך. כלומר, מקרים שאינם תלויים בכם ידרשו מכם להפסיק את הרצף ולהתפנות לעזרה או לטיפול.

   

  4.2 ונוס עוזבת את המזל שלכם ועוברת לטלה. תיתכן האצה בתהליכים שונים בחייכם והפתעות בהחלט ייתכנו. חשוב שתדאגו למשאבים ולכספים וכן לעבודה שלכם.

   

  6.2 יופיטר שליט המזל שלכם, יחל בנסיגה שתסתיים רק ב-9.6. זוהי נסיגה שיושבת בבית הכספים שמגיעים ממקורות חוץ. יתכן שיש לכם התלבטות עם בן הזוג לגבי התייעלות כספית, אולי ירושה, או חסכונות. ניתנת לכם הזדמנות בת חודש וחצי לסדר את הנושא וכן להעביר כספים לחיסכון או להקצות כספים לנסיעה לחו"ל.

   

  11.2 ליקוי ירח מלא באריה (ליקוי צל חלקי) שמתמקם בבית הפנימי שלכם. נושאים שקיימים בתת-המודע שלכם, באזור הצל של חייכם, חייבים לצאת אל אוויר העולם.

   

  22.2 שמש בצמידות לזנב דרקון ומרס יוצרים 90 מעלות לפלוטו, בית הכספים והמשאבים שלכם. כאשר תבצעו בדיקה לעומק תוכלו לקחת החלטות חדשות.

   

  26.2 ליקוי חמה טבעתי בדגים. צומת גדולה זו היא סיום של עידן ישן והתחלה של חדש. ככל שתסכימו לשחרר את הישן כך תגדלו ותעצימו את עצמכם. הליקוי יכול להיות כרוך בכאב, אך גם בשמחה. נסו לייצר אהבה גם במקומות הכואבים.

   

  27.2 מרס נצמד לאורנוס. אתם מסיימים את החודש הזה בהתחלה חדשה. מתוך כל הכאוס והאנרגיות ייתכן שתזכו לקבל את הרעיון החדש או את הריפוי שאתם זקוקים לו כל כך.

   

 1. שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

   


 2.  

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "כל מזל והמזל שלו: הורוסקופ אישי לחודש פברואר"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים