שתף קטע נבחר

ריינאייר פותחת 15 קווים מישראל. מחירי מבצע ב-20 אירו לכיוון

חברת התעופה ריינאייר הודיעה על פתיחת 15 קווי תעופה חדשים בין נתב"ג ועובדה לשלל יעדים באירופה, חלקם עם סבסוד שאפשר שר התיירות יריב לוין. בכך תהפוך לחברת התעופה הזרה הפעילה ביותר בישראל. לרגל ההשקה תציע כרטיסים ב-20 אירו לכיוון, לזמן מאוד מוגבל

חברת ריינאייר הודיעה הבוקר (ד') על פתיחת 15 קווי תעופה חדשים החל מחורף 2017. הקווים יצטרפו לאלה שהיא כבר מפעילה וביחד תפעיל 19 קווים מישראל במהלך השנה. בין היתר מדובר בשבעה קווים חדשים מתל אביב לבאדן באדן, גדנסק, קראקוב, מילאנו-ברגמו, פאפוס, ורוצלב ופוזנן. בנוסף יופעלו שמונה קווים מעובדה לברלין, באדן באדן, פרנקפורט, גדנסק, מילאנו, ברגמו פוזנאן ו-ורשה.

 

בסך הכל יופעלו 19 קווים חדשים, מה שיהפוך את ריינאייר לחברת התעופה הזרה הפעילה ביותר בישראל. האפשרות להזמין טיסות ליעדים החדשים ייפתחו בשבועות הקרובים, את הטיסות לפאפוס ניתן להזמין כבר היום.

מסיבת העיתונאים של ריינאייר, הבוקר (צילום: עמית קוטלר) (צילום: עמית קוטלר)
מסיבת העיתונאים של ריינאייר, הבוקר(צילום: עמית קוטלר)

לוח הזמנים יאפשר לטיסות מישראל של ריינאייר גישה לרשת של 200 נמלי תעופה אליהם טסה החברה, עם יותר קווים ומחירים זולים מכל חברת תעופה אחרת באירופה. החברה מגדירה עצמה כחברת אולטרה-לואו-קוסט ומתייחסת לשאר חברות התעופה המוגדרות כלואו-קוסט כ"חברות לא באמת זולות".

 

 

ריינאייר בשדה התעופה בברלין. מתחילים לטוס גם מישראל (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
ריינאייר בשדה התעופה בברלין. מתחילים לטוס גם מישראל(צילום: ירון ברנר)

ריינאייר היא חברת הלואו-קוסט הגדולה ביותר באירופה. היא מחזיקה בצי של כ-350 מטוסים, רובם מדגם בואינג 737, ועוד כ-300 בהזמנה. היא מחזיקה 86 בסיסים, היא טסה לכ-200 יעדים באירופה, צפון אפריקה והמזרח התיכון. בשנה האחרונה הטיסה יותר מ-119 מיליון נוסעים. ריינאייר החלה לטוס מישראל בשנה שעברה לשלושה יעדים מעובדה, ולאחר מכן הוסיפה יעד נוסף, וכן הודיעה החודש על פתיחת קו תעופה ראשון מתל אביב לפאפוס.

 

סיוע ממשרד התיירות 

בקווים מעובדה החברה מקבלת סיוע ממשרד התיירות. מדובר בסבסוד שנע בסביבות 45 אירו על כל נוסע שהיא מביאה. עם תחילת הפעלת הטיסות מתל אביב, החליט משרד התיירות על נוהל חדש לגבי הטיסות מנתב"ג, לפיו החברה תקבל סיוע על פתיחת קווים חדשים שאליהם בשלב זה אין טיסות לואו-קוסט.

 

שר התיירות יריב לוין. המשרד יסבסד את הקווים מעובדה (צילום: אוהד צויגנברג) (צילום: אוהד צויגנברג)
שר התיירות יריב לוין. המשרד יסבסד את הקווים מעובדה(צילום: אוהד צויגנברג)

על פי לוח הטיסות של החברה, ליעדים החדשים שייפתחו מתל אביב היא תבצע שתי טיסות שבועיות, למעט מילאנו - לשם תבצע ארבע טיסות שבועיות, ופאפוס, אליה תבצע טיסה יומית.

 

באשר לקווים החדשים מאילת, החברה תפעיל שתי טיסות שבועיות לכל אחד מהיעדים ובסך הכל תפעיל טיסות בנוסף ליעדים אלה גם לבודפשט, קרקוב, קובנה וכן גם לוורשה.

 

לרגל השקת הקווים לחורף 2017 החברה הודיעה כי תמכור מושבים מתל אביב ואילת לפאפוס במחירים שיחלו ב-20 אירו לכיוון עבור מי שיבצע הזמנות עד מחר (ה') בחצות באתר החברה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עמית קוטלר
היעדים של ריינאייר מישראל
צילום: עמית קוטלר
מומלצים