שתף קטע נבחר

שוטר מואשם באונס חיילת: "אל תסבכי אותי"

מח"ש הגישה כתב אישום נגד משה משה, שוטר בן 49, בגין אונס שביצע בחיילת בשירות סדיר בשבוע שעבר. לאחר שהורה לה להצטרף לסיור, עצר בדרך את הרכב המשטרתי ואנס אותה. לאחר מכן הוא התחנן בפניה: "עשיתי טעות"

המחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) הגישה לבית המשפט המחוזי מרכז כתב אישום נגד משה משה, שוטר בן 49 המשרת כראש משמרת סיור בנקודת קדום שבמרחב שומרון, בגין אינוס, הדחה בחקירה, מרמה והפרת אמונים.

 

על פי כתב האישום, בשבוע שעבר אסף הנאשם את המתלוננת, חיילת בשירות סדיר, יחד עם שוטר נוסף במסגרת שיתוף פעולה בין צה"ל למשטרה. החיילת הלכה לנוח במועדון של החיילים בתחנה והמתינה לצאת לסיור עם הנאשם. בעודה שוכבת ומכוסה במעילה נכנס משה לחדר כמה פעמים כי לנסות לשכנע אותה להצטרף לסיור במקום שותפו שנרדם. המתלוננת ביקשה להמתין לתורה, ולסיום הסיור של הנאשם עם שותפו.

 

בשלב מסוים שב הנאשם למועדון, שאל את המתלוננת אם קר לה, ואמר לה: "בואי, אני אסדר לך את הפליז, אני אחמם אותך". לאחר כמה דקות שב והציע לה לישון בחדרו ובמיטתו. המתלוננת הביעה את חששה כי מישהו ייכנס לחדר והיא לא תחוש בנוח, ודחתה את הצעתו.

 

בשעה 01:30, שעה לאחר שנאספה על-ידו, הורה לה השוטר הנאשם להעלות את הציוד שלה על רכב הקרקל המשטרתי והנאשם והמתלוננת יצאו לסיור. במהלך הנסיעה תחבה המתלוננת לפיה "פילטר" של סיגריה, אולם הנאשם הוציא אותו מפיה.

 

המתלוננת, שביקשה לעשן סיגריה, תחבה לפיה פילטר נוסף. השוטר הוציא את הפילטר הנוסף מפיה של המתלוננת ותחב את אצבעותיו לפיה. החיילת נעה לכיוון החלון במטרה להתרחק מהנאשם והוא שאל אותה אם היא אוהבת אזיקים, אם היא חפצה שיאזוק אותה, ואם היא אוהבת שוטרים קשוחים.

 

בהמשך הנסיעה אמר הנאשם למתלוננת כי הוא רוצה "טעם טוב בפה". המתלוננת הציעה לנאשם מסטיק, אולם הנאשם ביקש את המסטיק אותו לעסה המתלוננת באומרו כי מפיה "הכי טעים".

 

אז הגיע השוטר לסמטה סמוך לעצים, עצר את הרכב, כיבה את האורות ואנס את החיילת על אף תחינותיה של החיילת שיפסיק. בשלב זה הציע לה משה לעבור למושב האחורי לצורך קיום מגע מיני. בשלב זה החלה המתלוננת לבכות.

 

בהמשך פנה הנאשם אל המתלוננת ואמר לה כי הוא מתחנן בפניה שלא תסבך אותו: "עשיתי טעות, זה לא היה צריך לקרות", אמר לה השוטר החזיר את החיילת לתחנה ונסע מהמקום. בהמשך ניסה הנאשם להניא את המתלוננת מלספר בחקירה את מה שהתרחש. מח"ש מבקשים להאריך את מעצרו של משה עד תום ההליכים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים