שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  פעילי BDS הפגינו נגד דני דנון באוניברסיטה
  במהלך הרצאה של שגריר ישראל באו"ם בפני מאות סטודנטים באוניברסיטת קולומביה בניו יורק, קראו פעילי תנועת החרם: "פלסטין תשוחרר – מהנהר עד הים". השגריר הגיב: "במקום להסית ולשקר, שבו בכיסאות ואולי תלמדו משהו"

   

   

  פעילי BDS התפרצו: "פלסטין תשוחרר – מהנהר עד הים"

  פעילי BDS התפרצו: "פלסטין תשוחרר – מהנהר עד הים"

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  פעילי תנועת החרם BDS התפרצו אמש (יום ב') לנאומו של שגריר ישראל באו"ם, דני דנון, שהרצה בפני כ-300 סטודנטים באוניברסיטת קולומביה בניו יורק. הם קראו קריאות: "פלסטין תשוחרר – מהנהר עד הים" וגם "ישראל מדינת טרור" ו"לישראל אין זכות קיום".

   

  כ-100 פעילי BDS הפגינו מחוץ לאולם ההרצאות וקראו קריאות נגד דנון, נגד ישראל ונגד מדיניות ההגירה של הנשיא טראמפ. אחר כך נכנסו כמה פעילים לתוך האולם וקטעו את הנאום.


   

  לנוכח הקריאות המסיתות נגד ישראל, דנון פנה אליהם: "לא נשתוק מול השקרים שאתם מפיצים על ישראל, אנחנו נמשיך להשמיע את קולנו ונמשיך לעמוד על האמת הצודקת שלנו. במקום להסית ולשקר, שבו בכיסאות ואולי תלמדו משהו".

   

  לדבריו, "זו בדיוק הבעיה של הפלסטינים. הם משקרים, מסיתים ולא מכירים בזכותה של ישראל להתקיים. אבל יש לי הודעה לאותם הסטודנטים - העם היהודי לעולם לא יעזוב את ארץ ישראל".

  סטודנטים פרו-ישראלים מחאו מחיאות כפיים וקראו "בוז" לסטודנטים האנטי-ישראלים, מה שגרם להרחקת פעילי ה-BDS מהאולם.

   

  דנון התייחס לעיוות הקיים באו"ם המקבל אינספור החלטות אנטי-ישראליות: "בעזרת הממשל החדש בארצות הברית נביא לעידן חדש באו"ם, עידן בו ישראל מקבלת יחס הוגן כמו כל מדינות העולם".  

   

  בתשובה לשאלתה של קים, סטודנטית שנה ב' בקולומביה, ששאלה מה ניתן לעשות נגד תנועת BDS, אמר: "התשובה הטובה ביותר לשקרים היא האמת הפשוטה. עליכם לפעול נגד השקרים ובעד מדינת ישראל ולהראות לרוב הדומם את האמת. רק באמצעות הצגת העובדות ננצח את קמפיין השנאה של תנועת החרם".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים