שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  גל סהר הוא המורה החשוד בניצול תלמידות למין
  בית המשפט התיר לפרסם כי סהר, בן 45 מכפר מסריק, הוא המורה למוזיקה שנעצר בחשד שביצע בשנים האחרונות עבירות מין בלפחות שתי קטינות מתיכון בכרמיאל. המשטרה פונה לציבור בניסיון להגיע למתלוננות נוספות. הסנגור: ביהמ"ש לא איזן בין צורכי החקירה לבין הנסיבות של מרשי"

   

  החשוד גל סהר ()
  החשוד גל סהר

  המורה למוזיקה מהצפון, החשוד שקיים בשנים האחרונות יחסי מין עם שתי תלמידות בבית ספר בכרמיאל, הוא גל סהר (45) מקיבוץ כפר מסריק, שלימד בבית ספר אורט הורוביץ בעיר (שנסגר בינתיים), וכיום משמש מרכז מגמת מוזיקה בקונסרבטוריון העירוני. כך הותר היום (ה') לפרסום על ידי שופטת המחוזי בחיפה אספרנצה אלון, שדחתה את הערר שהגיש סנגורו של החשוד נגד חשיפת הפרטים.

   

  עד כה הוגשו נגד סהר שתי תלונות. משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור לצורך איתור מתלוננים נוספים: "כל היודע דבר על מקרים נוספים או יכול לסייע במידע נוסף מתבקש להתקשר למשטרת לב הגליל בטלפון 04-9901444 או למוקד ה-100".

   

  לסהר מיוחסות עבירות של מעשי סדום בכוח, מעשים מגונים בקטינה, ניצול קטינה ועוד. אתמול הוארך מעצרו של סהר בארבעה ימים, והשופט יעקב בכר קבע כי "קיים חשד סביר. עיינתי בפעולות החקירה ובשלב זה שחרור החשוד עלול לשבש את החקירה".

  הוא הוסיף כי מהעדויות בתיק עולה שיטתיות מסוימת: "זה לא היה מקרה חד פעמי עם תלמידה אחת ספציפית".

   

  סנגורו של סהר, עו"ד אביעד רייפר, אמר בתגובה: "בית המשפט לא איזן בין צורכי החקירה לבין נסיבותיו של מרשי, שהינו אדם נורמטיבי לחלוטין, אב לארבע ואיש משפחה. להבנתנו יש מתלוננת אחת, על אירועים שהתרחשו לטענתה לפני כשמונה שנים. התלונה הוגשה לפני כחודש ומאז כנראה שנחקרו לא מעט נערות שאף אחת מהן לא מופיעה כמתלוננת נוספת לזו אשר התלוננה. לצערנו בית המשפט המחוזי דחה את טענותינו".

   

  עורכות הדין של אחת הנפגעות, ד"ר דנה פוגץ', מהקריה האקדמית אונו, וענבר קידר-ברוך, מסרו: "היא פנתה למשטרה כי המורה ביצע בה עבירות מין קשות לאורך תקופה ארוכה של שנים, בהיותה תלמידה. מדובר בדפוס פעולה של עבריין מין הרוכש את אמון הקורבנות הרכות בשנים, יוצר קשר 'חברי' ומנצל אותן לצרכיו החולניים. תלונתה למשטרה נמסרה מתוך תקווה למנוע פגיעות נוספות. כעת, משהותר פרסום שמו של הפוגע, היא קוראת לנפגעות נוספות לאזור אומץ ולספר על העבירות".

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים