שתף קטע נבחר

75 מדינות בכנס קבלה לעם

אמש נפתח כנס קבלה לעם הבינלאומי 2017 בגני התערוכה בתל אביב עם מפגן של אלפי משתתפים שהגיעו כמעט מכל העולם. "קבלה מתגלה כשיטת החיבור היחידה בעולם שמסוגלת לחבר בין אנשים", אמר הרב ד"ר מיכאל לייטמן

בשיתוף קבלה לעם

 

כנס "קבלה לעם" הבינלאומי 2017, שנפתח בטקס רשמי אמש (יום שלישי) וייחתם בערב יום חמישי, הוא אירוע שנתי המתקיים זה עשור הסוחף אליו אלפי משתתפים מכל רחבי העולם. אל הכנס באו אנשים מ-75 מדינות מסביב לעולם.

 

צפו 

"זה עדיין מרגש לראות אנשים חדשים שמגיעים מאפריקה", מספר יוסי דבש. "בן אדם שלא טס מעולם מגיע לפה בטיסה. אנשים מסין, מיפן, מטורקיה, מוסלמים, שבאמת כל הרעיון הוא לא לבטל את השוני אלא לדבר מעל השוני".

 

גם יוסי אלוש תושב אשדוד, מציין כי זה מרגש לראות אנשים בכל העולם, בכל השפות, מגיעים לפה ורואים שכל המטרה היחידה שלהם זה אך ורק להגיע לחיבור. "הם באים עם כוונות טובות, בלי אינטרסים ורוצים באמת לחשוב ביחד איך לחבר את העולם הזה".

 

השנה, תחת הסלוגן "כולנו כאחד", ישבו יחד במעגלי שיח מעל 6,000 איש משבעים מדינות - אפילו מדובאי ומאיראן, מיפן ומגאנה - כולם בעלי רצון משותף: לחזק את האחדות ואת החיבור של עם ישראל. "מפגן חיבור שכזה, המאחד מגוון רחב כל כך של אנשים מעל חילוקי הדעות והקרעים החברתיים, מעל מגוון העדות והמגזרים, מעל הדתות והלאומים השונים, יכול להתאפשר אך ורק בזכות כוח החיבור הטמון בלימוד חכמת הקבלה, אותה ייסד אברהם אבינו", אומרים בקבלה לעם.

 

"קבלה זה היום מתגלה כשיטת החיבור היחידה בעולם שמסוגלת לחבר בין אנשים, למעלה מכל ההבדלים והמחלוקות והיא נותנת לבני אדם בעצם תקווה לעתיד", אמר הרב ד"ר מיכאל לייטמן.

 

בשיתוף קבלה לעם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אסף מגל
קבלה לעם כנס 2017
צילום: אסף מגל
צילום: טים נוקס
הרב ד"ר מיכאל לייטמן
צילום: טים נוקס
מומלצים