שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  להיוולד מחדש: הורוסקופ חודש מרס
  תחילתה של שנה אסטרולוגית מצוינת ביום השוויון האביבי - 21.3 - מה שאומר שגלגל המזלות מתחיל את מסעו מחדש ובדרך כלל עם יוזמות חדשות ופעילויות מקדמות - מה צפוי למזלכם החודש? האסטרולוגית שלי רום מפרטת

  אם היינו מדמים את חודש זה מטאפורית היינו מבקשים לדמיין שאתם ברחם אמכם, רגע לפני הלידה (28.3) לפני שבוקעים לאוויר העולם, בליווי של צירים חזקים. מתוך הכאב החיובי הזה, ישנה הזדמנות לברוא מחדש, להפיח חיים, לזמן, לשכלל, לחדש, לשנות ובתנאי שאתם מאמינים שזה אפשרי.

   

  ב-21 במרס יום השוויון האביבי, השמש תעבור למזל טלה ותיילד אותנו מחדש, שנה אסטרולוגית חדשה עם פריחה ושמחה.

   

  לפני הפריצה הגדולה של הטלה, אנו חווים מזג האוויר אנרגטי מלא ברגש ורצון להתקרב, להתמזג ולהתאהב. קיימת אנרגיה של

  ריכוזיות גבוהה של כוכבים במזל דגים, אנו יכולים לשגות באשליות, לדמיין, להזות, לגלות גילויים, לתפוס על שקרים, להתאכזב וגם להאמין לאחרים ולא על סמך עובדות.

   

  כוכב מרס שנמצא באזור טלה ומנסה להוביל את כל הצוות מאחוריו בדגים, מתקשה להניע קבוצה כה רבה כלפי רעיון חדש. ממש כמו עגל הזהב, כאשר משה המנהיג עלה לפגוש את אלוהים. לעם שלו לא הייתה סבלנות, גם לא מטרה וכיוון. כך גם אנחנו בתקופה זו של זמן, ישנה ריכוזיות של אנרגיה תוהה, מחפשת תשובות, מחפשת חיזוקים, מחפשת מקור חכם ומוביל. המנהיג מנסה להוביל למקום חדש והקבוצה מתעקשת להישאר במקום הישן (נוכל לראות את זה מצוין בהנהגתו של דונלד טראמפ) ולא שאני אומרת שזה טוב או רע, זאת עובדה.

   

  החודש מעברי כוכבים:

  ב-10 כוכב מרס יעבור למזל שור. גזרת שור היא גזרה של הוצאה לפועל, של ביטוי ברמת החומר והמשאבים.

   

  מרקורי יעבור לטלה ב-14 – מרקורי בגזרה זו מבטא שיחות על יוזמות חדשות ופעילות חדשה.

   

  מרקורי ייצמד לוונוס ב-18 למרס – זמן טוב להגיע לפשרות, משא ומתן והרמוניה בין הצדדים.

   

  ב-12 במרס נחווה שיא של ירח מלא בבתולה מול השמש בדגים – הדגים מבטא אל ההמונים, מול הבדיקה הדקדקנית של הבתולה. זהו ביטוי של תוצאות של מבדקים, מבחנים, משפטים וכדומה. נוכל לשמוע על גילוי של תרופה למחלה חשוכת מרפא, כמו סרטן.

   

  ב- 28 מולד ירח בטלה – זוהי הבשורה החדשה להתחלה חדשה וחגיגית עם בו האביב.

   

  החודש ונוס נכנסת לנסיגה – כשוונוס עוברת את תהליך הנסיגה, מומלץ בתקופה זו להתכוונן מחדש מול הצרכים שלנו. זו תקופה בה נוכל להגיע לתוצאות, הן בתחום הזוגי והן בתחום הפיננסי. נסיגת ונוס תתרחש בין – 4.3-15.4 תתחיל במזל טלה ותחזור לדגים.

   

  4.3 ונוס נכנסת לרטרו - אנו עוברים תהליך של פילטר מבחינת הצרכים, או הקשרים. בימים שהקצב של ונוס איטי והרגישות גבוהה - התחברו לצורך האמיתי שלכם, תתמקדו בו ותקנו את הגישה שלכם.

   

  25.3 ונוס מתחילה שנה חדשה (נולדת מחדש) - יש לנו יכולת אדירה לזמן לחיינו את הצורך או החיבור האמיתי (הגשמת משאלות). למגנט את האנשים הנכונים במודל הנכון לנו. אפשר להוסיף - מדיטציה, זמן איכות עם עצמנו והתכוונות מחדש.

   

  3.4 ונוס חוזרת לדגים - המגנט עובד שוב, אנו יורדים לפרטים הקטנים, מול המרקחה הגדולה, ובודקים, על מה אפשר לוותר ומה אנו ממש צריכים/זקוקים - כדי להמשיך לפרויקט שייצא לפועל.

  חודש טוב ושנה אסטרולוגית טובה.

   

  מזל טלה

  חודש לפני יום ההולדת שלכם אתם נמצאים בתקופה של 'ימי הביניים' בה חשוב שתאפשרו לעצמכם לנוח, לחלום וליהנות מהמתנות הקטנות של החיים כמו משפחתיות, חברתיות וכל דבר אחר שמאחד אתכם ולא גורם לכם נפרדות ותסכול. גם אם יש לכם מה להגיד נגד אנשים מסביבכם, נסו לעשות זאת באלגנטיות.

   

  ב-21 במרס שנה חדשה אסטרולוגית נפתחת ואתה גם האנרגיה שלכם שתמיד ממהרת לפרוץ כמו חלוצה לפני כולם. אם אתם מצליחים להתאפק עם הרעיון שלכם ולא לקפוץ בראש, דעו שכך ייטיב עמכם. שימו לב לאורך כל החודש שאתם לא נגררים לאנרגיה מתפרצת ושמרו על פאסון ועל המטרה העיקרית שלשמה אתם פועלים.

   

  זוגיות - ונוס בדגים מחממת את גזרת הזוגיות שלכם. אמנם לא פעם אתם יכולים לסעור ולגעוש כמו דינמיט, אך הקפידו לא לעשות את זה כלפי אנשים כי אם כלפי מטרה. נסיגת ונוס בין – 4.3-15.4 תתחיל במזל שלכם ותשפיע על מערכות יחסים ותיקונם, זוהי הזדמנות להחזיר מערכות יחסים מהעבר ולתקן אותם או לתקן את הקיימות, להנהיג גישה חדשנית ולהגדיר מחדש את התרומה לקשר.


  עבודה
  - אם אתם יזמים או שוקדים על רעיון חדש, החודש אתם מקבלים זמן והצצה אל מאחורי הקלעים להיפגש עם עצמכם ולהפרות את עצמכם.

   

  פיננסי - מדובר על תקופה בה אתם חושבים מחוץ לקופסה ואולי זה הזמן להשקיע ברעיון חברתי או במיזם שתואם את האידיאלים שלכם.

   

  יום השוויון האביבי ב-21 - השמש עוברת לטלה ומתחילה שנה אסטרולוגית חדשה. נסו לבחור כמה שפחות מטרות כדי להצליח להוציא אותם לפועל. במילים אחרות – מיקוד יבטיח לכם הצלחה.

  מרס (שליט המזל) עובר לשור ב-10 - נסו להתחיל התחלות חדשות בזמן הזה, בו יש לכם יכולת לממש ברמת החומר. להוציא לפועל את היוזמות שלכם. כי כל הזמן שלפני אתם עדין סובבים סביב היוזמה והרעיון.

   

  מזל שור

  החודש שלכם מתחלק לשני חלקים וקו הגבול עובר ב-10 לחודש, בו מרס עובר למזל שור ומחבר אתכם לתכל'ס. אתם ידועים כאנשים ביצועיסטים וסביר להניח שאתם חווים תסכול רב מול בירוקרטיה, היו סבלנים שוורים.

  החודש ונוס נכנסת לנסיגה שמשפיעה ישירות עליכם, על התחום הזוגי ועל התחום הכספי: נסיגת ונוס בין – 4.3-15.4 תתחיל במזל טלה ותחזור לדגים.

   

  4.3 ונוס נכנסת לרטרו - בדקו עם עצמכם מהי המטרה האמיתית שלכם, הסירו את המיותר ואת הרצונות שאתם מכוונים אליהם מתוך רעב ועקשנות. היו כנים עם עצמכם, מה הצורך האמיתי שלכם? ככל שתהיו מדויקים, כך תגיעו לתוצאות מספקות. זמן הנסיגה מאפשר לכם להתכוונן מחדש. בהתחלה תרגישו כאילו מישהו בולם אתכם, כדי שתעשו סדר ותדייקו.

   

  25.3 ונוס מתחילה שנה חדשה (נולדת מחדש) – אתם מקבלים תוספת אנרגיה אדירה. זה הזמן לזמן לחייכם את הצורך או החיבור האמתי (כמו הגשמת משאלות). למגנט את האנשים הנכונים במודל הנכון לכם ולתקן מערכות יחסים ולהקפיד על גישה חדשה.

   

  18.5 ונוס מסיימת את הצל פוסט רטרו - כדאי שתסמנו ביומן ותבדקו מה השגתם והאם שיניתם את הגישה? תהליך עמוק בזמן זה הכרחי.

   

  6.6 ונוס יוצאת מאזור הטלה ומגיעה למזל הבית שלה - מזל שור. אם תעכבו אחר תהליך נסיגת ונוס, תוכלו להשיג את המטרות הנכספות שלכם.

   

  כספים - כדאי שתהדקו את ההתנהלות שלכם סביב הפיננסים. גם אם אתם חולים, מטפלים בבן משפחה או נמצאים בחופש, תשתדלו להיות מחושבים ולא לפעול מתוך רגש בתחום הכספי.

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 3-4 לחודש.

   

  מזל תאומים

  החודש שלכם מגיע לשיא ב-18 בו שליט המזל שלכם מרקורי ייצמד לוונוס ויצור עבורכם הזדמנויות הן עסקיות והן רומנטיות. ב-12 במרס ירח מלא, מעצים את עולם הרגש שלכם ומחבר אתכם ללב. יחד עם זאת, חשוב שתפקחו את העיניים מול אנשים מסביבכם ובחנו כל סיטואציה לעומק. אל תאמינו לכל סיפור שמסופר, את האמת תוכלו לקבל רק בהוכחות.

   

  חיי חברה - ב-18 מרקורי בסמיכות לוונוס הופך אתכם לדבק בחייהם החברתיים של אחרים. מדובר פה על אנרגיה מצוינת להכיר בין אנשים, להתערבב בחברה חדשה.

   

  זוגיות - יופיטר ממשיל את נסיגתו במזל מאזניים, ונוס עדין בנסיגה, זוהי הזדמנות עבורכם לתקן מערכות יחסים מן העבר או להשקיע באנשים שזנחתם אותם. רמז קל עבורכם: לפנק לפנק.

   

  קריירה - האירוע האסטרולוגי של החודש יתרחש ב-28 -מולד ירח במזל טלה, פותח לכם חלון להתחלה חדשה, עסקית וחברתית. נסיגת ונוס בין 4.3-15.4 תתחיל במזל טלה ותזכיר לכם את הצורך בשיתופי פעולה נכונים ומדויקים, אולי דרך חוזה או הסכם.

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 5-6 לחודש.

  מרקורי (שליט המזל) עובר לטלה ב- 14 טוב להתחלות חדשות, הישמרו מאנרגיה מתפרצת.

   

  מזל סרטן

  בסוף חודש פברואר (26.2) עברנו ליקוי שהשפיע עליכם באופן ישיר. זוהי תקופה מטלטלת, אך יחד עם זאת כזו שיכולה להזניק אתכם מחדש בתחום הקריירה. כידוע גרם השמים ששולט במזל שלכם הוא הירח, מולד הירח וירח מלא הם אלו המשפיעים עליכם לפני כל שאר המזלות:

   

  ב-12 במרס - ירח מלא בבתולה מול השמש בדגים ובצמידות לכירון. אלו הם ימים של 'חובת ההוכחה'. כדי לקבל אישורים או להיות סמוכים ובטוחים צריך הוכחות- כמו תעודות, מסמכים, אישורים, ציונים. זוהי השעה לקבל את האישור לעמלכם.

   

  ב- 28 מולד ירח בטלה – התחלה חדשה בתחום הקריירה והעסקים. אם אתם צעירים מכפי כך, זה הזמן להציב לכם מטרות ולדהור לכיוונם.

   

  כספים - זהו נושא רגיש אצלכם ובמיוחד החודש, כשוונוס נכנסת לנסיגה ומאפשרת לכם לתכנן את נושא הכספים מחדש. נסיגת ונוס בין 4.3-15.4 תתחיל במזל טלה ותכריח אתכם לקבל החלטות מתוך רצון אישי ולא מתוך ריצוי או חוסר נעימות. אם צריך לגבות כסף או אז גובים.

   

  פורים - נופל השנה על ירח מלא בבתולה, ב-12 -זמן טוב להתחפש לחולה ורופא. או לדאוג לבריאותכם או בריאות אדם קרוב.

   

  ימים טובים לזוגיות: 21,22 לחודש.

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 8-9 לחודש.

   

  מזל אריה

  השמש שליטת המזל שלכם נמצאת עד ה-21 לחודש במזל דגים ובבית עולמכם הפנימי, זוהי תקופה שקטה ומופנמת יותר עבורכם ואילו ב-21 שהוא יום השוויון האביבי, אתם ממש נולדים מחדש אל העולם וזוהי הזדמנות לצאת לבלות, להציג רעיונות חדשים ולזרוח ממש כמו השמש שלכם.

   

  כספים - ירח מלא ב-12 לחודש בבית המשאבים שלכם, זוהי קריאה אחרונה לבדיקה האם עברתכם תהליך בריא בתחום הכספי שלכם.

   

  זוגיות - דגש על תחום הזוגי כשוונוס נמצאת בנסיגה, זוהי תקופה שכדאי שתשקיעו בתחום הזה. אולי תשקלו נסיעה משותפת לחו"ל או לימודים משותפים. נסיגת ונוס בין 4.3-15.4 תתחיל במזל טלה (אש) ותגרום לכם לתקן או לעבוד על קשר או שותפות, אנו ממליצים לכם להנהיג גישה חדשה, או אפילו עם הסכם.

   

  התמונה הגדולה - ב-12 ירח מלא בבתולה מול השמש בדגים ובצמידות לכירון. זוהי הזדמנות להעלות רעיונות חדשים כלפי העתיד, הסכימו לעצור רגע את המרוץ ולחשוב על ההתפתחות שלכם, על העתיד שלכם.

   

  ב- 28 מולד ירח בטלה, הירח נולד מחדש מתוך השמש, זוהי התחלה חדשה עבורכם במיוחד בתחום הלימודי, או ההתפתחותי. או שאתם מתפתחים דרך נסיעות וקשרים עם חו"ל.

   

  טיפ: חג פורים הנופל ב-12 לחודש שהוא גם התזמון לירח מלא שמשפיע ישירות עליכם. יוצא שאתם לא חוששים להביע דעה ולנסות לשכנע אחרים לאמץ את דעותיכם, עם זאת שימו לב שהתזמון הוא נכון והתחושה היא טבעית אז אל תסתכנו בלאבד את הערכתם של אחרים, רק תמורת הביקורת שלכם.

   

  תחפושת לפורים: גיבורי על.

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 9-10 לחודש.

   

  מזל בתולה

  כנראה שהאביב עושה לכם משהו כי חודש מרס מוקדש במידה רבה למערכות יחסים, שמתעוררות מחדש, על אנשים שעומדים לצדכם ולפתע אתם מגלים אותם מחדש ואולי אף מתאהבים בהם.

   

  ב-12 - ירח מלא במזל שלכם מול השמש בדגים ובצמידות לכירון. זוהי הזדמנות להשיג ריפוי למכאובים ולפרוץ קדימה עם היצירה שלכם. אתם נמצאים בשלב הישורת האחרונה של ראש הדרקון במזל שלכם עד ה-9.5 ואם אתם עמלים על פרויקט ארוך טווח, החודש יש לכם הזדמנות להגיע לתוצאות ולסדור מעגלים.

   

  במקביל נסיגת ונוס בין 4.3-15.4 תתחיל במזל טלה ותחזור לדגים. תשפיע אף היא על זוגיות ושותפות, זוהי הזדמנות לתקן את הקשרים שלכם את הדרך להתחבר, לעבוד על הסכמים חדשים ועל כתיבת עקרונות חדשים.

   

  ב- 28 מולד ירח בטלה, התחלה חדשה- נכונה לכם. האם אתם רוצים לעבור דירה? בזמן זה של נסיגת וונוס ועם הירח החדש בטלה, תוכלו לממש את הצעד הזה בחייכם.

   

  פורים מגיע בתזמון טוב כדי לתפוס איזו מסיבה או לפרוק מתח עם תחפושת ממש מגוחכת. אפילו יותר טוב, הירח מלא במזל שלכם, הופך אתכם לכוכבים של החג במסגרת שבה אתם בוחרים להעביר אותו.

   

  מערכות יחסים - מרקורי ייצמד לוונוס ב-18 – זוהי הזדמנות נדירה ליהנות מפרי האהבה. או מפגישות עסקיות או שותפויות שיחלו ביום הזה.

   

  עבודה - מרקורי יעבור לטלה ב-14- ויעזור לכם לקחת יוזמה לידיים שלכם ולפעול בכל הכוח.

   

  הזמן הוא מלך - הירח החדש עושה צעדים ראשונים במערכות יחסים ויחסים עם ממונים ועובדים, צעדו בזהירות והקדישו מחשבה שנייה לפני מהלכים גדולים ושימו לב שהכוח להניע יכול להגיע ב-28. ההתחלה החדשה תלויה רבות בתעוזה שלכם.

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 11,12 לחודש.

   

  מזל מאזניים

  עם בוא האביב נושא האהבה והיחסים חוזר להיות גורם משפיע ואתם מרשים לעצמכם להיסחף להרפתקה חדשה, להחזיר לעצמכם את החדווה והתשוקה שקצת נרדמה לאחרונה.

   

  החודש, היבט דיסהרמוני בין יופיטר במזל שלכם (בנסיגה) לבין אורנוס במזל היורד, מגיע לשיאים חדשים, המלחמה בין הרצון לחופש ובין הרצון לדחוף חזק. הפרויקט או העבודה או התהליך שאתם כל כך נחושים לגביו.

   

  אתם נחושים לרוץ קדימה, אך חשוב להנהיג תהליך בריא ולא אימפולסיבי מידי, אחרת ונוס תבלום אתכם בכל צורה כדי להשיג מכם את הצעידה הבטוחה, צעד אחר צעד אל כיוון המטרה. נסיגת ונוס בין 4.3-15.4 תתחיל

  במזל טלה (המזל היורד, בית הזוגיות ומערכות היחסים).

   

  מולד ירח ב-28 במזל היורד שלכם, יניע אתכם מחדש כלפי הרעיון. זה השלב שכבר לא תוכלו לשבת בשקט יותר גם כלפי מערכות יחסים חדשות או קיימות. אנו ממליצים לצאת לחופשה משותפת או להתרחק מהמקום הטבעי כדי להגיע לתובנות.

   

  פורים - הירח המלא ב-12 הוא כמו סם משכר ואתם חוזרים למצב רוח מרומם. אם סבלתם מאיזה תסמונת בריאותית לאחרונה, זה הזמן לרפא את הכאב ולצאת לחגוג את החיים.

   

  החודש ונוס נכנסת לנסיגה שמשפיעה ישירות עליכם, על התחום הזוגי ועל התחום הכספי:

   

  4.3. ונוס נכנסת לרטרו - בדקו עם עצמכם מהי המטרה האמתית שלכם, הסירו את כל המיותר. בדקו מחדש את הרצונות שאתם מכוונים אליהם מתוך רעב ועקשנות והיו כנים עם עצמכם. האם זה הצורך האמתית שלכם? או האם זה הכרחי לכם? ככל שתהיו מדויקים, כך תגיעו לתוצאות מספקות.

   

  25.3 ונוס מתחילה שנה חדשה (נולדת מחדש) – אתם מקבלים תוספת אנרגיה אדירה. לזמן לחייכם את הצורך או החיבור האמתי (הגשמת משאלות). למגנט את האנשים הנכונים במודל הנכון לכם.

   

  זוגיות - כניסת השמש למזל טלה ביום השוויון האביבי ב-21 – מחדירה לגופכם אנרגיה חדשה. צאו מתוך הקונכייה, לבלות, ליהנות, לפגוש חברים. והכי חשוב צאו מהקיבעון המחשבתי שלכם. תנשמו אוויר חדש, דמיינו חיים חדשים ושחררו את עצמכם.

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 14,15 לחודש. הירח ניצמד ליופיטר ומטיב עמכם.

   

  מזל עקרב

  מרס אל התשוקה והמלחמה ושליט המזל שלכם פותח את החודש עם אנרגיה עוצמתית שיכולה להזיז הרים או אפילו להרקיע שחקים. שימו לב שאתם יודעים איך למנן את האש הזו והיו שקולים ומחושבים. זוהי אמנם תקופה טובה לתשוקה או ליזמות חדשה, אבל מרס יכול להוביל לפזיזות ואימפולסיביות אז היזהרו מאנרגיה מתפרצת.

   

  מתנות קטנות - ב-10 כוכב מרס יעבור לשור והאנרגיה תירגע לה וגם תוכלו ליהנות מאנרגיה מופלאה בתחום הזוגי והכספי. יש למה לצפות.

   

  פורים - שנופל ב- 12 וירח מלא בבית החברים, זוהי הזדמנות להוציא את הצד האפל בקטע של תחפושת.

   

  קריירה - השמש בבית המיוחדות האישית שלכם עד ה-21 לחודש, מאפשרת לכם להחצין את עצמכם, למתג את עצמכם ולהשתמש בפרסום אם צריך. מעברו של מרקורי לאזור זה ב-14, זה זמן טוב לחתום על חוזים או להתקדם בכל הקשור לשיתופי פעולה. נסיגת ונוס בין 4.3-15.4 תתחיל במזל טלה ותשפיע על הקריירה שלכם, זוהי תקופה בה חשוב שתנהיגו הסכמים חדשים, תגשרו על פערים ותעמידו את הדברים על דיוקם.

   

  בריאות - ירח מלא ב-12 מדגיש את ההרגלים הלא טובים שלכם בתחום התזונה, הספורט או השמירה על הגוף הפיזי שלכם, משהו מתעורר בתוככם ואתם מבינים את חשיבות הבריאות והתודעה בנושא. בשבוע האחרון של החודש השמש תעבור לבית הריפוי.

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 16-17 לחודש.

   

  מזל קשת

  החודש שליט המזל שלכם ממשיך את נסיגתו ומאפשר לכם לרדת לרזולוציות הקטנות של תהליכים, אתם אמנם אנשי התמונה הגדולה והחזון. אבל כשיש חזון, מישהו צריך להוציא אותו לפועל ואם זה מתרחש בחייכם – אז זה הזמן להוציא לפועל ולדקדק בפרטים הקטנים. יופיטר משפיע גם על תהליכים חברתיים, של ארגון שלם או התאגדות, אל תהססו ללכת עד הסוף עם צדק חברתי שכזה.

   

  התמונה הגדולה - יופיטר בנסיגה שנתית בין ה- 6.2-9.6 במזל מאזניים, בדק בית בתחום העבודה ובשותפויות עסקיות. זמן שמאפשר לכם לצאת לנקוט צעדים ולתקן את מה שלא עובד בתחום זה.

   

  להמציא את עצמכם מחדש - הנסיגה השנייה שמשפיעה עליכם היא נסיגת ונוס בין 4.3-15.4 במזל טלה וחזרה לדגים. השפעה מסוג בוחן כליות ולב. הנסיגה מתקשרת לכל הסיבות שאתם לא מרוצים או לא מסופקים, מהמסגרות שבה אתם עושים צעדים ראשונים או מהמעברים החדשים. תצטרכו לחשוב על שינויים שניתן לבצע ולהתכוונן אליהם מחדש.

   

  הנסיגה היא תהליך ארוך, נצלו את הזמן הזה "לגזור ולערוך". ההמלצה שלנו – בדקו מה הצורך האמתי שלכם וסננו רצונות שאין אתם יכולים לעמוד בהם.

   

  חיי חברה - האירוע של החודש הוא פורים בסופ"ש שלפני ה-12 במרס עם ירח מלא, בבית היוזמה והחברים שמכניס אתכם לאווירה של חג, עם מפגשים ותחפושות שתזכיר לכם את גיל הטיפש עשרה.

   

  זוגיות - מרקורי ייצמד לוונוס ב-18 ויאפשר לכם זמן איכות זוגי. אבל לא רק, זוהי הזדמנות גם בצד השותפות והסכמים ומשא ומתן – זמן מצוין.

   

  הדגשים - ב-28 מולד ירח במזל טלה, אנרגיות חזקות של התחלה חדשה היכולה להתקשר לדברים כגון מעבר דירה, חוזה חשוב שאתם חותמים עליו, או צעד גדול עבורכם.

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 18-20 לחודש

   

  מזל גדי

  אתם ידועים ביכולת ההתמדה והמצליחנות שלכם והחודש אתם מקבלים אקסטרה כוח מהיקום לתת דגש על המצוינות שלכם. ריבוע גדול בשמים ב-8 בחודש גורם ל"פייט", במיוחד במקום העבודה שלכם או כל סמכות שעומדת מולכם.

   

  קריירה והתפתחות אישית - תחילת החודש מזניקה אתכם עם היבט בין שבתאי שליט המזל שלכם ומרס (ב-6) זוהי תנופה משמעותית להניע את הגלגלים החורקים.

   

  במחצית השנייה של החודש אתם עוברים מתיאוריה לפרקטיקה, עשייה או הדבר האחר שדרש את ההתכוננות הזאת.

   

  מולד של ה-28 לחודש הופך אתכם אטומים להשפעתם של אחרים. אתם כל כך שקועים בהתפתחות שלכם, במסלול והדרך, שלאחרים קשה להגיע אליכם.

  יופיטר בנסיגה בבית הקריירה שלכם, בין 6.2-9.6 מאט את הקצב של המרוץ ומאפשר לכם לרדת לפרטים הקטנים, לשפר את היכולות, לדייק את העבודות ולהוציא את המיטב מעצמכם.

   

  פורים - חג המסכות ב-12 וירח מלא הם מתכון לפורענות ובלגן, פעילות בנאדיר של המפה שלכם (בחלק הכי נמוך) מבקשת מכם לשחרר קצת קפדנות וליהנות. זוהי גם בשורה ממש טובה למי מכם שרוצה ליהנות מאהבה במתכון הישן, בה מתנשקים צרפתית ומחייכים לעולם ככה סתם.

   

  זוגיות - כדי להצליח בזוגיות כדאי שתשחררו שליטה, תהיו פחות ביקורתיים כלפי עצמכם ותקצו זמנים שאתם מתמסרים לנושא הזוגי. החודש הירח ישהה במזל היורד, בית הזוגיות ב-7-8 לחודש, אז כוונו עצמכם.

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 21-22 לחודש.

   

  מזל דלי

  אם נסתכל על חודש פברואר, סביר להניח שעברתם טלטלה לא קטנה. השליט המודרני שלכם אורנוס, מתודלק ממרס עד ה-10 לחודש, זוהי תקופה שסביר להניח שתיתקלו בקשיים בירוקרטיים ובמלחמות בתקשורת או בממסד. הלחימה על הצדק עשויה להוציא מכם את הצד הלוחמני. אנו סומכים עליכם שתגיעו להישגים עם הריבוע הגדול בשמים בתאריך ה-8 לחודש, שיגרום לכם לתת פייט וגם להגיע לתוצאות. בכל מקרה חשוב שתשמרו על עצמכם שהמערכת העצבית לא תיפגע. אנו ממליצים לצאת להתאוורר וגם להיעזר בקשרים שלכם.

   

  פורים - נופל על ירח מלא ב-12 לחודש, התעוררות פנימית מובילה אתכם לחשוב על לימודים, חו"ל או כל דבר שיתרום להתפתחות האישית שלכם.

   

  אהבה וזוגיות - זהו חודש שאנרגיית האהבה שלכם מופנית כלפי חוץ ובדאגה לצרכים של בני הזוג. אתם נלחמים לא רק את המלחמות שלכם אלא גם את שלהם. ההמלצה היא לפרק אדרנלין, לאו דווקא בפעילות ספורטיבית, אלא גם בהרצאות, סרטים ופעילות חברתית.

   

  כשמרס יעבור לשור ב-10 קחו יוזמה והשקיעו בעצמכם ובבני הזוג, אולי בעיסוי טוב ומפנק או יום פינוק שיחזיר את האנרגיה המאוזנת לגוף. נסיגת ונוס בין 4.3-15.4 תתחיל במזל טלה ותחזור לדגים, תשפיע אף היא על התחברות מחדש לאנשים, ההמלצה: לערוך הסכמים מחודשים.

   

  קריירה - מרס שליט בית הקריירה שלכם, בפעילות שיא ואתם עולים על הכביש המהיר בכל הקשור להתנעה, או לדפוק על השולחן כשצריך ולהיות אסרטיביים. אם חשבתם על תוספת לשכר, לדרוש פרויקט שמגיע לכם, לכו על זה. רק הישמרו מאימפולסיביות.

   

  התחלה חדשה - מולד הירח ב-28 מזניק את האביב עם כמה משאלות על השפתיים. הכי חשוב שתנהגו יותר באותנטיות או בטבעיות, דברו על זה, תעלו פוסטים ולכו על האמת שלכם, זה יעזור לכם גם בפן האישי וגם בקריירה.

   

  בריאות - הקפידו לקחת רבע שעה ביום להשכין רוגע פנימי. מדיטציה, הליכה בים, דמיון מודרך וכל דבר שירגיע אתכם. אל תקלו ראש עם הצד הבריאותי. במיוחד עם הירח המלא של ה-12 לחודש, אם צריך בדיקות, אנא הירתמו.

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 23-24 לחודש.

   

  מזל דגים

  רגע אחרי הליקוי העוצמתי במזל שלכם שהיה ב-26.2, נפתח חודש חדש ואתם מבולבלים ומחפשים את ההרמוניה שאתם כל כך אוהבים. זוהי תקופה שבה תצטרכו לארגן עצמכם מחדש ולהתכוונן למולד הירח של ה-28 עם אג'נדה חדשה וחישוב מסלול של התחלה חדשה. יש לכם חודש שלם להתכוונן לכך.

   

  ב-12 לחודש, ירח מלא במזל היורד שלכם. החזון היצירתי שלכם, קורם עור וגידים. בני הזוג שלכם משמחים אתכם ואולי אפילו גורמים לכם נחת. את האהבה ללא תנאים שמורעפת עליכם אתם לוקחים בשתי ידיים. רק שימו לב שאתם לא מפריזים בהתמכרות כזו או אחרת, לאוכל, לבזבוזים. זה הזמן להנהיג משמעת ומסגרת כלכלית.

   

  אם אתם סובלים מאלרגיה או מתסמין חוזר, חפשו את מקור הסיבה ואל תמהרו להעביר את הכאב עם תרופה.

   

  ב-28 מולד ירח בטלה, אביב והתחלה חדשה, מתי לאחרונה הייתם בחו"ל או יצאתם להשתלמות. זוהי ה-תקופה בשבילכם.

   

  מערכות יחסים וזוגיות - יופיטר בנסיגה שנתית בין 6.2-9.6 במזל מאזניים, מאפשר לכם לתקן ולהשביח את הפאן הזה. המטרה היא לבנות יחסים של תורם ונתרם ולא להיות ככאלה שנותנים יותר ומתקשים לקבל או לבקש.

   

  כספים - החודש מתחיל עם הישגים וציוני דרך בקריירה, אתם מתעסקים לא מעט בענייני כספים ובמיוחד בשבוע הראשון של החודש, האחריות עליכם גדולה וב-21 לחודש כשהשמש תיכנס לבית הכספים, תירגעו מהלחץ סביב הנושא.

   

  נסיגת ונוס בין 4.3-15.4 תתחיל במזל טלה ותחזור לדגים. תשפיע על תחום הכספים והמשאבים, אנו ממליצים להנהיג מסגרת חכמה ונבונה, להסדיר את ענייני הכספים, חשבונות, חסכונות ולהקפיד על משמעת בתחום זה.

   

  קריירה - בסופ"ש של השבוע השני של מרס עניינים מתחממים בחזית המקצועית. הירח מתקרב לרום המפה, ב-20 והכוכבים עדין במזל שלכם. אם חשבתם שאתם יכולים להוריד את הרגל מדוושת הגז בכל הנוגע להתקדמות מקצועית וקידום בקריירה, לא כך הסיפור. מרס בכניסתו לבית ההישגים והשאיפות ב-10 יאתגר אתכם באקשן בגזרת העבודה ואם אתם נשואים יש מצב שבני הזוג שלכם יפתיעו, אנו מאחלים שיקבלו עבודה טובה או קידום.

   

  טיפ: הירח המלא של ב-12 הוא תאריך חשוב, ירח מלא, המעצים את העולם הרגשי הגועש שלכם וכדי להרגיש ביטחון, אנו ממליצים לכם שתסגרו קצוות בפרויקטים ישנים, תטפלו בכספים שצריכים להיכנס, תסגרו דלת אם צריך, תזרקו את הישן שלא משרת, על מנת שתוכלו להרגיש את האביב וההתחלות החדשות.

   

  הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 26-27 לחודש.

   

  שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "להיוולד מחדש: הורוסקופ חודש מרס"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  הורוסקופ חודשי
  צילום: shutterstock
  צילום: שרית צרפתי
  שלי רום
  צילום: שרית צרפתי
  מומלצים