שתף קטע נבחר

ראשי מועצות מצטרפים ליש עתיד

שבעה ראשי מועצות מהפריפריה ומהמרכז חברו למפלגתו של יאיר לפיד. בין המצטרפים: ראש המועצה האזורית גולן, שהיה איש ליכוד, וראש מועצת בני שמעון שמגיעה ממפלגת העבודה

 

מקבל חיזוק. יאיר לפיד (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
מקבל חיזוק. יאיר לפיד(צילום: גיל יוחנן)

המצטרפים החדשים: שבעה ראשי מועצות מהפריפריה ומהמרכז הודיעו היום (ג') על הצטרפותם למפלגת יש עתיד במסיבת עיתונאים עם יו"ר המפלגה, ח"כ יאיר לפיד, בבית ציוני אמריקה בתל אביב.

 

המצטרפים הם: ראש מועצה אזורית גולן אלי מלכה, ראש מועצה אזורית בני שמעון סיגל מורן, ראש מועצה האזורית הערבה התיכונה ד"ר אייל בלום, ראש המועצה האזורית עמק המעיינות יורם קרין, ראש המועצה האזורית יואב ד"ר מטי הרכבי-צרפתי, ראש מועצה אזורית ברנר דורון שידלוב וראש מועצה אזורית מגילות ים המלח אריה כהן.

 

"ראשי המועצת החליטו להצטרף ל'יש עתיד' מתוך הדאגה והאהבה הגדולה שלהם למדינת ישראל והתסכול המתמשך מהכיוונים אליהם מתדרדרת המדינה לצד תחושת האחריות לעתידה וחוסנה החברתי", אמר לפיד.

 

יו"ר המפלגה הוסיף: "ראשי המועצות האלה מייצגים את השילוב הנכון בין העבר לעתיד. בין הציונות של בן גוריון ובגין, לצעירים בשנת שירות ששואלים את עצמם איך לתת יותר, לא איך לקחת. החיבור הזה, האנשים האלה, הם משהו חדש, כמו פעם. אני מודה להם על האמון שהם נותנים ביש עתיד. על העובדה שהם שמים את הערכים לפני הפוליטיקה".

 

מהליכוד ליש עתיד. ראש המועצה האזורית גולן אלי מלכה (צילום: אפי שריר) (צילום: אפי שריר)
מהליכוד ליש עתיד. ראש המועצה האזורית גולן אלי מלכה(צילום: אפי שריר)

מאז הבחירות האחרונות עורך לפיד כנסים גדולים בכל רחבי הארץ ובמסגרתם הוא מנסה בין היתר למשוך קהלים גדולים. אמנם המצטרפים החדשים שייכים ליישובים קטנים יחסית ומידת השפעתם על תושבי היישוב כלל לא ברורה, אך מדובר במהלך חשוב עבור לפיד. 

 

הסיבה שמדובר במהלך חושב נובעת מכך שבמקרה של ראש המועצה האזורית גולן אלי מלכה, מדובר בתומך ליכוד שועובר לתמוך ביש עתיד וראש המועצה האזורית בני שמעון סיגל מורן מגיעה ממפלגת העבודה.


פורסם לראשונה 07/03/2017 07:33

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן
יאיר לפיד
צילום: גיל יוחנן
מומלצים