שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  פני צלקת: גלו מה השריטה שלכם
  כל אחד ואחת מאיתנו עוברים דברים שונים בחיים, לעיתים אלו דברים משמחים שמעלים זיכרונות טובים, ולעיתים מדובר בטראומה שמשאירה בנו שריטה עמוקה שמשפיעה עלינו כל חיינו - אז מה השריטה שלכם ואיזו דמות מייצגת אותה? זה הזמן לגלות

  האישיות שלנו מורכבת ומסועפת, היא מושפעת לא רק מחיים הנוכחיים. שהרי אנו מושפעים גם מגלגולים קודמים, מטראומת ישנות שצורבות את התודעה ואת הסיבה שדברים מוזרים קורים לנו.

   

  השריטות הכי גדולות, הטראומות הכי הזויות, המקרים הכי דרמתיים - יש להם סיבה. אם נחטט במרתפי התודעה, במפות הלידה

  אם נסכים לדעת, נוכל לגלות עולם שלם. אנחנו רק חלק קטן מתוך פאזל שלם של סדרה בהמשכים.

   

  אנחנו בני האנוש נקראים נשמות או חלקי תודעה, כל חלק תודעתי הוא חלק מהשלם הגדול. ההתפלגות של הניצוצות, יסודה מהמפץ הגדול, כך נוצרו צבירי הנשמות שהתחברו לאחר הפירוק כשהם נמצאים בצבעים הדומים מתוך הקשת.

   

  כדי שכל חלק של נשמה שיורד לחוויה בתלת ממד יוכל לבצע את החוויות שנבחרו על-ידו והן צריכות לבטא את הבנת החוויות בכל הרמות האנרגטיות ולא רק ברמה של חומר. יש אצל כל אחד מאיתנו עץ ספירות פרטי שבו נמצאים תדרים נבחרים כדי לבטא את כל קשת תדרי החוויה.

   

  "בכל ספירה יש שבעה מגני דוד שמהווים ארבעים ותשעה גלגולים ועוד אחד שמרכז את מה שלא הושג, ורק יום הדין יביא לתיקון - זה הוא הגלגול החמישים במספר. כל אחד מעשרת החלקים, למעשה, חווה חמישים פעם בכל ספירה וזו כמות הגלגולים המלאה של אותו ניצוץ.

   

  בכל תקופת גלגול החלק הנמצא בכתר מהווה את האני העליון באותה תקופה. ברור שנשמות מסוגלות לקצר את התהליך ואינן חייבות לעבור את כל חמש מאות הגלגולים. יש נשמות שהמטרות הושגו במלואן בהתאם לרשימות החוויה ואז הן מפסיקות לרדת לגוף פיזי והן מהוות כישויות מדריכות, או אם הן יורדות זה מתוך התנדבות לצורך עזרה לאנושות." (מתוך תקשור של זאב אבירז).

   

  כל אחד מאתנו הוא נשמה שחווה את החוויה הפיזית ללא זיכרון קודם, ואם נסכים לדעת, נגלה עולם שלם של מידע שהוא הפאזל שמרכיב את החלקים החסרים בחוויית החיים.

   

   

   

 1. שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על
 2.  

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "פני צלקת: גלו מה השריטה שלכם"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  מי הדמות המפלצתית שלכם?
  צילום: shutterstock
  צילום: שרית צרפתי
  שלי רום
  צילום: שרית צרפתי
  מומלצים