שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  באמצע המהדורה: עובדי הרשות התפרצו לאולפן

  במהלך שידור מהדורת מבט בערוץ הראשון, התפרצו עובדי הרשות לאולפן ופנו בקריאה לראש הממשלה ושר האוצר לשקם את הרשות ולמנוע את פיטוריהם. "אנשים שנתנו את מיטב שנותיהם נזרקים למעגל האבטלה"

   

   

  הדרמה ברשות השידור נמשכת: ערב הסגירה המתוכננת של הרשות, ובמהלך שידור מהדורת מבט, התפרצו מספר עובדים אל האולפן ופנו לראש הממשלה ושר האוצר, בבקשה שימנעו את הגזירות הצפויות.

   

  "סליחה, אנחנו מתנצלים מראש על ההפרעה אבל זה מאוד חשוב", התנצלו בפני המגישה מיכל רבינוביץ'. מיד אחר כך פנתה למצלמות מירי אדרי, אם לשלושה, בקריאה ישירה לבנימין נתניהו. "אנחנו אלף משפחות ואלף עובדים שעומדים בפני שבר", אמרה. "אנחנו פונים אליך. אתה עמדת מעל במת הכנסת והבטחת שתשקם את רשות השידור. הבטחות צריך לקיים".

   

  העובדים מתפרצים למהדורת החדשות ()
  העובדים מתפרצים למהדורת החדשות

   

  עובד נוסף פנה לשר כחלון ואמר "אתה, שמצהיר מעל כל במה שאתה השר החברתי. אנא, עכשיו זמנך להוכיח שאתה באמת שר חברתי אמיתי. אלף עובדי רשות השידור הולכים הביתה. זה הזמן לעשות מעשה. אנשים שנתנו את מיטב שנות חייהם נזרקים למעגל האבטלה".

   

  התפרצות זו לשידור מצטרפת לשיבוש שידורי מהדורת "מבט" בתחילת השבוע. אלו מתבצעים כחלק מהמאבק אותו מנהלים עובדי הרשות בימים האחרונים, במטרה למנוע את הקמתו המתוכננת של תאגיד השידור החדש בסוף אפריל.


   

   

  "מבט". הערב ()
  "מבט". הערב

   

  מיכל רבינוביץ' ()
  מיכל רבינוביץ'

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים