שתף קטע נבחר

נתניהו התנצל על אמירתו "קפץ לי הגן המזרחי"

יממה לאחר שאמר לכחלון בעקבות סערת התאגיד כי "קפץ לי הגן המזרחי", התנצל ראש הממשלה בטוויטר: "לא הייתה לי כוונה לפגוע באיש. אני מחובר בנימי נפשי לכל עדות ישראל ומוקיר את תרומתן הכבירה למורשת עמנו"

ראש הממשל בנימין נתניהו (צילום: AFP) (צילום: AFP)
ראש הממשל בנימין נתניהו(צילום: AFP)

ראש הממשלה בנימין נתניהו פרסם הבוקר (יום ו') בטוויטר הודעת התנצלות על כך שאמר "קפץ לי הגן המזרחי" במהלך דיון על תאגיד השידור הציבורי בישיבת ראשי הקואליציה. "‏מתנצל על אמירתי אתמול", כתב נתניהו. "לא הייתה לי כוונה לפגוע באיש. אני מחובר בנימי נפשי לכל עדות ישראל ומוקיר את תרומתן הכבירה למורשת עמנו ולבניין ארצנו".

 

 

אתמול, אחרי שדרש לדחות את תחילת הפעלת שידורי התאגיד, הודיע נתניהו כי הוא מוותר. כששאל אותו שר האוצר משה כחלון, המתנגד העיקרי בקואליציה לסגירת התאגיד, "אז למה ביקשת דחייה?", השיב נתניהו: "קפץ לי הגן המזרחי".

 

ברקע לדברים התקיימה ביום שני פגישה שהוגדרה מתוחה בין נתניהו לכחלון. נתניהו ביקש מכחלון לתמוך בחוק שהוא מבקש להעביר להענקת שליטה מוחלטת לממשלה בתקשורת הציבורית. "אתה לא באמת מתעניין בשידור הציבורי אלא רק בשליטה. אתה צריך להבין - אני עזבתי את הליכוד, אתה לא תעשה לי תרגילים כאלה. כשקשה - אתה נעלם, וכשיש הישגים - אתה מופיע".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רויטרס
ראש הממשלה בנימין נתניהו
צילום: רויטרס
מומלצים