שתף קטע נבחר

היציע הווירטואלי
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הוגשה בקשה לחלט ערבויות בהפועל אשקלון
  ארגון השחקנים ביקש ממינהלת הליגות לחלט את הערבויות עבור תשלום משכורות פברואר לשחקני הקבוצה מתחתית ליגת העל. בקשה דומה הוגשה בעניין הפועל ירושלים מהליגה הלאומית. אשקלון: "לא נרשם שום עיכוב בתשלום המשכורות. גם אם חל עיכוב הוא יתקבל בהבנה". הפועל י-ם: "לא תקין שיש עיכוב במשכורות, אבל זה נגרם מהתנהלות קלוקלת של הטוטו"

  בעקבות העיכובים המתמשכים בתשלום המשכורות לשחקני הפועל אשקלון מתחתית ליגת העל, פנה הבוקר (ב') ארגון השחקנים למינהלת הליגות בבקשה לחלט ערבויות עבור תשלום המשכורות לשחקני הקבוצה.

   

  ארגון השחקנים הכריז על סכסוך עבודה ובמקרה שמלוא החוב לא יועבר עד 30 במארס, יוכלו השחקנים לנקוט צעדים משמעותיים וארגוניים. במקביל פנו אתמול ראשי ארגון השחקנים למינהלת בבקשה לחלט ערבויות גם עבור הפועל ירושלים מהליגה הלאומית, וגם במקרה זה מלוא החוב אמור להיות משולם עד לסוף החודש.

   

  המכתב שנשלח למינהלת הליגות ולרשות לבקרת תקציבים בהתאחדות
  המכתב שנשלח למינהלת הליגות ולרשות לבקרת תקציבים בהתאחדות

   

  מהפועל אשקלון נמסר: "מאז תחילת העונה לא נרשם שום עיכוב בתשלום המשכורות לשחקנים, למאמנים או למישהו מאנשי הצוות. יתרה מכך, משכורות שולמו תמיד מספר ימים לפני הזמן, כולל מענקים עבור נקודות. הפועל אשקלון עושה הכל לטובת הקבוצה ומאמינה כי גם אם חל עיכוב הוא יתקבל בהבנה בקרב שחקני הקבוצה ואנשיה".

   

  תגובת הפועל ירושלים: "ינואר ישולם, פברואר עוד לא. לגבי פניות אחרות כרגיל פנו לתקשורת בשביל לחפש כותרות נוספות". בקבוצה מסרו עוד: "זה לא תקין שיש עיכוב במשכורות, אבל לצערנו התזרים נגרם מהתנהגות קלוקלת של הטוטו וכל הנוגעים בדבר".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "הוגשה בקשה לחלט ערבויות בהפועל אשקלון"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים