שתף קטע נבחר

יו"ר ועד עובדי שדות התעופה עוזב את ניסנקורן וצפוי להודיע על תמיכה ביחימוביץ'

התמיכה המפתיעה מגיעה אחרי שש"ס כבר הכריזה על תמיכה ביחימוביץ'. עידן, איש ליכוד ותיק: "הגיע הזמן שההסתדרות תהפוך לגוף מקצועי". ניסנקורן: "הספינים לא יעזרו"

ניסנקורן ויחימוביץ (צילום: יובל חן, גיל יוחנן) (צילום: יובל חן, גיל יוחנן)
ניסנקורן ויחימוביץ(צילום: יובל חן, גיל יוחנן)

 

יו"ר ועד עובדי נתב"ג פנחס עידן עוזב את יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן וצפוי להודיע על תמיכה בשלי יחימוביץ' לראשות ההסתדרות. מדובר בתמיכה מפתיעה שמצטרפת לתמיכה של מפלגת ש"ס ביחימוביץ'.

  

״הגיע הזמן שההסתדרות תהפוך לגוף מקצועי ולא מקום מפלט לפוליטיקאים״, אמר עידן בשיחה עם ynet. פנחס עידן הוא איש ליכוד ותיק, שהיה בעבר ראש עיריית לוד, ונחשב לאחד מראשי הוועדים החזקים בישראל אם לא החזק שבהם. לדבריו, לאחרונה החליט להתפטר ממפלגתו של ניסנקורן בהסתדרות כיוון שלא הסכים עם דרכה.

 

מדובר במהלך לא פשוט מבחינת יו"ר ההסתדרות המכהן אבי ניסנקורן שמתמודד בימים אלה עם מספר משברים פתוחים במשק דוגמת עובדי רשות השידור, עובדי אגד ועוד.

מצד שני, ניסנקורן נהנה מתמיכה של סיעות רבות: עבודה ,ליכוד, כולנו, מרצ, חד"ש וכן מתמיכת עמיר פרץ וחיים כץ ושר האוצר משה כחלון.

 

יחימוביץ בחרה שלא להגיב.

 

ממטה ניסנקורן נמסר: ״באבי ניסנקורן תומכים למעלה מ-2,300 ראשי ועדים שזו תמיכה חסרת תקדים. גם כלל הבוחרים, כפי שעלה בסקר של חברת מדגם בראשות מינה צמח ומנו גבע קבע חד משמעית שניסקורן מוביל בגדול ולא יעזרו הספינים של שלי-כבל".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יובל חן, גיל יוחנן
ניסנקורן ויחימוביץ
צילום: יובל חן, גיל יוחנן
מומלצים