שתף קטע נבחר

התארס כשנה לאחר רצח אשתו בפיגוע: "לבי שמח"

מחבל בן 16 נכנס בינואר 2016 לבית משפחת מאיר בעתניאל ורצח את אם המשפחה דפנה לעיני בתה. בעלה נתן פתח אתמול דף חדש והתארס לבת זוגו: "רצינו לשמור בסוד, אבל לא הצלחנו", אמר נתן מאיר. בפייסבוק הוא הודה לילדיו: "בלי הרוח הגבית מכם, לא יכולתי לפתוח שוב את ליבי לאהבה"

 

נתן מאיר וארוסתו זהר ()
נתן מאיר וארוסתו זהר

פרק חדש בחייו של הבעל השכול: שנה וחודשיים לאחר שדפנה מאיר נרצחה בפיגוע דקירה בביתה בעתניאל, בעלה נתן התארס אתמול (ב') לבת זוגו זהר מורגנשטיין, שעמה היה בזוגיות בחודשים האחרונים. "זה מאוד מרגש", אמר מאיר בשיחה עם ynet.

 

דפנה מאיר נרצחה בפתח ביתה על-ידי מחבל פלסטיני בינואר 2016. בזמן שצבעה את פתח ביתה הופתעה מאיר על-ידי הנער שלעיניה בתה דקר אותה למוות ונמלט. לאחר כמה ימים הוא נתפס ובנובמבר האחרון נגזר עליו מאסר עולם.

דפנה מאיר ז"ל ()
דפנה מאיר ז"ל
 

דפנה הותירה אחריה את בעלה נתן ושישה ילדים. אתמול, כאמור, התארס נתן לבחירת לבו. "האמת שרצינו לשמור את זה בסוד לפחות כמה שעות, אבל לא כל כך הצלחנו", סיפר נתן מאיר בשיחה עם ynet. "זה מאוד מרגש. התחושות מרגשות, אבל קשה להוסיף מילים".

 

בעמוד הפייסבוק שלו כתב הבוקר נתן מאיר: "כל יום צריך לשמוח. לעיתים זה קשה. קשה מאוד. הזה הזה ליבי שמח. אני בא בברית האירוסין עם אהובת ליבי זהר. נס שקרה לי לאחר שזכיתי והיא קראה לי לבוא ביום הזה אני רוצה לחבק יותר מכל את ילדיי שתומכים ושמחים איתי. למרות הכול. תודה לכם ילדים אהובים. בלי הרוח הגבית מכם, לא יכולתי לפתוח שוב את ליבי לאהבה". 

 

בהודעת בני הזוג נכתב: "הטוב כי לא כלו רחמייך והמרחם כי לא תמו חסדייך כי מעולם קיווינו לך. בין שבילי החיים מצאנו את אשר ביקשה נפשנו וביום הזה אנו שמחים לבשר על האירוסים שלנו". לפני כחודשיים התארסה גם בתם של נתן ודפנה ז"ל.

 

השניים החלו לצאת כשבועיים לאחר ציון שנה למותה של דפנה ז"ל. לאחרונה עברה זהר להתגורר בגוש עציון וחבריה מספרים על אשת חינוך שעוסקת בהכשרות של אנשי חינוך ובעלת חוש הומור ציני וחריף במיוחד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים