שתף קטע נבחר

החל ממחר: עובדי NCR ישביתו פעילותם

ההסתדרות הודיעה על השבתת שירותי החברה המספקת תמיכה טכנית וסיוע בתקלות בקופות של בתי העסק. לטענתה, ההנהלה הביעה חוסר רצון להתקדם לעבר חתימה על הסכם קיבוצי לאחר שנה וחצי של משא ומתן. על אף ההחשש לשיבושים בפעילות רשתות השיווק, החברה מוסרת כי "מהלך העסקים השוטף ושירות הלקוחות יתנהלו כסדרם"

ההסתדרות הודיעה כי החל ממחר (יום ה') עשרות עד מאות עובדי חברת NCR (ריטליקס לשעבר), ישביתו את הפעילות. המהלך בא לאחר שהנהלת החברה מביעה חוסר שיתוף פעולה בהתקדמות לעבר הסכם קיבוצי, כך לפי ההסתדרות.

 

NCR מספקת תמיכה טכנית לתוכנת הקופות והתשלום של רשתות השיווק במדינה, בהן שופרסל, רמי לוי, חצי חינם, AM:PM ועוד. 

 

יו"ר ועד העובדים ב-NCR, ליאור טהור, מסר: "במשך שנה וחצי ניסינו לפתור את המחלוקות תוך רצון לשיתוף פעולה והידברות, אך נוכחנו פעם אחר פעם כי לא קיימת כוונה מצד הנהלת החברה להביא לחתימה על הסכם קיבוצי ראוי עבור העובדים.

 

"לא נותרה לנו כל ברירה, אלא לצאת לשביתה. אנו מקווים כי ההנהלה תשכיל ללכת לקראת העובדים סביב שולחן המו"מ, ולגשר על הפערים על מנת לצמצם את הפגיעה בחברה, בעובדיה ובלקוחותיה".

 

NCR מסרה בתגובה: "החברה ניהלה עם העובדים משא ומתן אמיתי וללא משוא פנים, הגישה הצעה הוגנת ומכבדת ואף קבעה יעד לחתימת הסכם קיבוצי.

 

"למרבה הצער, הוועד הוא זה שבחר לנטוש את שולחן הדיונים, ואף על פי כן קראנו לו מספר פעמים ואנו קוראים לו שוב לחזור ולהמשיך מהנקודה בה נפסקו השיחות. למרות השביתה המתוכננת, מהלך העסקים השוטף של החברה בישראל, ובכלל זה שירות הלקוחות, מתנהלים כסדרם".

 

מירב קריסטל השתתפה בהכנת הכתבה

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים