שתף קטע נבחר

"גל נבו כפוי טובה"

יממה לאחר שכינס השחיין האולימפי מסיבת עיתונאים בה תקף את איגוד הפועל ירושלים, בטענה כי חייבים לו כספים, הגיב נעם צבי, יו"ר איגוד השחייה לשעבר לטענות כנגדו: "זה שאני לא ממשיך לתרום לו מכספי הפרטי לא מצדיק גל של שקרים והשמצות". נבו בתגובה: "אם זה נראה לו לא נכון, שיתבע"

מים סוערים. השחיין האולימפי גל נבו, שתקף אתמול (ה') במסיבת עיתונאים את אגודת הפועל ירושלים וטען כי לא ימשיך להתחרות במידה ולא ישוחרר ממנה, קיבל הבוקר תגובת נגד מיו"ר איגוד השחייה לשעבר, נעם צבי.

 

נבו סיפר כי הוא מעוניין לעזוב את האגודה, מאחר ולא קיבל תשלום בשמונת החודשים האחרונים. השחיין האשים במצבו בעיקר את נעם צבי, יו"ר איגוד השחייה לשעבר, כשלטענתו הוא זה שעומד מאחורי ההחלטה וזה שהיה אחראי לכך שעדין לא קיבל את התשלום.

 

"לא אמין ובטח לא מקצועי". צבי תוקף את נבו (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
"לא אמין ובטח לא מקצועי". צבי תוקף את נבו(צילום: אורן אהרוני)

 

על הטענות, הגיב הבוקר צבי, בתגובה ראשונה ל-ynet ספורט: "לצערי, גל כפוי טובה וזה בלשון המעטה. את ההסכם עם האגודה הוא לא חתם מולי ואני לא הייתי מעורב בו ואילו היה תלוי בי לא היה נחתם".

 

על פרטי ההסכם, הוסיף: "גל יודע מי ניהל את המסע ומתן ומול מי הוא חתם, אני בכלל לא שם. למרות זאת תמיד ניסיתי לעזור לו גם מכספי הפרטי, אבל זה שאני לא ממשיך לתרום לו כסף, אינו מצדיק גל של שקרים והשמצות. שחיין שלא התחרה מחודש אוגוסט בשום תחרות ומספר על ההכנות שלו לאליפות עולם לא נשמע לי אמין ובטח שלא מקצועי, אבל כאמור אין לי קשר איתו".

 

"נעם צבי חשב שלא אעשה רעש". נבו, אמש במסיבת העיתונאים (אורן אהרוני) (אורן אהרוני)
"נעם צבי חשב שלא אעשה רעש". נבו, אמש במסיבת העיתונאים(אורן אהרוני)
 

 

על דברים אלו, הגיב נבו: " אם נראה לו שזה לא נכון, שיתבע דיבה. יש את כל ההוכחות שהוא היה מעורב בהסכם עם ירושלים". כזכור, נבו אמר אתמול במסיבת העיתונאים: "כל החלטה בהפועל ירושלים עברה דרך נעם צבי, שמנסה לחסוך כסף. הוא חשב שאני לא אעשה רעש, אבל אני לא מוכן להיות עבד של אף אחד. הוועד האולימפי ונותני החסות תומכים בי, אבל האגודה לא משלמת. חזרתי לארץ וניהלתי מו"מ שהסתיים רק כשצבי הגיע אליי הביתה כדי לשכנע אותי בתנאים של ההסכם ולדאוג שאחתום רק בירושלים ולא בשום אגודה אחרת".  

 

הבוקר, מועדון הפועל ירושלים פרסם תגובה נוספת: "ההסכם עליו גל חתום ברור ונכתב בו כך: 'תקופת ההסכם מיום 31.12.15 ועד 31.8.16. בתום תקופת ההסכם, הבעלות של כרטיס השחיין היא של האגודה'".

 

במים של ריו. נבו (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
במים של ריו. נבו(צילום: אורן אהרוני)

 

על פרטי ההסכם, הוסיפו :"יובהר שמנכ"ל האגודה דאז, יוסי בן בסת, ניהל מו"מ ארוך ומתיש עם נבו, שסרב בהתחלה לסעיף של בעלות כרטיס השחיין אך הסכים לבסוף כנגד שורה של תנאים שהוא העלה. ההסכם נחתם, האגודה העבירה את כל התשלומים הנדרשים, ואז גל נבו דרש להאריך את ההסכם או לתת לו את כרטיס השחיין ללא תמורה".

 

בהמשך, ככתוב בהודעה, סירבה האגודה לתנאיו של השחיין. במקביל, פנה נבו אל בית הדין לעבודה. מהפועל ירושלים נמסר: "האגודה פנתה אליו במסגרת השיפוט של איגוד השחייה, בכדי לסיים את הכל כמה שיותר מהר, אך הוא סרב בתוקף".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אהרוני
גל נבו ונעם צבי
צילום: אורן אהרוני
מומלצים