שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  רפורמת הניקיון בירושלים יוצאת לדרך בעלות של 13 מיליון שקל
  במסגרת הרפורמה יתווספו 100 עובדי ניקיון חדשים מתוכם 63 עובדי טאטוא ידני בשכונות העיר. 12 צוותי ניקיון חדשים יפעלו במסלולים חדשים לאיסוף אשפה ויבטיחו פינוי אשפה בתדירות של עד 6 פעמים בשבוע, בנוסף, 400 מיכלים טמוני קרקע יחליפו את "הצפרדעים"

  רפורמת הניקיון בירושלים יוצאת לדרך: ראש העיר ירושלים, ניר ברקת, הודיע כי בשבועות הקרובים תצא לפועל רפורמת הניקיון שיזם בהיקף שנתי של כ-13 מיליון שקל. מדובר בתכנית המשמעותית ביותר שאושרה בשנים האחרונות במטרה להביא באופן מיידי לשדרוג משמעותי בניקיונה של ירושלים.

   

  המון שקיות: כך נראה הזבל בחירייה לאחר החג

   

   

   (צילום: יוגב עמרני)
  (צילום: יוגב עמרני)

   

  בין הפעולות המתוכננות במסגרת רפורמת הניקיון: הוספת 100 עובדי ניקיון חדשים למערך הניקיון, מתוכם 63 עובדי טאטוא ידני בשכונות העיר, הוספת כ-30 עובדים ב-12 צוותי איסוף אשפה חדשים שיעבדו במסלולים חדשים ויבטיחו פינוי אשפה בתדירות של עד 6 פעמים בשבוע, כאשר במקומות הומי קהל ומסחר, בהם ריכוזי אשפה גבוהים, תיאסף האשפה פעמיים ביום.

   

  כמו כן, מוקם צוות גיבוי יומי אשר תפקידו יהיה לתת מענה נקודתי על פי צורך. אלה מצטרפים לתכנית שכבר יצאה לדרך לפני מספר חודשים, במסגרתה יוצאו פחי "הצפרדעים" מהשכונות ויוחלפו ב-400 מיכלים טמוני קרקע, אשר יביאו לשיפור משמעותי באיכות החיים והניקיון ובתפעול הפינוי של האשפה. נכון להיום, למעלה מ-100 פחים טמוני קרקע כבר הוטמנו בשכונות.

   

  ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת
  ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת

   

  כאמור, מדובר בפעימה ראשונה של התכנית וזו צפויה להתרחב, במטרה להוביל לשיפור ניכר בשירותי הניקיון והתברואה הניתנים כיום. יצוין כי הרפורמה נבנתה יחד עם מינהל התפעול, אגף התברואה ויו"ר ארגון עובדי התברואה, גילי גורני.

   

  ראש העיר, ניר ברקת מסר בתגובה: "הבטחנו כי בשנת ה-50 לאיחודה של ירושלים נוציא לפועל, בזכות התקציבים שהשגנו, תכניות רבות שישנו את פניה של העיר ויעלו באופן מוחשי את איכות החיים בה. התכנית שאושרה היום מוכיחה יותר מהכל שאנו עומדים במילה שלנו. שירותי הניקיון והתברואה הינם נדבך חשוב באיכות חייהם של התושבים בעיר ואני בטוח כי הפעלתה של התכנית תתרום רבות הן לאיכות החיים והן לשיפור פני העיר".

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  עוד בכלכלה ירוקה: האשפה בפארק המיחזור חירייה 

  צילום: המרכז לחינוך סביבתי, דני דויטש - און ודן

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "רפורמת הניקיון בירושלים יוצאת לדרך בעלות של 13 מיליון שקל"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים