שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  פוטר השוטר שתועד מכה נהג משאית
  אף שמשה כהן הודיע בעצמו על כוונתו להתפטר בעקבות פרסום התיעוד, מסרה המשטרה הודעה רשמית: "הוא פגע בעשרות אלפי שוטרים ושוטרות"

   

  תיעוד: כהן תוקף את נהג משאית שווקי

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  המשטרה הודיעה היום (ה') על פיטוריו של משה כהן, שוטר יס"מ שתועד לפני כחודש מכה את נהג המשאית הפלסטיני מאזן שווקי. כהן אמנם הודיע בעצמו שיתפטר עוד לפני השימוע שנערך לו בתחילת אפריל, אולם במשטרה התעקשו להכריז על הפסקת עבודתו. נגד כהן גם הוגש כתב אישום בגין המקרה.

   

  "כפי שפיקוד המשטרה הבהיר מיד לאחר האירוע, מדובר באירוע חריג, אלים ומנוגד לכל ערכי משטרת ישראל", נמסר. "לשוטר הפועל בדרך שכזאת אין מקום במשטרת ישראל. מקרה חריג זה לא זאת בלבד שאינו עולה בקנה אחד עם ערכי ופקודות המשטרה, אלא אף פוגע בעשרות אלפי שוטרים ושוטרות הפועלים לילות כימים למען ביטחונם של אזרחי מדינת ישראל ביושר ובהגינות".

  מתוך הסרטון שתיעד את התקיפה
  מתוך הסרטון שתיעד את התקיפה

  נהג המשאית מאזן שווקי
  נהג המשאית מאזן שווקי

  כתב האישום מייחס לכהן שורת עבירות אלימות. נטען כי ביום האירוע הוא החנה את רכבו בחניון עפר סמוך למשרדי היס"מ בוואדי אל ג'וז. כשסיים את משמרתו ב-23:00 גילה שלמכונית נגרמו נזקים. למחרת הוא פנה למוקד הביטחון של משרד הפנים וביקש מהקב"ט לבדוק את המצלמות הפונות לחניון. הוא זיהה את לוחית הזיהוי של המשאית הפוגעת, וניצל את נגישותו למאגר המשטרתי כדי לאתר את בעליה.

   

  כמה ימים לאחר מכן הגיע כהן לחניון וזיהה את המשאית חונה. כשראה מחלון המשרד את הנהג מאזן שווקי מגיע הוא מיהר למקום, ועל פי כתב האישום דרש ממנו לרדת מהמשאית והחל לגדף אותו ולהכות אותו בפניו.

   

  במהלך הוויכוח, נטען, הטיח כהן בנהג שלא השאיר פתק בעקבות התאונה. שווקי השיב שכן השאיר פתק והוסיף שכהן שהוא עוד "ישלם" על התנהגותו. בתגובה נגח השוטר בפניו, הכה אותו, בעט בבטנו וחבט בראשו.

   

  בשלב זה הגיע למקום אדם נוסף שביקש להפסיק את האירוע, ובתגובה קילל אותו כהן והכה גם אותו בכל חלקי גופו. "במעשיו תקף הנאשם את המתלונן שלא כדין, גרם חבלות לאדם נוסף, ועשה מעשה של הפרת אמונים עת ניצל את נגישותו למאגר המשטרתי שלא במסגרת תפקידו", צוין בכתב האישום.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "פוטר השוטר שתועד מכה נהג משאית"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים