שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  120 מבני מגורים: תכנית בנייה חדשה בערבה
  השרים כחלון וגלנט הכריזו על תכנית בניה חדשה במסגרתה יוצבו 120 מבני מגורים ניידים במועצות מקומיות שעל ציר כביש 90 בערבה. עלות הפרויקט: 30 מיליון שקל

  שר האוצר משה כחלון ושר הבינוי והשיכון יואב גלנט הודיעו היום (ה') על תכנית בנייה חדשה, במסגרתה יוצבו 120 מבני מגורים ניידים במועצות מקומיות שעל ציר כביש 90 בערבה.

   

  כתבות נוספות בערוץ הנדל"ן

   

  הכריזו השניים על תכנית להצבת כ-120 מבנים בגודל של כ-75 מ"ר כולל ממ"ד, אשר יוקצו לישובים במועצות באזור הערבה. לצורך התכנית יוקצה סכום של 30 מיליון ש"ח.

   

  כשלב ראשון לתכנית יפרסם משרד הבינוי והשיכון קול קורא להצבת מבנים ארעיים במועצות אזוריות מעוטות אוכלוסין באזור, בכוונה כי אלו יאפשרו לזוגות צעירים להגיע לערבה ולאזורים אלו במחיר שכירות מוזל, ובהמשך לבנות את ביתם.

   

  השר גלנט: "פיתוח ההתיישבות בערבה חיוני לביסוס האחיזה הציונית בחבל הארץ המיוחד הזה.

  תושבי הערבה הם חלוצים אמיתיים במקום המרוחק והצחיח ביותר בישראל. לאורך עשרות שנים סובל חבל ארץ זה ממיעוט תושבים ועל מדינת ישראל מוטלת החובה לעודד מעבר של תושבים נוספים לערבה ולנגב".

   

  השר כחלון אמר כי "המחויבות שלנו היא לבניה ולסיוע למשפחות עובדות בכל רחבי הארץ, ללא הבדל צפון, מרכז או דרום. הערבה זקוקה לזריקת מרץ מצד הממשלה, והיום אנחנו נותנים לה זאת באמצעות תקצוב 120 מבנים יבילים ליישובי המועצות בערבה. החקלאות בערבה היא מופת עולמי שתורמת למשק הישראלי. באתי לכאן עם הנהלת משרד האוצר ללמוד ולראות כיצד ניתן לסייע להצלחת החקלאים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "120 מבני מגורים: תכנית בנייה חדשה בערבה"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים