שתף קטע נבחר

אדלשטיין נגד ביטן וזוהר: "התבטאויות מיותרות ואומללות"

יו"ר הכנסת מהליכוד שוחח עם יו"ר יד לבנים וגינה את התנהגות חברי מפלגתו שתקפו בני משפחות שכולות במהלך דיון בוועדה לביקורת המדינה: "האירועים המצערים היו נפסדים ולפרקים בלתי נסבלים"

יו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין, שוחח הבוקר (יום ו') עם יו"ר ארגון יד לבנים, אלי בן-שם, והתייחס לדיון בכנסת שבו חברי הכנסת מהליכוד דוד ביטן ומיקי זוהר תקפו בני משפחות שכולות. אדלשטיין אמר שהוא "מביע צער עמוק ושאט נפש על ההתבטאויות המיותרות והאומללות. האירועים המצערים היו נפסדים ולפרקים בלתי נסבלים".

 

עוד נמסר כי יו"ר הכנסת אמר לבן-שם כי "שערי הכנסת ולבם של נבחרי הציבור היו ויישארו פתוחים בפני המשפחות השכולות וזרועותינו תמשכנה להיות שלובות בזרועותיהן לעד".

יו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין (צילום: יואב דודקביץ') (צילום: יואב דודקביץ')
יו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין(צילום: יואב דודקביץ')
 

אדלשטיין אמר עוד כי "אין לי אלא להסכים, כי האירועים המצערים שהתרחשו בדיון הוועדה לביקורת המדינה, ההתבטאויות מיותרות ואומללות ואסור היה להן להישמע גם בלהט הדיון.

 

"משכך, טוב שנשמעה התנצלות במהרה, אף אם בדיעבד ולאחר שנגרמה פגיעה קשה ובלתי מתחשבת ברגשותיהם ובכבודם של מי מהמשתתפים.

 

"תקוותי היא כי מחזה מעין זה היה חד פעמי ולעולם לא ישוב על עצמו, לא בכנסת ולא בשום מקום בחברה הישראלית. לכולנו ברור כי המשפחות השכולות נושאות במחיר הקשה והכבד ביותר של אבדן חיי יקיריהן במערכות על תקומת ישראל. הציבור מוקיר אותן, מצדיע להן ומחבק אותן בחום בכל ימות השנה ובוודאי ביום הזיכרון הקרב ובא".

 

אדלשטיין ביקש "להביע צער עמוק על התקריות העולבות הללו, שלהערכתי לא שיקפו ולו מקצת מן היחס האוהד והמחבק של אזרחי ישראל ונציגיהם בכנסת, ומייחל לימים שקטים ובשורות טובות.

 

"שערי הכנסת וליבם של נבחרי הציבור היו ויישארו פתוחים בפני המשפחות השכולות וזרועותינו תמשכנה להיות שלובות בזרועותיהן לעד".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן
יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין
צילום: גיל יוחנן
מומלצים