שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  כשמפלס התשוקה עולה: תאוות חודש מאי
  הקיץ מסמן לנו שהוא אוטוטו מגיע ויחד איתו גם אהבות ותשוקות להנאות החיים, מה זה אומר על מערכות היחסים שלנו וכיצד עלינו לפעול כדי לא להשכוח את האחיזה באדמה? האסטרולוגית שלי רום מפרטת עבור כל מזל מה צפוי לו בחודש מאי

  חודש מאי מסמל את המעבר ההדרגתי לקיץ ומעלה את מפלס התשוקה בחיינו. ירח מלא ב-11 לחודש (בעקרב) מדגיש עוד יותר את תאוות הקיום האנושי. הרצון שלנו כלפי הנאות החיים הגשמיות גובר ודווקא כשמרבית הכוכבים בשמיים בנסיגה, אנו שוכחים את החיבור לאדמה - מין קוריוז שכזה.

   

  להלן סקירת הכוכבים לחודש הקרוב:

   

  ונוס סיימה לא מכבר נסיגה, אולם השפעתה לא הסתיימה - ונוס מבצעת נסיגה אחת לשנה וחצי. נסיגתה

  הפעם התרחשה בין התאריכים 4.3-15.4 בין טלה לבין מזל שור. בנסיגתה היא יוצרת תהליך התרחבות וצמצום.

   

  ב-25.3.17 ונוס נצמדה לשמש, הגדילה והעצימה את הרצונות שלנו - תהליך ההתרחבות.

   

  28.4.17 ונוס חזרה למזל טלה – במיקום זה הפנמנו את הרצון העצמי, שהרי מזל טלה אחראי על כל ה'אני' – מה שנועד עבורי.

   

  15.4.17 ונוס סיימה את הרטרו, ונצמדה לכוכב כירון – תהליך הצמצום. ימים אלו הציפו לנו את נקודות הכאב/ נקודת התיקון, שהרי כל אחד מאתנו מתקשה לשחרר, לוותר, להשיל. על כן, אולי צריך לעבור סוג של ניתוח "ולהסיר" את הרצונות או את הדחפים המגודלים ולהצטמצם לממדים הגיוניים.

   

  ב-19.5 ונוס תגיע לנקודה שבה היא החלה את הנסיגה. בזמן זה נוכל לבדוק האם עברנו את התהליך והגענו לתוצאות.

   

  6.6.17 מבחן התוצאה - ונוס יוצאת מאזור טלה ומגיעה למזל הבית שלה - מזל שור. שור הוא המיקום המדויק במפה עבור צרכיה האמיתיים והמדויקים של ונוס. בימים אלו התוצאות המדויקות – יגיעו לכלל מימוש.

   

  יופיטר, המורה הגדול - נמצא בנסיגה שנתית: 6.2-9.6 במזל מאזניים, זוהי תקופה של בדק בית בתחום הזוגי/ שותפות או מערכות יחסים.

   

  19.5 יופיטר יוצר 180 לוונוס – החבל מתהדק ואנו צריכים לבחור, מה שייך לנו ומה כדאי לשחרר.

   

  מרקורי, מסיים את נסיגתו

  9.4-3.5 נסיגה זו תלמד אותנו להיות מדויקים כלפי הצרכים שלנו וגם כלפי מערכות היחסים שלכם.

   

  16.5 מרקורי יעבור לשור – מערכת יחסים המושתתים על תודעת שפע, רצון ליהנות מהחיים.

   

  20.5 מרקורי מגיע לנקודת התחלת הנסיגה ומסיים את התהליך. בזמן זה נוכל להתחיל משמעת גופנית – לאכול פחות, לעשות ספורט ולזקק את מערכות גופנו.

  הירח והשמש

   

  9.5 ראש דרקון יעבור לאריה – אחרי שנה וחצי של שהייה במזל בתולה, ראש הדרקון יעבור לאריה. זוהי תקופה של התחדשות, מימוש הפוטנציאלים שלנו והנעה אל קדמת הבמה.

   

  21.5 השמש תעבור לתאומים.

   

  25.5 מולד ירח בתאומים.

   

  מ-23.5 ועד סוף החודש - משולש אש הרמוני – בין ראש דרקון באריה, שבתאי בקשת ואוראנוס בטלה. זריקת מרץ לכל הישנים שבינינו להניע את עצמם אל כיוון מטרות החיים.

  שיהיה לכולנו חודש טוב.

   

  טלה

  שליט המזל מרס, כוכב הפעולה.

   

  הכוכבים נמצאים בסוג של ריכוזיות במזל שלכם, כולל נסיגת ונוס ומרקורי. מה שאומר שהאנרגיה שלכם החודש היא שליטת השמים. החוכמה היא לדעת להמציא את עצמכם מחדש, להיות יוזמים ולצאת מתוך השמרנות ולהוביל.

   

  מרס בתאומים - עד סוף חודש מאי – תקופה של נסיעות, בילויים, חברים ויציאה החוצה.

   

  12.5 מרס יוצר 120 ליופיטר במאזניים – התחלה חדשה ותדלוק למערכת היחסים.

   

  29.5 מרס יוצר 180 לשבתאי – אלו ימים שכדאי שתקפידו על נהלים, כללים, תבדקו את האותיות הקטנות ואל תתחכמו או תנסו לקצר תהליכים.

   

  31.5 מרס יוצר 90 לזנב דרקון בדלי – היכולת שלכם טמונה בפוטנציאל שלכם, יש לכם כישרון שאולי אתם לא משתמשים בו.

   

  23.5 ועד סוף החודש - משולש אש הרמוני – בין ראש דרקון באריה, שבתאי בקשת ואוראנוס בטלה. אלו ימים בהם התשוקה בעשייה וההתקדמות לקראת מטרות מגבירה קצב.

  מרקורי, אחראי על החשיבה ואסטרטגיה במפה שלכם.

   

  3.5 מרקורי מסיים את נסיגתו שהתרחשה במזל שלכם – זוהי תקופה שמרימה לכם אתגרים בתחום העצמאות והמשאבים האישיים. תקלות, או סוג של חולי, הם כמו מקלות בגלגלים.

   

  16.5 מרקורי יעבור לשור ויעזוב את המזל שלכם, עת לבדוק את הכסף שלכם ואת אורחות החיים האם הם מסונכרנים עם המציאות?.

   

  הירח והשמש מסמלים את מערכות היחסים בין הפנים לבין החוץ -  

  9.5 ראש דרקון (נקודת היעוד) תעבור לאריה – הגיע הזמן לעבור שינוי תדמית, לפתוח את העסק שרציתם וליהנות מחיי אהבה שמזדמנים או שקיימים בחייכם (אם חשבתם להתחתן זה הזמן).

   

  11.5 ירח מלא בעקרב – ירח המסמל תשוקה ואהבה. שימו לב מה קורה עם הכסף, חסכונות, ריביות ומשכנתאות.

   

  25.5 מולד ירח בתאומים. סוף החודש מבשר את בוא הקיץ, את הרצון ליצור קשרים, לבלות, לשחרר מתח ולהיות קלילים.

   

  שור

  ונוס סיימה את הנסיגה שלה ב-15.4 ומשחררת אתכם מהתחושה שאתם 'לא מספיק'. לעתים כדי להעריך את עצמכם אתם צריכים תוספת של אנרגיה של אש, שממקדת אתכם כלפי הרצונות שלכם (בלי להתחשב בדעתם של אחרים). החודש אתם מקבלים בדיוק את האנרגיה הזו, אז תיהנו.

   

  11.5 ירח מלא בעקרב – ירח במזל היורד שלכם. זהו ירח שמסמל עבורכם תשוקה ואהבה.

   

  ב-19.5 ונוס תגיע לנקודה שבה היא החלה את הנסיגה. בזמן זה תוכלו לנשום לרווחה ולהתחיל לראות תוצאות בשטח. אם המטרה שלכם היא חיבור או מערכת יחסים שתניב תוצאות, סביר להניח שתרגישו את השינוי בתאריך זה.

   

  6.6.17 רק בתאריך זה ונוס חוזרת הביתה – למזל שלכם. זהו המיקום המדויק במפה עבור צרכיה האמתיים והמדויקים של ונוס. זה זמן טוב עבורכם להתחבר אחרת למערכות יחסים, לזוגיות ולכספים. ונוס מעדנת את האנרגיה שלכם ומוסיפה מגנט חינני ויופי אסטטי.

   

  מרקורי -

  9.4-3.5 מרקורי בנסיגה והפעם בהשפעה ישירה על המזל שלכם, עד ה-3.5 הוא במזל טלה וישפיע על תקשורת שלא תובן כהלכה, אז כדאי לפני שאתם מסיקים מסקנות מוטעות, לשאול שוב ולברר עובדות.

   

  16.5 מרקורי יעבור למזל שלכם ואז התקשורת תשתפר, גם עסקאות וחתימת חוזים עדיף לדחות לתאריך זה.

   

  20.5 מרקורי מגיע לנקודת התחלת הנסיגה ומסיים את התהליך. וכך גם אתם מקבלים "בוסט" של אנרגיה ודחיפה קדימה.

   

  25.5 מולד ירח בתאומים. סוף החודש מבשר את בוא הקיץ, את הרצון ליצור קשרים, ליהנות מהחיים, לשחרר מתח ולהיות קלילים.

   

  תאומים

  שליט המזל מרקורי, כוכב החשיבה - החודש אתם מתחילים עם נסיגתו של מרקורי בבית החברים שלכם, זוהי הזדמנות לגשר על פערים חברתיים, לחשוב על רעיונות גדולים וחדשניים - אבל לחכות קצת עד שמוציאים אותם לפועל.

   

  מרס בתאומים ויישאר שם עד סוף חודש מאי – זוהי תקופה של נסיעות, בילויים, חברים ושאר גירויים שיעמדו בקצב שלכם כמו שאתם אוהבים.

   

  12.5 מרס יוצר 120 (היבט חיובי) ליופיטר במאזניים – אנרגיה מצוינת לתשוקה ואהבה ותדלוק חיובי למערכת היחסים.

   

  29.5 מרס יוצר 180 (היבט דיסהרמוני) לשבתאי – אלו ימים שכדאי שתקפידו על הכללים, תבדקו את האותיות הקטנות והנהלים ואל תתחכמו או תנסו לקצר את הדרך.

   

  31.5 מרס יוצר 90 (היבט דיסהרמוני) לזנב דרקון בדלי – לימודים וחיבור לידע קדום, התפתחות, נסיעות לחו"ל למקומות שמחוברים לשורשים שלכם.

   

  23.5 ועד סוף החודש - משולש אש הרמוני – בין ראש דרקון באריה, שבתאי בקשת ואוראנוס בטלה. ראש חץ לכיוון המטרות שלכם ולכם, הידועים כסוחרים, או כאנשי תקשורת טובים, זה הזמן לחתום על חוזים ולסגור עסקאות.

   

  מרקורי, שליט המזל שלכם - 

  9.4-3.5 נסיגה שתתרחש בבית ה-12 ובבית החברים – חברים או אנשים שהגיעו מהעבר חוזרים לחייכם ואולי אפילו מרגשים אתכם, זה יכול להיות גם אחים. כשמרקורי בבית ה-12 אתם נכנסים פנימה לעומקי הנפש. גם הצד הבריאותי יכול לאותת כאן אולי איזו רגישות בבלוטת התריס או בגרון.

   

  16.5 מרקורי חוזר לשור, עת לבדוק את הכסף שלכם ואת אורחות החיים שלכם. שור מחבר אותנו לחמשת החושים, להנאות, לאוכל ומצד שני לבריאות גוף ונפש.

   

  הירח והשמש מסמלים את מערכות היחסים בין הפנים לבין החוץ - 

  9.5 ראש דרקון (נקודת היעוד) יעבור לאריה – לבית התקשורת שלכם, לתקופה של שנה וחצי בה תגעו יותר במסחר, תתחברו יותר לאחים, לילדים, לנסיעות, ללימודים. ראש דרקון באריה יגרום לכם להעצים את הפוטנציאל שלכם ולהתחבר לילד הפנימי שבכם ולהיות גאים במה ששלכם.

   

  11.5 ירח מלא בעקרב עם היבט לפלוטו – ירח הנוגע בפן הבריאותי שלכם והצד הכספי (האם אתם זוכרים לחסוך, לעשות ביטוח?).

   

  25.5 מולד ירח בתאומים. סוף החודש מבשר את בוא הקיץ, את הרצון ליצור קשרים, לבלות, לשחרר מתח ולהיות קלילים. מולד הירח בבית שלכם, ישחרר אתכם מהכובד של החודש הקודם ויחד עם זאת סביר להניח שהחודש ואם לא ידעתם מהי קארמה (חוב אנרגטי מגלגולים קודמים) תפגשו אותה, יש חובות שאין להם הסבר בחיים הנוכחיים.

   

  סרטן

  הירח שליט המזל שלכם במערכת יחסים עם השמש - החודש ואחרי שנה וחצי של עבודה קשה אתם הופכים תקליט, ראש הדרקון, שהוא נקודת הייעוד הקולקטיבית ובמיוחד האישית שלכם, עובר מיקום לאזור חדש במפה שלכם. ב-9.5 ראש הדרקון יעבור לשנה וחצי לבית השני שלכם, הוא יסמל עבורכם נקודת ציון של הישגים, של כיבוש מטרות ואולי של למידה ששום דבר שאנו משיגים איננו קל.

   

  אתם יכולים להתבונן לאחור ולזהות שהדרך שלכם היא ארוכה ורבה אך גם הישגית. כל נקודת התפתחות הרווחתם ביושר. אז יש לצפות שסביב תאריך זה תציינו עוד התקדמות משמעותית אל עבר המטרות הנכספות שלכם.

   

  9.5 הדרקונים של הירח הם הסמנים שמכוונים את כולנו ואתכם בפרט, אל כיוון ההתפתחות. ראש הדרקון, שהוא גם נקודת הצפון יעבור למזל חדש, מזל אריה. אז בית הכספים שלכם יקבל משנה חשיבות והתודעה תתחדד כלפיו בתקופה זו של שנה וחצי. זו תקופה בה הפוטנציאל שלכם, הכישרון שלכם, יבוא לידי ביטוי. החיים שלכם יעברו טרנספורמציה ואולי תעברו חידושים בבנייה, בעיצוב, באסתטיקה, בטאצ' מחודש/ שינוי אורחות החיים שלכם ואולי אף פרסום והתבעת חותם.

   

  11.5 ירח מלא בעקרב עם היבט לפלוטו – השמש בבית הקריירה שלכם זורחת ומאפשרת לכם לדרוש את שמגיע לכם, להציג את היצירה שלכם ולהתקדם. הירח נוגע ברבדים העמוקים ומחבר אתכם אל האנשים שיש להם משמעות עמוקה בחייכם.

   

  23.5 ועד סוף החודש - משולש אש הרמוני – בין ראש דרקון באריה, שבתאי בקשת ואוראנוס בטלה. ראש חץ לכיוון המטרות שלכם שנמצא בבית הכספים והגוף הפיזי שלכם – אז אם אתם מתכננים עסקת נדל"ן או משהו בסגנון, זוהי יכולה להיות הזדמנות עבורכם. וגם חיבור לספורט ותודעת גוף נפש יכולה לזרז לכם תהליך.

   

  25.5 מולד ירח בתאומים. סוף החודש מבשר את בוא הקיץ, את הרצון ליצור קשרים, לבלות, לשחרר מתח ולהיות קלילים. מולד הירח בבית ה-12/הבית הפנימי שלכם, יכול גם לבדוק את הקשר שלכם לתקשור או חלימה או מסרים שמתקבלים (היו קשובים ופחות ספקניים).

   

  31.5 מרס יוצר 90 (היבט דיסהרמוני) לזנב דרקון בדלי – הזנב מחבר לידע קדום, לשורשים שלכם. וכשמרס יוצר קשר עם הזנב סביר שתהיה לכם חוויה מיסטית ואולי בלתי מוסברת, של מפגש עם אדם גורלי או שליח שייתן לכם את המידע החסר בפאזל. היו קשובים גם אם זה נראה לכם לא הגיוני, יש דברים נסתרים שלא ניתן להבין אבל אמונה או חיבור פנימי, יכולים לסגור לכם פינה.

   

  31.5 - עוד באותו יום הירח נמצא במזל היורד שלכם, זהו יום מרגש במיוחד, שימו לב מה מבשרת הבשורה, מה היא באה לומר לכם, היו קשובים ומחוברים לסימנים הגבוהים.

   

  אריה

  השמש שליטת המזל שלכם במערכת יחסים עם הירח - ראש הדרקון במפה מייצג את נקודת המיקוד האנרגטית אליה הנשמה שואפת. הציר של ראש וזנב הדרקון מהווה את עמוד השדרה של המפה ומוביל אתכם בדרככם - אל ציר ההתפתחות של הנשמה. 'ראש דרקון' הוא כמו ראש החץ שאליו אתם שואפים ומסמל את מערכת היעוד.

   

  החודש ואחרי שנה וחצי שראש הדרקון היה במזל שלפני (בתולה), הוא עובר למזל שלכם. ב-9.5 ראש הדרקון יעבור לשנה וחצי לבית שלכם, הוא יסמל עבורכם נקודת ציון של הישגים, של כיבוש מטרות ומימוש הפוטנציאל שלכם וכמו כל דבר בחיים, הדרך רצופה במכשולים ועבודה מרובה ואתם עוברים אי אלו שעורים.

   

  אתם יכולים להתבונן לאחור ולזהות את הדרך המרשימה שעשיתם וגם להביט קדימה ולראות את האופק שלכם, שמצביע על כיבושים והישגים קרובים בהם תוכלו להיות גאים.

   

  11.5 ירח מלא בעקרב עם היבט לפלוטו – הירח המלא מחובר באופן ישיר לבית הזוגיות שלכם, נוגע ברבדים העמוקים ומחבר אתכם אל האנשים שיש להם משמעות עמוקה בחייכם. זהו ירח הנוגע ביצרים ובתשוקה ואולי אף בזו הנסתרת בחייכם. זוהי התעוררות החלק הפיזי שלכם, אולי לרקוד, להתחבר לקצב הגוף. ירח זה ישפיע על הרווקים שבינכם (היו קשובים).

   

  23.5 ועד סוף החודש - משולש אש הרמוני – בין ראש דרקון באריה, שבתאי בקשת ואוראנוס בטלה. ראש חץ לכיוון המזל שלכם, לכיוון המטרות הגדולות שלכם – זוהי קריאה פנימית להציג את היצירה שאתם. בימים אלו האש מקדמת את העשייה, מחברת אתכם לתשוקה והקצב מהיר מהרגיל.

   

  25.5 מולד ירח בתאומים. (בבית החברים והארגונים) מבשר את בוא הקיץ, את הרצון ליצור קשרים, לבלות כמו שאתם אוהבים, לשחרר מתח ולהיות קלילים. מולד הירח בבית ה-11 נוגע באופן ישיר בשליחות שבאתם לעשות בחיים הנוכחיים. (חפשו תמיד את המטרה הנעלה ואת הסיבה הגבוהה).

   

  31.5 מרס יוצר 90 (היבט דיסהרמוני) לזנב דרקון בדלי – הזנב מחבר לידע קדום, לשורשים שלכם. וכשמרס יוצר קשר עם הזנב סביר שתהיה לכם חוויה מיסטית ואולי בלתי מוסברת, של מפגש גורלי שעשוי להשלים לכם חלק חסר בפאזל השלם של המפה. הזנב בדלי נמצא בבית הזוגיות שלכם, כך שהחיבור הזוגי שקיים או שמתרחש, יכול להיות עוצמתי ומשמעותי. היו קשובים גם אם זה נראה לכם לא הגיוני, יש דברים נסתרים שלא ניתן להבין אבל אמונה או חיבור פנימי, יכול לסגור לכם פינה.

   

  מרקורי -

  16.5 מרקורי יעבור לבית הקריירה שלכם, זהו חודש טוב להניע דרך תקשורת, עסקאות, חוזים.

   

  20.5 מרקורי מגיע לנקודת התחלת הנסיגה ומסיים את התהליך. וכך גם אתם מקבלים "בוסט" של אנרגיה ודחיפה קדימה – שלב התוצאות (כמו שאתם אוהבים).

   

  בתולה

  שליט המזל מרקורי, כוכב החשיבה - ראש הדרקון במפה מייצג את נקודת המיקוד האנרגטית אליה הנשמה שואפת. הציר של ראש וזנב הדרקון מהווה את עמוד השדרה של המפה ומוביל אתכם בדרככם - אל ציר ההתפתחות של הנשמה. 'ראש דרקון' הוא כמו ראש החץ שאליו אתם שואפים ומסמל את מערכת היעוד.

   

  החודש ואחרי שנה וחצי שראש הדרקון היה במזל שלכם, הוא עובר למזל הבא – מזל אריה. קצת לפניי שזה קורה בתחילת החודש מרקורי שליט ראש הדרקון עדין בנסיגה (עד ה-3.5) אפשר לומר שזוהי הישורת האחרונה של מערכת התיקון – שימו לב מה מטלטל אתכם בימים אלו ונסו ללמוד על עולם הסיבות הגבוה (רמז שלנו: זה יכול לגעת בתחום הבריאות שמסמל את הנפש).

   

  מרקורי, שליט המזל שלכם - 

  9.4-3.5 נסיגה שמתרחשת בבית הזוגיות והבריאות שלכם (אז תעשו אחד ועוד אחד) – ואתם יודעים הכי טוב לשרת אחרים ולדאוג להם. אך חלק חשוב מהשיעור שלכם זה להרפות את ידיכם ולהבין שלכל אחד יש את השיעורים וההתפתחות האישית. אין זה נכון לנסות לשלוט או להיות לעזר באופן מלכותי. שחררו ואפשרו לבן זוגכם או האדם שאתם דואגים לו להתמודד.

   

  16.5 מרקורי חוזר לשור, עת לבדוק את הכסף שלכם ואת אורחות החיים שלכם. שור מחבר אותנו לחמשת החושים, להנאות, אוכל ומצד שני לבריאת גוף נפש.

   

  הירח והשמש מסמלים את מערכות היחסים בין הפנים לבין החוץ - 

  9.5 ראש דרקון (נקודת היעוד) עובר רשמית למזל אריה – הבית הפנימי שלכם שמחבר אתכם לתודעה הכוללת. אז אם אתם עובדים על עבודה שקשורה לכלל, כמו מורים או מחקר מסוים, יש מצב שתגיעו לכדי פרסום והשפעה. בכל מקרה זוהי תקופה בה תוכלו לנסוע למקומות רחוקים, לשחרר שליטה על החיים ולהיות אותנטיים לעצמכם.

   

  11.5 ירח מלא בעקרב עם היבט לפלוטו – ירח תקשורתי, שיקרב אתכם לאנשים או לבני זוג. השתמשו בתשוקה שמתעוררת ואל תכבו אותה עם ההפרעות הקטנות שאתם נוטים לראות עם זכוכית מגדלת.

   

  25.5 מולד ירח בתאומים (בבית הקריירה שלכם). סוף החודש מבשר את בוא הקיץ, את הרצון ליצור קשרים. מולד הירח, ישחרר אתכם מהכובד של החודש הקודם (נסיגת מרקורי) זה הזמן ליצור קשרים, ליזום עסקאות ולקדם את עצמכם. אם אתם מורים או בתחומים אחרים, המסר שאתם מעבירים יעבור טוב ומשכנע יותר.

   

  21.4 מרס עבר לתאומים (ויישאר שם עד סוף חודש מאי) – גם השפעה זו של מרס, טובה לקריירה שלכם. ההמלצה היא להניע את עצמכם להישגיות ויצירת קשרים גם מחוץ לארץ.

   

  29.5 מרס יוצר 180 (היבט דיסהרמוני) לשבתאי – כדאי שתקפידו על הכללים, תבדקו את האותיות הקטנות. כמו כן נסו להישמר מאימפולסיביות גם אם היא מגיעה מהצד השני.

   

  31.5 מרס יוצר 90 (היבט דיסהרמוני) לזנב דרקון בדלי – לימודים וחיבור לידע קדום, התפתחות, נסיעות לחו"ל למקומות שמחוברים לשורשים שלכם.

    

  מאזניים

  שליטת המזל ונוס, אחראית על יחסים, כסף ואורחות החיים - הכוכבים נמצאים בסוג של ריכוזיות במזל היורד שלכם, כולל נסיגת ונוס ומרקורי. מה שאומר שהאנרגיה מתרכזת במערכות יחסים ושינוי גישה וחיבור בדרך שונה משאתם רגילים. ב-19.5 ונוס תגיע לנקודה שבה היא החלה את הנסיגה, בדקו עם עצמכם, האם הדרך שאתם מתחברים שונה וכדאית עבורכם. החוזה הזוגי משתנה, מאוורר יותר, פחות תלותי ויותר חברי (אמצו זאת).

   

  21.4 מרס בתאומים (עד סוף חודש מאי) – זוהי תקופה של נסיעות, בילויים.

   

  12.5 מרס יוצר 120 ליופיטר במאזניים – התחלה חדשה או תדלוק לעשייה מבורכת (אחרי תקופה של שקידה הגיעה השעה לתוצאה).

   

  23.5 ועד סוף החודש - משולש אש הרמוני – בין ראש דרקון באריה, שבתאי בקשת, אוראנוס בטלה. הנעה ודחיפה קדימה של פעילות ועשייה מבורכת, הן בתחום העבודה ובגם בשאר המישורים.

   

  29.5 מרס יוצר 180 לשבתאי – אלו ימים שכדאי שתקפידו על הכללים, תבדקו את האותיות הקטנות והנהלים ואל תתחכמו.

   

  31.5 מרס יוצר 90 לזנב דרקון בדלי – האדם שמרגש אתכם, כנראה שאתם מכירים אותו כבר מגלגולים קודמים.

   

  מרקורי, אחראי על החשיבה ואסטרטגיה במפה שלכם - 

  9.4-3.5 הנסיגה של מרקורי מסתיימת בתחילת החודש במזל היורד שלכם, זוהי הזדמנות להחזיר לחייכם אדם/בן זוג/שותף שהיו לכם חילוקי דעות ואולי חוסר התאמה. הזמן הבשיל ואולי עכשיו שניכם יותר בוגרים. הנסיגה נוגעת גם בתחום הכספי ויתכן שתקבלו כספים או החזרים. אך יחד עם זאת תשלומים שלא תכננתם אותם יכולים לצוץ.

   

  16.5 מרקורי יעבור לשור, עת לבדוק את הכסף שלכם ואת אורחות החיים שלכם, האם אתם אוכלים נכון? או האם יש לכם כבר חשבון חיסכון או ביטוח חיים.

   

  הירח והשמש מסמלים את מערכות היחסים בין הפנים לבין החוץ - 

  9.5 ראש דרקון (נקודת היעוד) יעבור לאריה – אחרי שנה וחצי לא פשוטות (דקדקנות בפרטים) מגיע הזמן לעלות על הבמה ולהרשים עם היצירה שלכם. זה יקרה לכם בלי שתכננו שתעברו שינוי תדמית, אולי תפתחו את העסק שרציתם ותיהנו מחיי אהבה (אבל בדרך שונה חברית וקלילה). ראש הדרקון בבית ה-11 שלכם מביא אתכם לתודעה בתחום שאתם עובדים.

   

  11.5 ירח מלא בעקרב – ירח המסמל תשוקה ואהבה, נוגע גם באורחות החיים ומפנה לכם מקום ליהנות מהחיים. 25.5 מולד ירח בתאומים. סוף החודש מבשר על בוא הקיץ, הרצון ליצור קשרים, לבלות, לשחרר מתח ולהיות קלילים.

   

  עקרב

  שליט המזל מרס, כוכב הפעולה -

  ב-11.5 יש ירח מיוחד במזל שלכם שיוצר היבטים לפלוטו – זהו ירח מצד אחד מלא בתשוקה ומצד שני דורש מכם לכבוש יעדים ולחתור אל עבר המטרות שלכם.

   

  הירח המלא מחובר באופן ישיר לנפש שלכם, נוגע ברבדים העמוקים ומחבר אתכם אל האנשים שיש להם משמעות עמוקה בחייכם. ירח הנוגע ביצרים ובתשוקה ואולי אף בזו הנסתרת בחייכם. זוהי התעוררות החלק הפיזי שלכם, אולי לרקוד, להתחבר לקצב הגוף.

   

  מרס ישהה בתאומים עד סוף חודש מאי – זוהי תקופה של יצירת קשר עם אנשים שחשובים לכם, שיחות עומק ונפש. התקשורת אמורה להיות יותר קלילה (רק שימו לב שאתם לא מנסים לקחת שליטה גם על הצד השני).

   

  12.5 מרס יוצר 120 ליופיטר במאזניים – יציאה לטבע, לחופש או התחלה חדשה ותדלוק למערכת היחסים.

   

  29.5 מרס יוצר 180 לשבתאי – אלו ימים שכדאי שתקפידו על הכללים, תבדקו את האותיות הקטנות והנהלים ואל תתחכמו.

   

  31.5 מרס יוצר 90 לזנב דרקון בדלי – המשפחה שלכם היא ערך עליון, אתם תמיד חשים צורך להגן ולגונן (רק שימו לב שאתם לא חונקים מרוב אהבה).

   

  23.5 ועד סוף החודש - משולש אש הרמוני – בין ראש דרקון באריה, שבתאי בקשת ואוראנוס בטלה. אלו ימים שיציתו את האש הפנימית ויניעו אתכם אל כיוון ההתפתחות והמטרות שלכם.

   

  מרקורי, אחראי על החשיבה ואסטרטגיה במפה שלכם -

  9.4-3.5 נסיגת מרקורי שתסתיים בתחילת החודש – בבית הזוגיות, זוהי הזדמנות לייצר שלום עם אנשים חשובים בחייכם.

   

  16.5 מרקורי יעבור לשור לבית הזוגיות שלכם, יאפשר לכם לתקן או לפייס את בני הזוג. ואם הם דורשים לצאת לחופש או לעשות דברים בעצמם – החופש מומלץ.

   

  הירח והשמש מסמלים את מערכות היחסים בין הפנים לבין החוץ - 

  9.5 ראש דרקון (נקודת היעוד) תעבור לאריה לשנה וחצי -בית הקריירה שלכם– זוהי הזדמנות להתקדם ולהשיג תוצאות. הגיע הזמן לעבור שינוי תדמית, לפתוח את העסק שרציתם וליהנות מהפוטנציאל שלכם.

   

  11.5 ירח מלא בעקרב – ירח המסמל תשוקה ואהבה. 25.5 מולד ירח בתאומים. סוף החודש מבשר את בוא הקיץ, את הרצון ליצור קשרים, לבלות, לשחרר מתח ולהיות קלילים. בדקו מה קורה עם הכסף שלכם, יש מצב שאתם אוהבים לסחור בכסף, זוהי תקופה טובה עבור זה.

   

  קשת

  יופיטר, כוכב השפע והמזל - יופיטר כוכב המזל שלכם עדין נמצא בנסיגה (עד יוני) בבית החברים שלכם ואתם מנצלים תקופה זו להתערבב עימם, ליצור קשרים ואולי אף לאבד כאלו שאין להם משמעות או שכבר מטרידים אתכם.

   

  מרקורי שליט בית הזוגיות שלכם עדין בנסיגה עד ה-3.5, בבית הבריאות שלכם. זכרו תמיד שכל מחלה או איתות בגוף הפיזי יש לו משמעות לגבי הנפש שלכם. על כן היו קשובים. כאבי גב, רגישות בעצמות הם סימן לכך שאתם לא סומכים על תהליכי החיים ואולי יותר מידי דואגים. ואז ב-9.5 יעבור ראש הדרקון למזל חדש ויאפשר לכם לשנות את התפיסה ואת התודעה כלפי החיים.

   

  9.5 ראש דרקון מייצג את נקודת המיקוד האנרגטית אליה הנשמה שואפת. הציר של ראש וזנב הדרקון מהווה את עמוד השדרה של המפה ומוביל אתכם בדרככם - אל ציר ההתפתחות של הנשמה. 'ראש דרקון' הוא כמו ראש החץ שאליו אתם שואפים ומסמל את מערכת היעוד.

   

  ראש הדרקון יעבור לבית ה-9 שלכם (זהו הבית הטבעי שלכם במפות לידה) לתקופה של שנה וחצי בה תפנו מקום להתפתחות, למידה, הדרכה, נסיעות ואולי תבינו שלחיים יש משמעויות עמוקות יותר מדחפים יומיומיים ורצון לכבוש מטרות גשמיות. תקופה זו תפתח אתכם להתעסקות במסחר, לילדים, למשמעות יותר עמוקה אך גם חווייתית. ראש דרקון באריה יגרום לכם להעצים את הפוטנציאל שלכם ולהתחבר לילד הפנימי שבכם ולהיות גאים במה ששייך לכם.

   

  מרקורי, שליט בית הזוגיות שלכם - 

  9.4-3.5 נסיגה שתתרחש בבית ה-5 שלכם – התדמית שלכם תעבור שינוי ואולי תצטרכו להצדיק או לשמור על הכבוד שלכם. חברים או אנשים שהגיעו מהעבר חוזרים לחייכם ואולי תנסו לעורר משהו שכבר מזמן ירד מהפרק (שימו לב וחקרו האם הסיבה היא לא רווח כספי ותמיד חפשו את המטרה הנעלה בהשקעה שלכם).

   

  16.5 מרקורי חוזר לשור, לבית הבריאות שלכם, מה מצב הגרון שלכם? עת לבדוק את החיבור הגוף לנפש. שור מחבר אותנו לחמשת החושים, להנאות, אוכל ומצד שני לבריאת גוף נפש, אז בדקו שאתם שומרים על הגוף ומתחזקים אותו ולא מאבדים את זה בדרך נהנתנית.

   

  זוגיות - מרס בתאומים, בית הזוגיות שלכם (עד סוף חודש מאי) – זוהי תקופה של נסיעות, בילויים, חברים והמון צ'טים ושיחות עם בני זוג.

   

  12.5 מרס יוצר 120 (היבט חיובי) ליופיטר במאזניים – אנרגיה מצוינת לתדלק תשוקה ואהבה וחיובי למערכת היחסים. הירח במזל שלכם ביום זה וב-13 לחודש, נצלו זמן זה לפתח קשרים ולסגור עסקאות.

   

  29.5 מרס יוצר 180 (היבט דיסהרמוני) לשבתאי – אלו ימים שכדאי שתקפידו על הכללים, תבדקו את האותיות הקטנות והנהלים ואל תתחכמו או תנסו לקצר את הדרך.

   

  31.5 מרס יוצר 90 (היבט דיסהרמוני) לזנב דרקון בדלי – לימודים וחיבור לידע קדום, התפתחות, נסיעות לחו"ל למקומות שמחוברים לשורשים שלכם.

   

  23.5 ועד סוף החודש - משולש אש הרמוני – בין ראש דרקון באריה, שבתאי בקשת, אוראנוס בטלה. ראש חץ לכיוון המטרות שלכם ואתם ידועים כסוחרים, או אנשי תקשורת טובים, זה הזמן לחתום על חוזים ולסגור עסקאות.

   

  הירח והשמש מסמלים את מערכות היחסים בין הפנים לבין החוץ - 

  11.5 ירח מלא בעקרב עם היבט לפלוטו – ירח הנוגע בבטן הרכה שלכם, אתם צריכים מידי פעם להיכנס פנימה, לנוח, להתחבר לנפש ולעצור את הקצב. לא יקרה כלום ולא תפספסו שום דבר, מה ששייך לכם יישאר שם גם אחרי.

   

  25.5 מולד ירח בתאומים, בבית הזוגיות שלכם חותם את החודש. מבשר את בוא הקיץ, את הרצון ליצור קשרים, לבלות, לשחרר מתח ולהיות קלילים. מולד הירח, יחזיר לכם שוב את האופטימיות וחדוות החיים.

   

  גדי

  שליט המזל שבתאי – לורד אוף דה קארמה - החודש הכוכב שנמצא בבית שלכם פלוטו נמצא בנסיגה ושליט המזל שלכם שבתאי גם הוא בנסיגה (פלוטו בנסיגה מה: 20.4 -28.9 שבתאי בנסיגה במזל קשת 6.4-25.8).

   

  אם תתבוננו על החיים מפרספקטיבת על תוכלו להבחין שאתם עובדים קשה, משקיעים ולא עוצרים לרגע – בתקופת הנסיגות יכולים להשתבש דברים, דרמות יכולות לצוץ וכל זה כדי שתצאו מתוך הלופ של עצמכם, מתוך ההרגלים כדי להתקדם, להתפתח ולהעז. לעתים נסיגות יכולות להיות חיוביות אם אתם מבינים את קריאת הנשמה.

   

  9.5 ראש דרקון (נקודת היעוד) יעבור לאריה – ראש דרקון מייצג את נקודת המיקוד האנרגטית אליה הנשמה שואפת. הציר של ראש וזנב הדרקון מהווה את עמוד השדרה של המפה ומוביל אתכם בדרככם - אל ציר ההתפתחות של הנשמה. 'ראש דרקון' הוא כמו ראש החץ שאליו אתם שואפים ומסמל את מערכת היעוד.

   

  ראש דרקון יעבור לבית ה-8 שלכם, תקופה של שנה וחצי בה תצטרכו לגעת בנבכי הנשמה שלכם ולהבין לאן הגורל מנתב אתכם. ראש דרקון באריה יגרום לכם להעצים את הפוטנציאל שלכם ולהתחבר לילד הפנימי שבכם ולשחרר את הכובד הנפשי והפיזי.

   

  11.5 ירח מלא בעקרב עם היבט לפלוטו במזל שלכם – ירח זה נוגע בכם באופן ישיר, מאיר את בית האהבה שלכם ונותן לכם כוח להתחבר מתוך עומק הנשמה.

   

  מרס בתאומים (ויישאר שם עד סוף חודש מאי) – נושאי בריאות ומטלות שעליכם לסדר ולארגן.

   

  29.5 מרס יוצר 180 (היבט דיסהרמוני) לשבתאי – לא תהיה ברירה אלא לעשות את המוטל עליכם, מה שכן בימים אלו אתם מקבלים "בוסט" של אנרגיה לעשייה. ולמרות שבירוקרטיה היא מעצבנת, תצטרכו להתמודד ולא לוותר.

   

  31.5 מרס יוצר 90 (היבט דיסהרמוני) לזנב דרקון בדלי –זהו מעבר קרמתי, המחבר אתכם למה שבאתם לעשות, חיבור לידע קדום, התפתחותי, נסיעות לחו"ל למקומות שמחוברים לשורשים שלכם. יש דברים נסתרים שיגיעו אליכם באופן הזוי אך כמו שתאם בטח מבינים, שום דבר איננו מקרי.

   

  23.5 ועד סוף החודש - משולש אש הרמוני – בין ראש דרקון באריה, שבתאי בקשת, אוראנוס בטלה. ראש חץ לכיוון המטרות שלכם, זה הזמן לנתב את עצמכם לכיוון המטרות שלכם. לחתום על חוזים ולסגור עסקאות או לעשות את הצעדים הדרושים.

   

  מרקורי, בנסיגה 9.4-3.5 נסיגה שתתרחש בבית הבריאות שלכם - הקפידו על חיבור גוף נפש, טיפול ובדיקות וכל מה שצריך (אל תזניחו).

   

  25.5 מולד ירח בתאומים. סוף החודש מבשר את בוא הקיץ, את הרצון ליצור קשרים, לבלות, לשחרר מתח ולהיות קלילים. מולד הירח, ישחרר אתכם מהכובד של החודש הקודם ויחד עם זאת סביר להניח שהחודש ואם לא ידעתם מהי קארמה (חובות אנרגטיים מגלגולים קודמים) תפגשו אותה, יש חובות שאין להם הסבר בחיים הנוכחיים.

   

  דלי

  שבתאי לורד אוף דה קרמה שליט המזל והשליט המודרני אורנוס של החדשנות - ראש הדרקון במפה מייצג את נקודת המיקוד האנרגטית אליה הנשמה שואפת. הציר של ראש וזנב הדרקון מהווה את עמוד השדרה של המפה ומוביל אתכם בדרככם - אל ציר ההתפתחות של הנשמה. 'ראש דרקון' הוא כמו ראש החץ שאליו אתם שואפים ומסמל את מערכת היעוד ואילו הזנב שיושב ממול מסמל את מה שכדאי לשחרר, להרפות.

   

  החודש (ב-9.5) ראש הדרקון עובר למזל אריה, המזל היורד שלכם, בית הזוגיות. ראש הדרקון יישאר שם לשנה וחצי וכמו כל דבר בחיים, הדרך רצופה במכשולים וכשמדובר בזוגיות או במערכות יחסים אין ספק שאצלכם זה מורכב ולא רגיל. ובכן, זוהי הזדמנות ליצור לעצמכם פינה חמה ולהבין את המושג המורכב הזה – מערכת יחסים. ומכיוון שהזנב יושב במזל שלכם, הלימוד והשיעור יכניס אתכם למחויבות שלא תוכלו להתחמק ממנה (אז לכל הרווקים הגיע הזמן לחשוב על חתונה או משהו יצירתי בסגנון).

   

  עוד באותו היום, מרקורי (כוכב התקשורת) יוצר היבט של צמידות עם אוראנוס הכוכב המודרני שלכם, זוהי קריאה להתחבר בדרך עכשווית, להמציא את עצמכם מחדש, ליהנות מהתדר הטכנולוגי והחדשני שלכם ואם אתם עוד לא שם, נצלו את הזמן להתחבר. אוראנוס הוא האנטנה של העידן החדש ובכם קיים הידע כולו שמאפשר להתחבר לחדש וללא מוכר.

   

  29.5 הכוכב שלכם שבאתי יוצר היבט 180 מעלות (דיסהרמוני) לכוכב מרס. אלו ימים שצד אחד שלכם רוצה לפרוץ קדימה ולצאת החוצה והצד השמרן מפציר להישמר ולהיזהר.

   

  11.5 ירח מלא בעקרב עם היבט לפלוטו במזל שלכם – ירח זה נוגע בכם באופן ישיר, בבית המשפחתי שלכם.

   

  מרס בתאומים (ויישאר שם עד סוף חודש מאי) – יכול להיות שאם הדרקונים של הירח שעוברים לאריה, תרגישו צורך לשנות תדמית, ללכת למספרה, לעבור שינוי חיצוני.

   

  31.5 מרס יוצר 90 (היבט דיסהרמוני) לזנב דרקון בדלי –זהו מעבר קרמתי, המחבר אתכם לייעוד הגבוה שלכם, חיבור לידע קדום, התפתחותי, נסיעות לחו"ל למקומות שמחוברים לשורשים שלכם. יש דברים נסתרים שיגיעו אליכם באופן הזוי אך כמו שאתם בטח מבינים, שום דבר איננו מקרי.

   

  23.5 ועד סוף החודש - משולש אש הרמוני – בין ראש דרקון באריה, שבתאי בקשת, אוראנוס בטלה. ראש חץ לכיוון המטרות שלכם, זה הזמן לנתב את עצמכם לכיוון המטרות שלכם. לחתום על חוזים ולסגור עסקאות או לעשות את הצעדים הדרושים.

   

  מרקורי, בנסיגה 9.4-3.5 נסיגה שיכולה להציק לכם בעניינים טכנולוגיים, אבל שוב אנו מזכירים שהיא נועדה לגרום לכם להשתדרג ולצאת מהקופסה וההרגלים הישנים.

   

  25.5 מולד ירח בתאומים. סוף החודש מבשר את בוא הקיץ, את הרצון ליצור קשרים, לבלות, לשחרר מתח ולהיות קלילים. מולד הירח, ישחרר אתכם מהכובד של החודש הקודם ויחד עם זאת סביר להניח שהחודש ואם לא ידעתם מהי קארמה (חובות אנרגטיים מגלגולים קודמים) תפגשו אותה, יש חובות שאין להם הסבר בחיים הנוכחיים.

   

  דגים

  יופיטר, שליט המזל שלכם, כוכב השפע והמזל אל הים השליט המודרני - יופיטר כוכב המזל שלכם עדין נמצא בנסיגה (עד יוני) בבית הקרמתי. יכול להיות שתצטרכו ללמוד בדרך הפחות נעימה לשחרר את השליטה בחייהם של אנשים אחרים. הדאגה והרצון לעשות טוב לעתים מתנפצת לכם בפרצוף, אבל זכרו שלכל אחד יש את שלו ואתם חייבים לשחרר את האחרים לעבור את השיעורים של עצמם וגם לסבול ולטעות – זה שלהם.

   

  ונוס נמצאת במזל שלכם וגורמת לכם להיות קורנים ומושכים ואילו נקודת כאב שקשורה למערכות יחסים מציקה לכם ושוב אנו מזכירים שמה שנועד להיות שלכם, יישאר שם תמיד.

   

  ב-19.5 ונוס תגיע לנקודה שבה היא החלה את הנסיגה, בדקו עם עצמכם האם הדרך שאתם מתחברים בדרך אחרת ולא מתעקשים על מה שכבר כדאי לשחרר. החוזה הזוגי משתנה, מאוורר יותר, פחות תלותי ויותר רוחני וחברי.

   

  מרקורי עדין בנסיגה עד ה-3.5, בבית השני שלכם. זכרו תמיד שכל מחלה או איתות בגוף הפיזי יש לו משמעות לגבי הנפש שלכם. על כן היו קשובים. וגם זה הזמן לפצוח בדיאטת אורח חיים בריא.

   

  9.5 ראש דרקון מייצג את נקודת המיקוד האנרגטית אליה הנשמה שואפת. הציר של ראש וזנב הדרקון מהווה את עמוד השדרה של המפה ומוביל אתכם בדרככם - אל ציר ההתפתחות של הנשמה. 'ראש דרקון' הוא כמו ראש החץ שאליו אתם שואפים ומסמל את מערכת היעוד.

   

  ראש הדרקון יעבור לבית ה-6 שלכם (זהו הבית הטבעי שלכם במפות לידה) לתקופה של שנה וחצי בה תפנו מקום להתפתחות, לשרת את העולם עם השליחות שלכם. אם יש לכם משיכה למקצועות הטיפול זה לא סתם, גם החיבור לאומנות, מוזיקה או שירה. החוכמה היא להעביר את זה הלאה ולרפא את עצמכם ואת הכלל.

   

  משפחה: מרס בתאומים (עד סוף חודש מאי) בבית המשפחתי שלכם, מציע לכם להיות קלילים, לחזור לילדות ולהתחבר לילד הפנימי שלכם– זוהי תקופה של נסיעות, בילויים, חברים והמון צ'טים ושיחות עם בני זוג.

  25.5 מולד ירח בתאומים, שחררו ותיהנו מהיש בחייכם. מולד הירח, יחזיר לכם את האופטימיות וחדוות החיים.

   

  12.5 מרס יוצר 120 (היבט חיובי) ליופיטר במאזניים – אנרגיה מצוינת לתדלק תשוקה ואהבה וחיובי למערכת היחסים. נצלו זמן זה לפתח קשרים ולסגור עסקאות.

   

  31.5 מרס יוצר 90 (היבט דיסהרמוני) לזנב דרקון בדלי – החיבור לידע קדום, התפתחות, נסיעות לחו"ל או למקומות שמחוברים לשורשים שלכם.

   

  23.5 ועד סוף החודש - משולש אש הרמוני – בין ראש דרקון באריה, שבתאי בקשת, אוראנוס בטלה. ראש חץ לכיוון המטרות שלכם – שימו לב לאן הלב שלכם נמשך בימים אלו, יש לכך סיבה עמוקה יותר מכפי שתאם יודעים. וגם אם מדובר בחיבור זוגי – יש סיכוי שהוא מגלגולים קודמים.

   

  הירח והשמש מסמלים את מערכות היחסים בין הפנים לבין החוץ -

  11.5 ירח מלא בעקרב עם היבט לפלוטו – ירח הנוגע בבטן הרכה שלכם, אתם צריכים מידי פעם להיכנס פנימה, לנוח, להתחבר לנפש ולעצור את הקצב.  

   

 1. שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על
 2.  

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "כשמפלס התשוקה עולה: תאוות חודש מאי"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: bigstock
  הורוסקופ מאי
  צילום: bigstock
  צילום: שרית צרפתי
  שלי רום
  צילום: שרית צרפתי
  מומלצים